Sławomir Chmiel zadebiutował w pierwszej drużynie Wisły Kraków [WIDEO]

Wychowanek szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice oraz Orła Myślenice zadebiutował w pierwszej drużynie Wisły Kraków prowadzonej przez trenera Macieja Stolarczyka w towarzyskim meczu z Victorią Jaworzno

Były piłkarz Orła wybiegł na murawę w pierwszym składzie i zagrał 45 minut, po czym zastąpił go Rafał Boguski. Sławomir Chmiel to 16-latek i pomimo tak młodego wieku występuje już regularnie w juniorach starszych Wisły Kraków w Centralnej Lidze Juniorów U18.

Jego postawa została dostrzeżona i nagrodzona przez sztab szkoleniowy pierwszej drużyny Białej Gwiazdy, dzięki czemu miał możliwość wystąpić w piątkowym meczu sparingowym.

Wychowanek Orlików i Orła od kilku lat reprezentuje młodzieżowe drużyny Wisły Kraków i ma także za sobą występy w reprezentacjach Polski.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

 • mirek@ 08.09.2018 - 10:01
  gratulacje chlopaku! powodzenia!
  22 Cytuj Zgłoś
 • 08.09.2018 - 20:09
  I to się nazywa dobrze poprowadzony narybek. Co z tego, że Dalin prowadzi obecnie akcję werbująca młodzików jak wychowankowie Dalinu nawet nie grają w jej składzie. Co więcej Dalin szczyci się kontaktami z Wisłą a tu prosze od Orła należy się uczyć, bo jak obserwuje to nie pierwszy i nie ostatni orzełek spod ręki Orła. Dalin uczyć się i zastanowić nad własną przyszłością, bo kto bardziej spostrzegawczy to zauważy, że w Dalinie wyjdzie z doskonałym przygotowaniem ......ale do wiecznego noszenia wody i piłek, murawę to powącha tyle co na treningu.
  16 25 Cytuj Zgłoś
 • 08.09.2018 - 21:02
  Dalin to jest potęga !
  16 12 Cytuj Zgłoś
 • 11.09.2018 - 17:17
  Brawo Chmielu
  4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach