Piłka nożna IV liga: Cztery gole Kałata w 25 minut

W 6. kolejce rozgrywek IV ligi małopolskiej Dalin podejmował na własnym obiekcie zespół Iskry Klecza Dolna

Bramki: Dawid Kałat, 49', 53' 59', 74', Tomasz Stelmach 84', Konrad Malina 89'
Dalin: Kipek, M. Mistarz, Stelmach, Senderski, Kościelniak, Górecki, Wojtan, Kawula, Kałat, K. Mistarz. Po przerwie weszli: Tokarz, Idzi, Leśniak, Malina, Galas.

Dalin przystępował do tego pojedynku z pozycji wicelidera tabeli i od samego początku narzucił swój styl gry oraz był stroną dominującą w tym spotkaniu. Niestety nie potrafił udokumentować tego zdobyciem bramki, gdyż w dobrej dyspozycji był bramkarz gości i dzięki jego interwencjom do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Druga połowa do już koncert gry w wykonaniu biało-zielonych, a przede wszystkim Dawida Kałata, który strzeli 3 bramki w przeciągu 10 minut. Po jego strzałach piłka trafiała do siatki w 49, 53 i 59 minucie, a kolejna padła w 74 minucie.

To nie wystarczyło dalinowcom, a w szczególności Tomaszowi Stelmachowi, który strzałem przewrotką z 14 metrów podwyższył wynik na 5:0. Ostateczny rezultat na 6:0 ustalił w końcówce spotkania Konrad Malina.

Biało - Zieloni zajmują pierwsze miejsce w tabeli u jako jedyni nie zaznali w tym sezonie porażki.