Tydzień remontów na Zakopiance. Gdzie będziemy stać w korkach?

W związku z pracami prowadzonymi na Zakopiance w Krzyszkowicach, Głogoczowie, Lubniu, Tenczynie i w Pcimiu spodziewajcie się utrudnień, a miejscami nawet korków

Dzisiaj ruszają prace remontowa na Zakopiance. W Krzyszkowicach przy lewej stronie jezdni odbywać się będzie budowa chodników i remont nawierzchni w obrębie zatok autobusowych. W związku z pracami zawężona zostanie jezdnia w stronę Krakowa oraz wprowadzone ograniczenie prędkości do 50km/h.

Natomiast na lewej jezdni w Głogoczowie uzupełniane będą pobocza. Obowiązywać tu będzie ograniczenie prędkości do 60 km\h.

W tym samym czasie w Lubniu po lewej stronie (kierunek Kraków), budowany będzie chodnik , co spowoduje zawężenie jezdni.

Po prawej stronie Zakopianki w Tenczynie w dniach 6-10 listopada budowany będzie chodnik i można spodziewać się utrudnień związanych z zawężeniem jezdni.

W Pcimiu na prawej jezdni Zakopianki w dniach 6-12 prowadzone będą prace konserwacyjne przy ekranach akustycznych. Drogowcy zapowiadają zwężenie pasa awaryjnego.

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach