Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

materiał promocyjny

"Wraz z kandydatami na radnych naszego Komitetu do Rady Miejskiej w Myśleniach bierzemy pełną odpowiedzialność za wszelkie deklaracje składane dotychczas.

Chcemy realizować zadania zawarte w programie wyborczym i służyć wszystkim mieszkańcom. To mój kontrakt dla Miasta i Gminy Myślenice"

- podpisując się pod swoimi obietnicami mówi Krzysztof Halek

 

Takiego zaangażowania jak dotąd nie wykazał żaden z komitetów. Kandydaci Komitetu Wyborczego Wyborców Macieja Ostrowskiego wspólnie prezentują program oraz osoby, które ubiegać się będą o mandat burmistrza i radnych w poszczególnych okręgach wyborczych.

Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic

Krzysztof Halek od początku kampanii podkreśla, że jego program oparty jest na dwóch filarach - to rodzina i infrastruktura. Jak mówi został on zbudowany wspólnie z mieszkańcami Gminy Myślenice i właśnie im powinien służyć. Nazywa go "kontraktem dla Myślenic". 

 

Krzysztof Halek: Duży wpływ na powstanie programu miała niesamowita liczba sugestii, pomysłów, nakreślenia kierunków dalszego rozwoju gminy i zasad funkcjonowania Miasta i Gminy Myślenice zawartych w tych ankietach oraz informacje, które pozyskałem od Państwa podczas niezliczonych przez ostatnie kilka miesięcy.

Wraz z kandydatami na radnych KWW Macieja Ostrowskiego bierzemy pełną odpowiedzialność za wszelkie składane dotychczas deklaracje. Chcemy realizować zadania zawarte w programie wyborczym i służyć wszystkim mieszkańcom. To mój kontrakt dla Miasta i Gminy Myślenice.

To zobowiązanie przyjmuję do realizacji dla Państwa na okres 5 lat trwania kadencji. Bo razem możemy więcej.

Kliknij i zobacz co zawiera program Krzysztofa Halka i kandydatów na radnych KWW Macieja Ostrowskiego

 

Maciej Ostrowski: Szanowni Państwo, 21 października czeka nas wielkie święto samorządu - wybory do Rady Miejskiej w Myślenicach. Zapraszam wszystkich do udziału. Wybierajmy z Komitetu Wyborczego Macieja Ostrowskiego. To ludzie z naszych sołectw, z naszych dzielnic miasta, którzy pracują na rzecz naszego środowiska. Wybierajmy zwyczajnych ludzi, nie ludzi wywodzących się z elit partyjnych. Postawcie głos na kandydatów z KWW Macieja Ostrowskiego.

 

Postawcie głos na kandydatów z KWW Macieja Ostrowskiego

W dalszej części prezentacji KWW Macieja Ostrowskiego przedstawione zostają sylwetki kandydatów na radnych startujących we wszystkich okręgach.

Jak mówi o nich kandydat na burmistrza Krzysztof Halek: "To osoby o różnych poglądach, zainteresowaniach z doświadczeniem w pracy społecznej i w samorządzie. To właśnie z nimi chcę budować przyszłość naszej Gminy i zarządzać Gminą Myślenice".

Kandydaci na radnych KWW Macieja Ostrowskiego: OKRĘG 1
- miasto Myślenice 

Kandydaci na radnych KWW Macieja Ostrowskiego: OKRĘG 2
- Bęczarka, Bysina, Głogoczów, Jasienica, Jawornik

Kandydaci na radnych KWW Macieja Ostrowskiego - OKRĘG 3
- Borzęta, Bulina, Chełm, Droginia, Krzyszkowice, Łęki, Osieczany, Polanka, Poręba, Trzemeśnia, Zawada, Zasań 

Materiał sfinansowany przez KWW MACIEJA OSTROWSKIEGO

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

 • Beata 04.10.2018 - 22:47
  No i super.

  Poznajmy przegranych lub przyszłych opozycjonistów
  68 43 Cytuj Zgłoś
 • 04.10.2018 - 23:17
  Przejrzałem filmiki. Przeczytałem program. Krótko mówiąc: podoba mi się.
  44 73 Cytuj Zgłoś
 • mirek@ 05.10.2018 - 7:36
  i to jest konkret! mocna końcówka kampanii - ma Pan mój głos, tylko coś Pana mało widać na mieście... a sporo jest jeszcze nieprzekonanych do przekonania
  37 66 Cytuj Zgłoś
 • mysleniczaninzdziada 05.10.2018 - 8:19
  martwilem sie czy w ogole bedzie jakis program, ale jestem zaskoczony - i to pozytywnie. Ja i moja rodzina głosujemy na Pana
  32 71 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 8:20
  Najbardziej rzeczowy kandydat. Co prawda, chciałoby się nieco zmian personalnych w urzędzie i wokół, no i samym sposobie burmistrzowania. Nie wiem czy akurat Halek to gwarantuje, może bardziej Ambroży i ta świeżość dla niej z kolei na plus. Trzeba zauważyć, że nowa kadra nie weźmie się nagle znikąd od cyk i tu spora praca do wykonania.
  25 60 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 8:25
  Hahaha kończ waść wstydu oszczędź ! Panie "nic nie potrafię zrobić sam" po 21.10 jedyny jaki pan angaż dostanie to na parkingowego w strefie płatnego parkowania, a i to nie jest wcale takie pewne. Ten kontrakt to jest taka żenada że to się w głowie nie mieści. Po raz kolejny powtarzam przez ponad 10 lat (!!) miałeś okazje się wykazać w powiecie (radny i WICESTAROSTA!) i NIE ZROBIŁEŚ TOTALNIE NIC dla ludzi i ty śmiesz coś jeszcze obiecywać ? :D nie potrzebujemy marionetki ktora za pierdzenie w stolek bedzie brala 10 tysiecy z naszych podatków bo wiadomo że nic do gadania nie bedzie mial i kto inny bedzie rzadził. Ta kandydatura to plucie w twarz mieszkańcom miasta i gminy Myślenice. CZAS PRZEWIETRZYĆ URZĄD ! a tego typy ludzie jak się chwycą prawdziwej roboty to dowiedzą się co to znaczy życie.
  85 38 Cytuj Zgłoś
 • profesor profesor 05.10.2018 - 8:30
  Po zapoznaniu się z programem nie można skomentować go inaczej niż stwierdzeniem: jest imponujący. W pełni wyczerpuje potrzeby wszystkich mieszkańców. To wypadkowa rozmów z nimi i odpowiedź na potrzeby. W obecnej chwili Krzysztof Halek to najbardziej przekonujący kandydat. Według mnie liczy się merytoryka, a program który zaprezentował taki właśnie jest.
  29 76 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 8:39
  Z pewnością pewna Pani znów będzie kupować głosy, organizować transport pod lokal wyborczy itp... O czym już wiele osób, nie tylko w jej miejscowości wie...
  51 10 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 8:44
  Brawo! Jestem pod wrażeniem - dobra robota i macie mój głos!

  Najlepszy program bez pitolenia o Kaczyńskim
  34 76 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 9:15
  No proszę jak się klakierzy Pana Halka uaktywnili pisząc o świetnym programie " To jakiś żart" to co kolega wspomniał powyżej gdzie był ten Pan przez ostatnie 10 lat. Poza tym że zdradzał swoich kolegów z klubu ostentacyjnie go opuszczał, i się obrażał. JAK KTOŚ ZDRADZA W MAŁYCH RZECZACH TO MOŻESZ BYĆ PEWIEN ŻE W DUŻEJ ZDRADZI CIĘ NA PEWNO!!!!!!!!
  81 28 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 9:19
  Świetny program! Podoba mi się też to że ten człowiek umie mówić, bo Jarosław Szlachetka ma straszny z tym problem, cały czas tylko yyyy i yyyyyy i yyyy.

  A gdzieś znalazłem super wypowiedź, zobaczcie:

  (Napisała jakaś "mama Lenki") cytuję:

  "Jestem na tym forum od dawien dawna. Parę lat temu założyłam konto.
  Raczej czytam i obserwuje. Rzadziej piszę.
  Jeśli chodzi o tematy polityczne niemy ze mnie obserwator. Tym razem postanowiłam się wypowiedzieć bo nie mogę uwierzyć skąd w ludziach tyle jadu.

  Moim marzeniem, wielkim pragnieniem (pewno zbyt naiwnym) jest żeby politycy potrafili działać razem dla nas, zwykłych obywateli. Żeby nie oskarżali się nawzajem, nie wytykali błędów, pracowali razem bez względu na partię. Jestem naiwna, wiem, ale osobiście dla mnie miarą człowieka jest jego klasa i podejście do „przeciwnika”. Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy się rzucają jak hieny na wszystko, wszędzie chcą tylko zaistnieć, wyciągają brudy i rzucają oskarżeniami. Jak widzę takie postawy to mnie od razu odrzuca na kilometr.

  Znam Pana Halka z relacji szkolnych, bo moje dziecko chodzi do Borzęty gdzie jest Dyrektorem i szczerze jestem pod wrażeniem tego człowieka.
  Uważam go za bardzo dobrego i ciepłego człowieka. Nasza szkoła była wcześniej w ruinie, jeśli można to tak nazwać. Potrzebowaliśmy gospodarza z prawdziwego zdarzenia i na szczęście tak się stało. Mamy szkołę jakby nową, wyremontowaną i zmodernizowaną od podszewki, począwszy od odwodnienia szkoły, wymiany nawierzchni i ogrodzenia, przez wymianę sieci elektrycznej, po remonty w poszczególnych salach, sali gimnastycznej, korytarzu, szatni, a teraz nawet kuchni i jadali. Mamy takie wyposażenie że niejedna szkoła mogłaby nam pozazdrościć. Słyszałam że teraz plac zabaw mamy mieć wymieniony. Super! Nikt kto tego wcześniej nie widział to by chyba nie uwierzył że się da.
  Pan Halek jest świetnym negocjatorem, potrafi rozmawiać, zaplanować i zorganizować pracę. Nasze dzieci są bardzo dobrze zaopiekowane. Osiągają wysokie wyniki w konkursach, Szkoła realizuje ciekawe programy edukacyjne. Przy różnych uroczystościach jak mikołajki czy dzień dziecka dostają słodkie upominki od placówki, które Dyrektor organizuje.
  O wielu kwestiach można by powiedzieć. Przede wszystkim widać jak bardzo zaangażowany jest w pracę i rewelacyjnie się sprawdza. Wiem, że taki człowiek byłby świetnym burmistrzem i tego bym sobie życzyła. Bo skoro tak troszczy się o naszą placówkę i robi wszystko żeby podnosić standardy i pozyskiwać środki, co na każdym kroku widać, to z pewnościa kapitalnie będzie zarządzał gminą. Osobiście nie znam natomiast Pana Szalchetki, ale kiedyś, przypadkowo byłam świadkiem krótkiej rozmowy /o czym panowie nie wiedzieli/ Pana Szlachetki chyba z radnymi (tak wywnioskowałam z kontekstu) i do dziś jestem porażona językiem jakiego używali, tej planowanej „rozgrywki politycznej”, ile bezczelności i podłości w tym było to nawet nie chcę mówić. Od tej chwili mam o nim bardzo złe zdanie. Nie toleruję takiej arogancji. Nie mogę uwierzyć że ludzie niby „na poziomie” mogą używac takich słów. Czy nie uważacie że jeżeli Panu Szlachetce naprawdę zależałoby na naszej gminie to by został posłem i owocnie współpracował z Panem Halkiem dla dobra mieszkańców a nie po raz kolejny startować? Przeciez tak powinno być, wspólnie mogliby zdziałać znacznie więcej.

  Chciałbym żeby politycy potrafili kiedyś prowadzić ze sobą sensowny dialog, bez rozgrywek politycznych, żeby przepracowali to co jest do przepracowania i wreszcie pomyśleli o nas – o mieszkańcach!
  Ale się rozpisałam, a miało być tylko kilka słów.
  Pozdrawiam "


  Dla mnie osobiście opinia takich ludzi to jest konkret, a nie trolling pana Wiesława Bagietki którego nikt tu juz nie czyta bo bieże kasę za to ze trolluje, przykre że tacy ludzie tu są, no ale cóż - tak działa partia polityczna której tu nie chcemy
  27 77 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 9:39
  Słabo Panie odkrywco u Pana z tym odkrywaniem. Zarzuca na Szlachetce że tylko cały czas yyyy itp. a Pan Halek jak duka z kartki jąka się to Panu nie przeszkadza. A co do trollingu to chyba Pan wie najlepiej jakie polecenia wydano dla kandydatów na radnych z komitetu Pana Halka. Więc słabo to wychodzi w konfrontacji z rzeczywistością.
  70 22 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 9:48
  odkrywca napisał/a:

  Dla mnie osobiście opinia takich ludzi to jest konkret, a nie trolling pana Wiesława Bagietki którego nikt tu juz nie czyta bo bieże kasę za to ze trolluje, przykre że tacy ludzie tu są, no ale cóż - tak działa partia polityczna której tu nie chcemy
  Wybacz ale przeczytałem tylko tyle z tego urzędowego lania wody, wszak każdy tutaj wie, żeś troll internetowy i nikt nie czyta twoich wypocin :) typowa hipokryzja platfromy, samemu ma nakaz pisania od szefa ale zarzuca to innym którzy mają inne zdanie :D platfuska hipokryzja nie zna granic jednak :D

  Ciekawe, że tutaj popierają halka trolle internetowe, które zawsze opowiadają się za platformą i nowoczesną (na tej stronie) Widać kogo tak na prawdę kandydatem jest halek i kto ma inteers w tym zeby wygrał :) mimo że to nie moja bajka to wole miliard razy bardziej zagłosować na kogoś popieranego z pisu niż platformy czy nowoczesnej. MYSLENICE NIE CHCĄ PLATFORMY I NOWOCZESNEJ W MIEŚCIE :) Już Warszawe rozwaliliście na wszystkie strony, wystarczy :)

  Jarku mając taką konkurencję która poza straszeniem pisem nie ma nic sensownego do napisania o wynik możesz być spokojny :) Ludzie odwagi czas przewietrzyć urząd ! zauważcie że oni się masakrycznie jarka boją, ciekawe dlaczego :)))

  60 22 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 11:06
  W tym programie brakuje dwóch rzeczy:
  po pierwsze podsumowania - ile to wszystko ma kosztować
  po drugie - skąd na to wziąć środki
  Tyle to nam nawet Jaśnie Ustępujący nie naobiecywał
  62 13 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 11:39
  Wiesiek Bagieta napisał/a:
  (...) CZAS PRZEWIETRZYĆ URZĄD ! a tego typy ludzie jak się chwycą prawdziwej roboty to dowiedzą się co to znaczy życie.
  Wiesiek Bagieta napisał/a:
  (...) Ludzie odwagi czas przewietrzyć urząd ! zauważcie że oni się masakrycznie jarka boją, ciekawe dlaczego :)))
  Coś Ty taki pobudzony z tym przewietrzaniem? :)
  26 18 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 12:30
  Szlachetka to najgorszy wybór, nadęty, a to jego "yyyyy" i bycie listonoszem juz jest sławetne :)

  Warto przypomnieć, że Nie chcemy zakładnika PARTII w Myślenicach!

  Nie pozwólmy na to żeby w Myślenicach rządziła partia polityczna! Czy my jako myśleniczanie chcemy realizować program partii politycznej której przewodzi Jarosław Kaczyński czy raczej chcemy sami o sobie decydować. Człowiek z partii zawsze będzie musiał się przed nią tłumaczyć dlaczego to a to chce zrobić i musi to być zgodne z linią parti politycznej.
  Ludzie spójrzcie na to obiektywnie! Czy musimy mieć zgodę Warszawy na nasze plany i pomysły?

  A patrząc na Jarosława Szlachetkę aż się przykro robi – ile złości, frustracji, chęci władzy siedzi w tym człowieku? Juz nie raz pokazał jakie na parcie na to żeby rządzić, startował gdzie się tylko da – na burmistrza, do sejmiku, miedzyczasie wymyślił sobie być nawet starostą, no i na posła. Kuriozalna postać. Możnaby dobry film nakręcić. Bądźmy poważni i szanujmy się. To zadufanie w sobie jakie pokazuje Szlachetka, który czuje się lepszy od innych nie może przełozyć się na nasze Myslenice. On przeciez nikim nie potrafi rozmawiać tylko z ludźmi z partii. Na każdym kroku daje do zrozumienia że jego partia musi szturmem przejąć miasto. Brak współpracy, dialogu to jest nie do przyjęcia. Ludzie którzy krytukują innych zawsze i wszędzie, nie ważne czy jest robione dobrze czy źle, nie zasługuja na jakiekolwiek poparcie.
  Ludzie w domu nam partia nie rządzi i w Myslenicach tez nie musi!
  Szlachetka jako poseł tez jest bardzo mierny, bierze grubą kasę z Warszawy, a jeśli popatrzeć na stronę sejmową jest na szarym końcu jeśli chodzi o aktywność parlementarną, nie chce mu się chyba przygotowywać wystapień, zapytań do Ministrów o konkretne sprawy. Wszystko jest na stronie internetowej czarno na białym. A jak już się chwali że coś „załatwił' – moi drodzy myślmy – to że Szlachetka dostanie gotowce z tej czy z tamtej organizacji i się pod nimi podpisze to naprawdę żadna sztuka – kto by nie był tutaj posłem potrafiłby zrobić to samo zwłaszcza jeśl jesli partia polityczna rządzi w kraju.
  34 48 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 13:26
  pan zgoda napisał/a:
  Szlachetka to najgorszy wybór, nadęty, a to jego "yyyyy" i bycie listonoszem juz jest sławetne :)

  Warto przypomnieć, że Nie chcemy zakładnika PARTII w Myślenicach!

  Nie pozwólmy na to żeby w Myślenicach rządziła partia polityczna! Czy my jako myśleniczanie chcemy realizować program partii politycznej której przewodzi Jarosław Kaczyński czy raczej chcemy sami o sobie decydować. Człowiek z partii zawsze będzie musiał się przed nią tłumaczyć dlaczego to a to chce zrobić i musi to być zgodne z linią parti politycznej.
  Ludzie spójrzcie na to obiektywnie! Czy musimy mieć zgodę Warszawy na nasze plany i pomysły?

  A patrząc na Jarosława Szlachetkę aż się przykro robi – ile złości, frustracji, chęci władzy siedzi w tym człowieku? Juz nie raz pokazał jakie na parcie na to żeby rządzić, startował gdzie się tylko da – na burmistrza, do sejmiku, miedzyczasie wymyślił sobie być nawet starostą, no i na posła. Kuriozalna postać. Możnaby dobry film nakręcić. Bądźmy poważni i szanujmy się. To zadufanie w sobie jakie pokazuje Szlachetka, który czuje się lepszy od innych nie może przełozyć się na nasze Myslenice. On przeciez nikim nie potrafi rozmawiać tylko z ludźmi z partii. Na każdym kroku daje do zrozumienia że jego partia musi szturmem przejąć miasto. Brak współpracy, dialogu to jest nie do przyjęcia. Ludzie którzy krytukują innych zawsze i wszędzie, nie ważne czy jest robione dobrze czy źle, nie zasługuja na jakiekolwiek poparcie.
  Ludzie w domu nam partia nie rządzi i w Myslenicach tez nie musi!
  Szlachetka jako poseł tez jest bardzo mierny, bierze grubą kasę z Warszawy, a jeśli popatrzeć na stronę sejmową jest na szarym końcu jeśli chodzi o aktywność parlementarną, nie chce mu się chyba przygotowywać wystapień, zapytań do Ministrów o konkretne sprawy. Wszystko jest na stronie internetowej czarno na białym. A jak już się chwali że coś „załatwił' – moi drodzy myślmy – to że Szlachetka dostanie gotowce z tej czy z tamtej organizacji i się pod nimi podpisze to naprawdę żadna sztuka – kto by nie był tutaj posłem potrafiłby zrobić to samo zwłaszcza jeśl jesli partia polityczna rządzi w kraju.
  Brakło na końcu podpisu
  To pisałem ja pan zgoda
  Jakiż ten mój nick jest adekwatny do treści, które wygłaszam.
  20 7 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 13:44
  Zagłosuje na Halka jak sufler Ostrowski stanie za Nim 10m żeby nie słyszał podpowiedzi taty.
  14 14 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 14:32
  Podobno Jarosław Szlachetka już teraz poobstawiał wszystkie stanowiska w gminie i jednostkach podległych swoimi kolegami i koleżankami, poobiecywał gruszki na wierzbie żeby mieć tyko ludzi za sobą, każdemu obiecuje stołek żeby tylko był za nim. Obtoczy się znajomymi i już teraz mówi kto kim będzie jak wygra, taki się czuje mocny.

  Jestem przekonany że jego polityka będzie tragiczna. Już teraz jego radni i on pokazują że na współpracę z nimi nie ma szans. Ostatnio dali przykład w Łękach jak radny PiS zabronił dzieciom z wiejskiego teatru na występy i na rozłożenie swojego stoiska podczas pikniku, bo dowiedział się że dziewczyna która kieruje tetrem będzie startowac z innego komitetu.

  Żenada.
  Skoro PiS mści się na dzieciach to mamy przykład dialogu i współpracy. Lepiej żeby już nic nie mówili bo to jest żałosne.
  28 18 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 15:13
  wyborcaa napisał/a:
  Podobno Jarosław Szlachetka już teraz poobstawiał wszystkie stanowiska w gminie i jednostkach podległych swoimi kolegami i koleżankami, poobiecywał gruszki na wierzbie żeby mieć tyko ludzi za sobą, każdemu obiecuje stołek żeby tylko był za nim. Obtoczy się znajomymi i już teraz mówi kto kim będzie jak wygra, taki się czuje mocny.

  Jestem przekonany że jego polityka będzie tragiczna. Już teraz jego radni i on pokazują że na współpracę z nimi nie ma szans. Ostatnio dali przykład w Łękach jak radny PiS zabronił dzieciom z wiejskiego teatru na występy i na rozłożenie swojego stoiska podczas pikniku, bo dowiedział się że dziewczyna która kieruje tetrem będzie startowac z innego komitetu.

  Żenada.
  Skoro PiS mści się na dzieciach to mamy przykład dialogu i współpracy. Lepiej żeby już nic nie mówili bo to jest żałosne.
  Dlaczego piszesz nieprawdę?

  Sołectwo Łęki tak skomentowało wypowiedź p. Wawro:

  SZANOWNA/Y PAN/I - wyborcaa.

  ORGANIZATORAMI PILNIKU POWITANIE JESIENI W ŁĘKACH W DNIU 23-09-2018 BYLI: SOŁTYS I RADA SOŁECKA ŁĘK - STANOWISKA PUBLICZNE, ORGAN WYKONAWCZY GMINY ORAZ STOWARZYSZENIE "MY ŁĘCZANIE" POSIADAJĄCE OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ.

  ROZPOWSZECHNIA PAN/I NIEPRAWDZIWE, SZKALUJĄCE I OBRAŹLIWE INFORMACJE NA TEMAT ORGANIZATORÓW CO GODZI W ICH DOBRA OSOBISTE I JEST KARALNE ART. 23 KODEKSU CYWILNEGO,
  CYTUJĘ WPIS:
  "Jak podłym trzeba być człowiekiem żeby mścić się na dzieciach? Radny z PiS Stanislaw Topa zabronił dzieciom występu, stoiska i zabawy"

  INFORMUJEMY, ŻE:
  - ORGANIZATORZY NIE ZABRANIALI DZIECIOM WYSTĘPÓW, STOISK I ZABAWY. ORGANIZATORZY NIE MŚCILI SIĘ NA DZIECIACH. CO DO PIKNIKU ORGANIZATORZY MAJĄ PRAWO ZORGANIZOWAĆ GO TAK JAK UWAŻAJĄ.
  - GRUPA DZIECI SKUPIONA WOKÓŁ WYMIENIANEGO TEATRU, NIE SPOTYKA SIĘ, NIE MA PRÓB, NIE ISTNIEJE OD STYCZNIA TEGO ROKU BO DZIAŁALNOŚĆ ZOSTAŁA ZAWIESZONA PRZEZ PROWADZĄCĄ. NIE BYŁO PRZYGOTOWANEGO WYSTĘPU NA PIKNIK.
  - GDY TEATR ISTNIAŁ ORGANIZATORZY WŁĄCZALI SIĘ FINANSOWO I RZECZOWO W KAŻDY JEGO WYSTĘP.
  - PROWADZĄCA TEATR PANI WERONIKA WAWRO BYŁA OBECNA NA PIKNIKU.

  ORGANIZATORZY ROZUMIEJĄ, ŻE MOŻE BYĆ PAN/I NIEWŁAŚCIWIE POINFORMOWANA. PROSIMY WIĘC O SPROSTOWANIE ZAMIESZCZONYCH WPISÓW.
  12 18 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 16:18
  prywatnie napisał/a:
  Najbardziej rzeczowy kandydat. Co prawda, chciałoby się nieco zmian personalnych w urzędzie i wokół, no i samym sposobie burmistrzowania. Nie wiem czy akurat Halek to gwarantuje, może bardziej Ambroży i ta świeżość dla niej z kolei na plus. Trzeba zauważyć, że nowa kadra nie weźmie się nagle znikąd od cyk i tu spora praca do wykonania.
  I tu sie z Toba musze zgodzić ! Dla mnie jako urodzonemu pragmatykowi i w sumie wyroslemu w takim "praktycznym" spoleczenstwie,blizej mi w tym rozdaniu do Halka, jak do ideowo-partyjnego Szlachetki, ktory nasiakniety pogladami z warszafki ,nie gwarantuje dobrej wspolpracy z ludzmi o innym spojrzeniu,a tez kochających swa mala ojczyznę ! Co do pani Ambrozy, to z calym szacunkiem ,ale moze niech najpierw sobie pocwiczy gdzies indziej na mniejsza skale....a potem zobaczymy. A co do ukladow,ukladzikow to taka naturalna sklonnosc ludzka i na pewno powstanie przy nowym zarządcy. Nigdzie na swiecie nie istnieje system skutecznie zabezpieczający przed "kolesiostwem",byle sie tylko przysluzyl miastu. Amen !
  17 10 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 17:51
  Kolorystyka i drzewo na 1 planie przypominają mi ikonkę skażenia radioaktywnego i zapewne tak będzie jak Halek wygra wybory, czego mu z całego serca nie życzę.
  16 12 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 18:21
  Ja bym chciała wiedzieć czy pan poseł Szlachetka zrezygnuje z mandatu posła na rzecz posady burmistrza, czy zamierza zrobić jakiś przekręt, żeby obie sroki za ogon złapać... bardzo mnie to ciekawi.
  20 15 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 18:37
  Dwaj niepartyjni kandydaci powinni dążyć do porozumienia, że w razie drugiej tury przegrany kandydat przekaże poparcie drugiemu. Takie porozumienie, jeśli do niego doprowadzicie, będzie ostateczną klęską szubrawców.

  Zmienić nazwę ronda na Koziołka Matołka po wygranej. Żadnych pomników w Mcach. Dość tej farsy.

  Szacunek do KONSTYTUCJI, szacunek do Polaków, dość kłamstw
  :-)

  --------------------
  + na marginesie: http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,21827295,wkrotce-w-kazdym-miasteczku-bedzie-musial-byc-pomnik-lecha.html
  11 14 Cytuj Zgłoś
 • Gosiaa 05.10.2018 - 19:07
  Miałam głosować na szlechetke ale jakoś nie odpowiada mi jego skład , dlatego Halek i jego ekipa ma mój i mojej rodziny i znajomych glosy ! :)
  16 29 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 19:55
  ZdolnaZDolnego napisał/a:
  Ja bym chciała wiedzieć czy pan poseł Szlachetka zrezygnuje z mandatu posła na rzecz posady burmistrza, czy zamierza zrobić jakiś przekręt, żeby obie sroki za ogon złapać... bardzo mnie to ciekawi.
  Dobre pytanie,
  powinien yyyyy to jasno teraz przed wyborami zadeklarować yyyyy co zrobi w razie wyboru jego osoby yyyyy na stanowisko burmistrza.

  A tu brak takich informacji.
  12 5 Cytuj Zgłoś
 • Beata 05.10.2018 - 19:56
  odkrywca napisał/a:


  Znam Pana Halka z relacji szkolnych, bo moje dziecko chodzi do Borzęty gdzie jest Dyrektorem i szczerze jestem pod wrażeniem tego człowieka.
  Uważam go za bardzo dobrego i ciepłego człowieka. Nasza szkoła była wcześniej w ruinie, jeśli można to tak nazwać. Potrzebowaliśmy gospodarza z prawdziwego zdarzenia i na szczęście tak się stało. Mamy szkołę jakby nową, wyremontowaną i zmodernizowaną od podszewki, począwszy od odwodnienia szkoły, wymiany nawierzchni i ogrodzenia, przez wymianę sieci elektrycznej, po remonty w poszczególnych salach, sali gimnastycznej, korytarzu, szatni, a teraz nawet kuchni i jadali.
  Kiedy zakończono remont szkoły w Borzęcie?
  15 15 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 21:24
  Dobrze że Pan Halek chociaż pisać potrafi bo zdanie zbudować to dla Niego wyzwanie...
  23 16 Cytuj Zgłoś
 • OKOKI 05.10.2018 - 21:34
  Prędzej świna niebo zobaczy niż wy spełnienie tych obietnic wyborczych naiwniaki. Tyle lat jeden był burmistrzem a drugi radnym ,to wystarczy ,dla mnie nie są wiarygodni.
  31 14 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 21:53
  Rewelacyjny program, fantastyczny kandydat na burmistrza, cudowni na radnych, znakomite ich dotychczasowe osiągnięcia, a wszyscy nie mieli dotychczas jakichkolwiek powiązań z partiami/ugrupowaniami politycznymi = świetlana przyszłość miasta i gminy!

  Pamiętajcie by postawić krzyżyk przy każdym kandydacie z listy KWW M. Ostrowskiego - żeby wszyscy weszli do Rady :D
  14 21 Cytuj Zgłoś
 • Beata 05.10.2018 - 21:56
  Zdecydowanie. Przy każdym krzyżyk...... (na drogę)
  26 23 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 22:55
  taki_gość napisał/a:
  W tym programie brakuje dwóch rzeczy:
  po pierwsze podsumowania - ile to wszystko ma kosztować
  po drugie - skąd na to wziąć środki
  Tyle to nam nawet Jaśnie Ustępujący nie naobiecywał
  proponuje najpierw się rozliczyć z tego
  http://www.bip.krakow.rio.gov.pl/?a=6370

  następnie wyprostować tą sprawę
  http://krzyszkowice.eu/joomla/content/view/1430/41/
  a następnie dopiero podpisywać kolejne deklaracje. To byłaby prawidłowa kolejność.

  Mam podobne obawy co taki_gość. Mianowicie sztab ludzi przy całym szacunku dla nich ale sporo nauczycieli, żadnej osoby która wie co to jest prawa i lewa strona budżetu i tylko jeden przedsiębiorca z Jawornika Pan Krzysztof Włoch który prawdopodobnie jako jedyny wie skąd się biorą pieniądze i jak je prawidłowo zainwestować aby przyniosły następne. Reszta osób wie jak je wydać a to różnica wydać a zainwestować. Ci ludzie nigdy nie pozyskiwali środków, prawdopodobnie nawet nie wiedzą skąd się biorą i czyje one są, po prostu dysponowali budżetami do wydania. Powtarzam przy całym szacunku to mogą być świetni pracownicy ale nie radzący.

  Co do układu tata & tata to oceniam, że finał będzie podobny jak tu
  https://www.youtube.com/watch?v=639LW1L60-M
  12 7 Cytuj Zgłoś
 • 05.10.2018 - 23:07
  Bagietko, zamieniłaś Swoje śliczne zdjęcie na znak drogowy, którego chyba nie ma (nie wiem tego do końca, bo w większości latam samolotami). Daj spokój, niewiele osób nabiera się na Twoje teksty. Pachną hipokryzją i zapyziałym parafializmem ( zakładam optymistyczne, że to rozumiesz)
  22 11 Cytuj Zgłoś
 • Bartek 06.10.2018 - 10:29
  głosuje na halka
  16 20 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 10:33
  Ja tez
  16 20 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 18:26
  trekk napisał/a:
  Dwaj niepartyjni kandydaci powinni dążyć do porozumienia, że w razie drugiej tury przegrany kandydat przekaże poparcie drugiemu. Takie porozumienie, jeśli do niego doprowadzicie, będzie ostateczną klęską szubrawców.

  Zmienić nazwę ronda na Koziołka Matołka po wygranej. Żadnych pomników w Mcach. Dość tej farsy.

  Szacunek do KONSTYTUCJI, szacunek do Polaków, dość kłamstw
  :-)

  --------------------
  + na marginesie: http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,21827295,wkrotce-w-kazdym-miasteczku-bedzie-musial-byc-pomnik-lecha.html
  Tobie chodzi zeby dojechac PIS w Myslenicach (i co dalej?) ?,czy zeby z tej calej trojki wylonic takiego, ktory się najlepiej przysluzy mieszkacom ?
  7 2 Cytuj Zgłoś
 • Bulage 06.10.2018 - 18:58
  Ale Wy jesteście naiwni. Teraz jestem przekonany że strach zagląda w oczy Panu Halkowi, Ostrowskiemu i całej podległej Im biurokratycznej ferajnie. Jak można wierzyć w te obietnice? Mam pytanie, czy jak nie uda się ich spełnić Pan Halek ustąpi ? Nie, powie że się bardzo starał ale nie zależało to tylko od niego i niestety nic na to nie poradzi. Zastanawiam się co tam się musi dziać że poszli tak va banque.
  17 11 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 19:30
  Romek Tondera na prezydenta !!!
  7 7 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 19:34
  Bulage napisał/a:
  Ale Wy jesteście naiwni. Teraz jestem przekonany że strach zagląda w oczy Panu Halkowi, Ostrowskiemu i całej podległej Im biurokratycznej ferajnie. Jak można wierzyć w te obietnice? Mam pytanie, czy jak nie uda się ich spełnić Pan Halek ustąpi ? Nie, powie że się bardzo starał ale nie zależało to tylko od niego i niestety nic na to nie poradzi. Zastanawiam się co tam się musi dziać że poszli tak va banque.
  Prawdopodobnie nikt z trzech kandydatow swoich wszystkich obietnic nie spelni ! Ale co robic ? Nic nie robic ? ,nie isc do wyborow i wiecznie narzekac jak to ma w zwyczaju duza czesc polskiego społeczeństwa ? Takich nam narzedzi dostarczono i takimi będziemy musieli "pracować".
  12 4 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 20:18
  alehandro napisał/a:
  Tobie chodzi zeby dojechac PIS w Myslenicach (i co dalej?) ?,czy zeby z tej calej trojki wylonic takiego, ktory się najlepiej przysluzy mieszkacom ?
  Hmm, odpowiem tak:
  ----> w skali krajowej to NIE jest "dobra zmiana"
  ----> w skali lokalnej: zmagamy się z pytaniami, czy samorząd jest dla polityków, robienia sobie zaplecza dla partii, upychania swoich po stołkach, krokiem do kariery lokalnych partyjnych działaczy?
  Zyskujemy my jako mieszkańcy na działaczach partyjnych w samorządach, czy tracimy?

  Analizując trzeźwo zasadniczą różnicę:
  -----> kandydat niepartyjny żeby mieć poparcie musi na to jakoś sobie "zasłużyć", dać się poznać i zdobyć zaufanie mieszkańców; ponieważ jego los zależy od mieszkańców, jest motywacja żeby się starać
  -----> kandydat partyjny to jeden z wielu, wrzucony w dane miejsce za zgodą sztabu ludzi z partii, jego los zależny jest przede wszystkim od partyjnych współpracowników i szefów; mieszkańców potrzebuje głównie w dniu wyborów; lojalność partii stoi na pierwszym miejscu; ponieważ ma tzw. plecy jego motywacja z natury nie może być duża, poza tym w razie gdy coś nie będzie odpowiadało posadka zawsze gdzieś się znajdzie, wystarczy tylko być wiernym partyjnym kolegom i przysługa za przysługę. Kampania finansowana przez partię, pewność stołeczka jak nie tu to tam - co łatwo przychodzi...

  Polityka to zabieganie o władzę i pieniądze dla siebie i partii. Samorząd tymczasem potrzebuje gospodarza i społecznika, który zna gminne podwórko, nie podwórko partyjne.

  Tyle. Chyba wystarczająco logiczne. Pozostawiam do refleksji.
  10 8 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 21:25
  No widzisz jak Ty pieknie i rzeczowo piszesz o tych powiazaniach ,ukladach i zaleznosciach wewnatrz partyjnych. I trudno sie tu z Toba nie zgodzic ! Tylko nie rozumiem dlaczego napisales "szacunek dla KONSTYTUCJI",skoro takowa stoi na strazy takiego systemu ,takich partii ,takich powiazan o jakich wspomniales. Moze warto by było napisac np: " PRZYSTOSUJMY KONSTYTUCJE Z 97,DO NASZYCH CZASOW ",albo "PRECZ Z PARTIAMI,CHCEMY NOWEJ KONSTYTUCJI ":)))
  5 2 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 21:40
  Tak gwoli przypomnienia - z FB radnego Roberta Pitali

  Spotykając się z mieszkańcami zwłaszcza w ostatnim czasie często jestem pytany kto jest odpowiedzialny za podwyżkę opłat za śmieci. Otóż fakty są takie, że radni klubu KW Macieja Ostrowskiego 3 razy w tej kadencji głosowali za podwyżką opłat za śmieci. Tak wyglądało ostatnie głosowanie w 2017r. Za przyjęciem uchwały głosowało trzynastu radnych KW M. Ostrowskiego: Bogusław Podmokły, Adam Styczeń, Eleonora Lejda - Kuklewicz, Tomasz Wójtowicz, Jerzy Cachel, Agnieszka Węgrzyn, Kazimierz Dąbrowski, Czesław Bisztyga, Józef Błachut, Maciej Górka, Aleksander Kowal, Izabela Kutrzeba i Jacek Dąbrowski. Przeciwko niej głosowali tylko radni klubu PiS: Robert Pitala, Mirosław Fita, Mateusz Suder, Piotr Sikora, Wacław Szczotkowski i Stanisław Topa. Od głosu wstrzymał się Stanisław Szczepan Cichoń. Nieobecny był radny Kamil Ostrowski. Przypomnę, że w 2015 r. radni KW M. Ostrowskiego podnieśli stawkę za śmieci z 5,70zł do 7zł, kolejny raz w 2016 r. kiedy opłata wzrosła z 7zł do 8,20zł! Radni klubu PiS RM w Myślenicach zarówno teraz jak i w 2015 r. oraz 2016r. byli przeciwni podnoszeniu opłat za śmieci i za każdym razem głosowali przeciw proponowanym przez Burmistrza Ostrowskiego stawkom.
  10 10 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 21:41
  Poczytaj, szkoda tu wchodzić w tematykę która wybiega daleko poza wybory samorządowe.

  Nie mam nic przeciw zmianie Konstytucji w sposób LEGALNY, tzn. nie na drodze zamachu stanu. Polska potrzebuje dalej idącej decentralizacji, również w kwestii samorządów i ich kompetencji. Ludzie chcą decydować o swoich małych ojczyznach. Potrzebujemy też ograniczyć rolę partii politycznych.

  Szacunek do Konstytucji która obowiązuje - TAK. Jeśli tego zabraknie ,a kara za każde złamanie jej nie będzie egzekwowana, sorrki ale będziemy państwem prawa jedynie na papierze. Jak mądre mamy społeczeństwo, ludzie różnych zawodów gromadzą się i upominają władze, dopominają się przestrzegania prawa w tym kraju. Swoisty paradoks.
  7 9 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 22:10
  [cytat=trekk]Poczytaj, szkoda tu wchodzić w tematykę która wybiega daleko poza wybory samorządowe.

  Nie mam nic przeciw zmianie Konstytucji w sposób LEGALNY, tzn. nie na drodze zamachu stanu. Polska potrzebuje dalej idącej decentralizacji, również w kwestii samorządów i ich kompetencji. Ludzie chcą decydować o swoich małych ojczyznach. Potrzebujemy też ograniczyć rolę partii politycznych.

  Szacunek do Konstytucji która obowiązuje - TAK. Jeśli tego zabraknie ,a kara za każde złamanie jej nie będzie egzekwowana, sorrki ale będziemy państwem prawa jedynie na papierze. Jak mądre mamy społeczeństwo, ludzie różnych zawodów gromadzą się i upominają władze, dopominają się przestrzegania prawa w tym kraju. Swoisty paradoks.[/c
  I tu się z Toba zgodze w 100% !!! W Naszej historii ,mielismy juz podobna sytuacje. I sie skonczylo pewnego majowego popołudnia baaaardzo mocno przerysowanym systemem prezydeckim,ktory niewyszedl tez nam na dobre i ktorego skutki odczuwamy prawdopodobnie do dzis ! Pozdro !
  8 2 Cytuj Zgłoś
 • 06.10.2018 - 22:23
  taki_gość napisał/a:
  Tak gwoli przypomnienia - z FB radnego Roberta Pitali

  Spotykając się z mieszkańcami zwłaszcza w ostatnim czasie często jestem pytany kto jest odpowiedzialny za podwyżkę opłat za śmieci. Otóż fakty są takie, że radni klubu KW Macieja Ostrowskiego 3 razy w tej kadencji głosowali za podwyżką opłat za śmieci. Tak wyglądało ostatnie głosowanie w 2017r. Za przyjęciem uchwały głosowało trzynastu radnych KW M. Ostrowskiego: Bogusław Podmokły, Adam Styczeń, Eleonora Lejda - Kuklewicz, Tomasz Wójtowicz, Jerzy Cachel, Agnieszka Węgrzyn, Kazimierz Dąbrowski, Czesław Bisztyga, Józef Błachut, Maciej Górka, Aleksander Kowal, Izabela Kutrzeba i Jacek Dąbrowski. Przeciwko niej głosowali tylko radni klubu PiS: Robert Pitala, Mirosław Fita, Mateusz Suder, Piotr Sikora, Wacław Szczotkowski i Stanisław Topa. Od głosu wstrzymał się Stanisław Szczepan Cichoń. Nieobecny był radny Kamil Ostrowski. Przypomnę, że w 2015 r. radni KW M. Ostrowskiego podnieśli stawkę za śmieci z 5,70zł do 7zł, kolejny raz w 2016 r. kiedy opłata wzrosła z 7zł do 8,20zł! Radni klubu PiS RM w Myślenicach zarówno teraz jak i w 2015 r. oraz 2016r. byli przeciwni podnoszeniu opłat za śmieci i za każdym razem głosowali przeciw proponowanym przez Burmistrza Ostrowskiego stawkom.
  Komentarz do jego wypocin
  Cytuję "i jakie wnioski , trzeba zmienić rząd " hehehe
  5 5 Cytuj Zgłoś
 • 07.10.2018 - 0:08
  A skąd na tą magiczną listę obietnic będą pieniądze? Ponadto Burmistrz nie ma nic do bezkolizyjnych przejazdów przez Zakopiankę, bo to nie Burmistrz jest zarządcą tej drogi tylko GDDKiA. Jedynie można ich prosić i rozmawiać, ale nie można nic obiecywać, że się "załatwi", bo nie ma na to wpływu. Puste obietnice. Pan Halek, z tego co pamiętam, jeszcze przed poprzednimi wyborami był w PiS i z ich listy startował do Rady Powiatu.

  Pan Poseł z kolei swoim hasłem wyborczym "Wiarygodność. Skuteczność. (…)" - bez komentarza. Jeśli kandydował na Posła i nim został to powinien wypełnić mandat a nie skakać z kwiatka na kwiatek. Czy jeśli wygra, a za rok są wybory do parlamentu, to też będzie w nich startował? Jaka to wiarygodność wobec wyborcy?! Potem za rok będziemy mieć nowe wybory i pieniądze w błoto, bo Pan Poseł nie wie kim chce być i co robić. A przypisywanie sobie zasług że "załatwił" 2 mln zł dla szpitala na remont, o które starało się Starostwo i sam szpital już od kilku miesięcy, bo tyle trwa procedura, jest żenadą. Jedyne co Pan Poseł robi w Myślenicach efektywnie to składa wieńce na wszystkich uroczystościach. Nic poza tym.

  Temat śmieci - przypomnę, że w domach jednorodzinnych śmieci bio, są wywożone ok co 3 TYGODNIE! Ludzie! W lecie wszędzie robactwo, śmierdzi koło domu. Dlaczego nie można wywozić częściej? Na co idą nasze podatki, na Muzeum (!), a toniemy w śmieciach!!!
  16 3 Cytuj Zgłoś
 • 07.10.2018 - 9:39
  Kolejny argument, że na te bajki nie ma pieniędzy. 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce, miejsce 4. - MYŚLENICE 146 mln zł długu!!! https://gazetakrakowska.pl/oto-15-najbardziej-zadluzonych-gmin-w-malopolsce/ga/13540619/zd/3147159
  9 8 Cytuj Zgłoś
 • 07.10.2018 - 10:19
  Mizera dejze spokój...
  3 9 Cytuj Zgłoś
 • 07.10.2018 - 12:15
  koncert życzeń :)
  8 Cytuj Zgłoś
 • 07.10.2018 - 14:32
  trekk napisał/a:
  Poczytaj, szkoda tu wchodzić w tematykę która wybiega daleko poza wybory samorządowe.

  Nie mam nic przeciw zmianie Konstytucji w sposób LEGALNY, tzn. nie na drodze zamachu stanu. Polska potrzebuje dalej idącej decentralizacji, również w kwestii samorządów i ich kompetencji. Ludzie chcą decydować o swoich małych ojczyznach. Potrzebujemy też ograniczyć rolę partii politycznych.

  Szacunek do Konstytucji która obowiązuje - TAK. Jeśli tego zabraknie ,a kara za każde złamanie jej nie będzie egzekwowana, sorrki ale będziemy państwem prawa jedynie na papierze. Jak mądre mamy społeczeństwo, ludzie różnych zawodów gromadzą się i upominają władze, dopominają się przestrzegania prawa w tym kraju. Swoisty paradoks.
  Proponuje na szastać słowem KONSTYTUCJA jak to robi KOD który jak już w innym temacie zostało wskazane jest (zbyt)mocno spokrewnione z Sorosem, a ten jak wiemy ma skrzywiony pieniądzem ma ambicje rządzić (na tą chwilę) częścią Europy. KONSTYTUCJA czy SOLIDARNOŚĆ to nie są frazy którymi można sobie wytrzeć....gębę. Dotyczy to także lokalnych wyborów za dwa tygodnie. Proponuje taki artykuł, który ukazuje głęboko POprzednicy mieli lokalne problemy w .....gdzieś. Lokalnie byli zainteresowani ściągalnością fiskalną z najmniejszych, pilnowaniem własnych interesików i jak najwięcej wyciągnąć z płatników. Zatem zastanówcie się dlaczego zawsze złodziej najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja", więc szastając słowem KONSTYTUCJA należy rozpocząć chwilą refleksji nad tym komu najbardziej zależy aby bardzo liberalnie było nadal (bo i po co PO podniosło VAT na 23% ?) . O dziwo nienaturalnie bardzo mocno UE naciska aby nie utracić kury która znosi złote jajka, bo zamiast zapłacić uczciwie za wiedzę, doświadczenie, technologie i umiejętności prościej było pokazywać nas jako nieudaczników, leniów, złodziei krzycząc "Polacy wy musicie więcej i taniej pracować !!!"

  https://biznes.interia.pl/podatki/news/witold-modzelewski-przyklad-inwestycji-legislacyjnej-ile,2587924,4211

  Gdzie byli Ci wszyscy krzyczący wtedy? Dlaczego teraz halkowe programy obejmują obniżki cen wody skoro sami je podnosili? Czy to nie hipokryzja w czystym wydaniu? Przecież tego i innych "obiecanek" im nikt nie zapomni.
  8 4 Cytuj Zgłoś
 • 07.10.2018 - 14:32
  Gadacie skąd na to pieniądze sie wezmą. Ale nie zastanowicie sie skąd ma rzad na te wszystkie programy plus...
  8 5 Cytuj Zgłoś
 • 07.10.2018 - 16:08
  max1999 napisał/a:
  Gadacie skąd na to pieniądze sie wezmą. Ale nie zastanowicie sie skąd ma rzad na te wszystkie programy plus...
  https://biznes.interia.pl/podatki/news/witold-modzelewski-przyklad-inwestycji-legislacyjnej-ile,2587924,4211
  m.in wyżej masz sznurek skąd....wystarczy nie kraść.....nam, mi, Tobie. Zapytaj Twojego pracodawce czy płaci podatek. To często trudne ale nie głupie pytanie, bo od każdego wynagrodzenia pracownikowi jest m.in. odbijany podatek a jeśli on dalej jest przekazywany warto mieć ludzi zaufanych wyżej którzy sprawdzą dokąd dotarł ten Twój podatek i czy nie zniknął po drodze. Jeśli natomiast podatek który wzięli Ci z wypłaty nie jest przekazywany do budżetu to może być przeznaczany w firmie na inwestycje czyli rozwój, wzmocnienie, poprawę jakości, poprawę pracy być po prostu wartością dodaną ale jeśli nie na te cele to .....warto powiedzieć "sprawdzam", choćby po abym ja nie miał nieuczciwej konkurencji, po to abym mógł zapłacić Tobie czyli pracownikowi nawet 20-30zł za godzinę (a może 10euro jak na zachodzie?) i na umowę a nie 5-tkę na godzinę i to na czarno bez ubezpieczenia, po to aby nie trzeba było w niedziele pracować aby wypracować taki sam dochód co w innej Europie gdzie nikt w niedziele nie pracuje. Pieniądze nie biorą się z bankomatu ani z kasy tylko z budżetu. Każdy budżet działa tak samo jest prawa i lewa strona: jeśli dopuszczasz i popierasz oraz kryjesz i przyzwalasz na np wprowadzenie taniego (oszukanego i bez podatku) paliwa na rynek to jak sprzedasz własny wyrób?
  Po prostu wystarczy nie kraść i powiedzieć "sprawdzam". Budżet to wcale nie skomplikowany instrument. Komplikują go ludzie - często celowo, aby nie móc go i się wprost wytłumaczyć.

  Ja bym chciał lokalnie sprawdzić MZWiK oraz np ten raport http://www.bip.krakow.rio.gov.pl/?a=6370

  Z założenia ufam, że jest OK ale wolałbym się upewnić. Wzorujemy się (głównie KODowcy i POwcy) na innych krajach, zastosujmy zatem stare niemieckie powiedzenie : zaufanie to ważna rzecz ale kontrola jest ważniejsza.

  Ja czy Ty jesteśmy za krótcy aby sprawdzić wodociągi ale Ci których wybierzemy za dwa tygodnie już będą mogli to zrobić. Czy ty powiedzą "sprawdzam" zależy od tego kogo Ty wybierzesz.
  6 6 Cytuj Zgłoś
 • Artur 07.10.2018 - 20:47
  Właśnie jestem po lekturze programu Pana Krzysztofa.
  Bardzo jestem ciekawy skąd w/w Pan zamierza wziąć fundusze na realizacje owego programu,
  no chyba, że znowu wszystko na kredyt, zadłużając Naszą gminę jeszcze bardziej. Pan Krzysztof odejdzie a My ( mieszkańcy), będziemy się "bujać" i spłacać fanaberie wyborcze - płacąc coraz wyższe podatki.

  BTW:
  Nie jestem zwolennikiem żadnego z startujących kandydatów...
  11 6 Cytuj Zgłoś
 • Beata 08.10.2018 - 23:49
  Bez układów :)

  Proszę o podobne zdjęcie z ostatnich dni z Szlachetką.

  Zdjęcia z kmy.pl

  zdjecie

  zdjecie
  11 6 Cytuj Zgłoś
 • 09.10.2018 - 11:25
  Szlachetka? - Jak to w sekcie. Tylko swoi. Nawet debaty publicznej nie podjął: społecznik? Gospodarz gminy?

  Typowe zachowanie dla PiS, coś przed wyborami ruszyli się do ludzi co poniektórzy. Ale nie Szlachetka, panieee...
  8 9 Cytuj Zgłoś
 • Beata 09.10.2018 - 11:38
  prywatnie napisał/a:
  Szlachetka? - Jak to w sekcie. Tylko swoi. Nawet debaty publicznej nie podjął: społecznik? Gospodarz gminy?

  Typowe zachowanie dla PiS, coś przed wyborami ruszyli się do ludzi co poniektórzy. Ale nie Szlachetka, panieee...
  Poczekaj. Nie bądź taki niecierpliwy ;)
  5 10 Cytuj Zgłoś
 • 09.10.2018 - 13:00
  Ty jesteś normalna? jak Szlachetka zbiera pieniądze przed cmentarzem na 1 listopada z Ostrowskim i Bisztygą to tez jest układ. Ty się zastanów co wklejasz, wciągasz w swoje gierki polityczne, zbiórkę na chorego chłopczyka i mówisz o układach bo razem ktoś zbiera pieniądze na szczytny cel i jest na zdjęciu . Na prawdę jesteś chora.
  Sz. takiego zdjęcia nie ma bo on tylko robi selfie na zakopiance...
  9 5 Cytuj Zgłoś
 • Beata 09.10.2018 - 13:24
  max1999 napisał/a:
  Ty jesteś normalna? jak Szlachetka zbiera pieniądze przed cmentarzem na 1 listopada z Ostrowskim i Bisztygą to tez jest układ. Ty się zastanów co wklejasz, wciągasz w swoje gierki polityczne, zbiórkę na chorego chłopczyka i mówisz o układach bo razem ktoś zbiera pieniądze na szczytny cel i jest na zdjęciu . Na prawdę jesteś chora.
  Sz. takiego zdjęcia nie ma bo on tylko robi selfie na zakopiance...
  Skoro podchodzisz do tego od strony zbiórki na chorego dzieciaka to powinieneś oczekiwać trochę powagi od pozujących. A mamy śmieszki, heheszki.

  Nie ciąg już tego kierunku bo skończy się jak z prezydentem Legionowa.
  Lepiej zamilknąć niż się skompromitować.

  Wzajemne dobre humory na zdjęciach wiele mówią. Odwracanie kota ogonem tutaj nie zadziała.

  Wkleisz mi zdjęcia z wymienionej przez Ciebie zbiórki w takiej komitywie?
  2 12 Cytuj Zgłoś
 • 09.10.2018 - 13:34
  Post usera @bagietka powinien zostać skasowany, robi się niesmacznie... Było coś podobnego chyba w kampanii Jakiego w Warszawie o ile dobrze pamiętam
  7 2 Cytuj Zgłoś
 • Beata 09.10.2018 - 13:58
  trekk napisał/a:
  Post usera @bagietka powinien zostać skasowany, robi się niesmacznie... Było coś podobnego chyba w kampanii Jakiego w Warszawie o ile dobrze pamiętam
  Takie to jest "Bez Układów".
  2 10 Cytuj Zgłoś
 • Beata 09.10.2018 - 14:00
  max1999 napisał/a:
  a co maja robić, płakać, krzyczeć? zastanów sie co piszesz...najlepiej nie pisz już w ogóle.
  Poszukaj sama, to znajdziesz...
  Widzę, że nadal nie rozumiesz. Na zdjęciach jest "dobra humorek" w towarzystwie wzajemnych powiązań. Zresztą nic dziwnego wiedząc gdzie pracuje Pani Grażyna.
  Do zbiórki, która była szczytnym celem, nigdzie się nie odniosłam, więc przestań konfabulować.
  4 12 Cytuj Zgłoś
 • 09.10.2018 - 14:05
  jakbyś dala choć raz na zbiórkę to wiedziałabyś, że zbierający się uśmiechnie itp a nie będzie płakał. Bo tak wygląda każda zbiórka, (wośp, przez Ciebie pewnie nie akceptowany, każdy sie śmieje, ma dobry humor itp) Ludzie się cieszą, że ktos pomaga, śmieją itp.
  6 4 Cytuj Zgłoś
 • Beata 09.10.2018 - 14:19
  max1999 napisał/a:
  jakbyś dala choć raz na zbiórkę to wiedziałabyś, że zbierający się uśmiechnie itp a nie będzie płakał. Bo tak wygląda każda zbiórka, (wośp, przez Ciebie pewnie nie akceptowany, każdy sie śmieje, ma dobry humor itp) Ludzie się cieszą, że ktos pomaga, śmieją itp.
  Takie już mamy "elity polityczne", że wszędzie wejdą i na wszystkim chcą naganiać kapitał polityczny.
  Ktoś kto naprawdę chce pomóc, robi to w ciszy a nie przy medialnych fanfarach.

  Oczywiście Ty tego nie zrozumiesz.

  Nie oczekuj ode mnie, że pochwalę się ile dałam. Ja nie oczekiwałam poklasku.

  Przypominam, że zbiórki WOŚP ogarniane są przez dzieciaki. Owsiak z puszką nie chodzi.
  5 7 Cytuj Zgłoś
 • 09.10.2018 - 14:21
  Wszędzie wejdą, mówisz o swoim guru J. SZ rozumiem bo na razie to on wszędzie "wchodzi" i sie lansuje.
  7 5 Cytuj Zgłoś
 • Beata 09.10.2018 - 14:23
  max1999 napisał/a:
  Wszędzie wejdą, mówisz o swoim guru J. SZ rozumiem bo na razie to on wszędzie "wchodzi" i sie lansuje.
  Ja widzę wielki strach przed przegraną obecnych. Na każdym kroku. Zdają sobie już chyba dobrze sprawę, że są na wylocie.

  Banery Halka to już z lodówki się wysypują :)
  10 8 Cytuj Zgłoś
 • 09.10.2018 - 14:48
  Banery mówisz.... tak jak dzisiaj Szlachetki i Fity na ogrodzeniu Policyjnym....hahaha
  5 10 Cytuj Zgłoś
 • Beata 09.10.2018 - 14:54
  max1999 napisał/a:
  Banery mówisz.... tak jak dzisiaj Szlachetki i Fity na ogrodzeniu Policyjnym....hahaha
  Mnie bardziej się podoba wielka flaga PiS przy wjeździe do wodociągów :)

  To jest mistrzostwo :)
  9 8 Cytuj Zgłoś
 • 09.10.2018 - 20:05
  https://www.youtube.com/watch?v=NyPQ6722bZE

  posłuchać parę razy i się wyciszyć, każdy znajdzie w tekście coś dla siebie i koniecznie....oddychać :-) wynik za kilkanaście dni i tak uważam już za przesądzony. Powoli pakować gadżety z biurek do kartonika. Pojeździć, pochodzić po tych co przetargi wygrywali, może znajdzie się jakaś praca, może któryś da robotę :-) wiem, że będzie ciężko ale jakoś przeżyjecie, może Unia pomoże, w końcu można za darmo przez UP zrobić jakiś kurs na spawacza, hydraulika, podnieść kategorię prawa jazdy, wierzę w Was, że dacie radę żyć jak normalni ludzie. Trzymam za Was kciuki, nie ma się co martwić, przecież budżet gminny to nic innego jak budżet domowy - rządzi się tymi samymi prawami......z założenia powinien być in plus.
  6 9 Cytuj Zgłoś
 • 09.10.2018 - 20:56
  Vivaldi napisał/a:
  https://www.youtube.com/watch?v=NyPQ6722bZE

  posłuchać parę razy i się wyciszyć, każdy znajdzie w tekście coś dla siebie i koniecznie....oddychać :-) wynik za kilkanaście dni i tak uważam już za przesądzony. Powoli pakować gadżety z biurek do kartonika. Pojeździć, pochodzić po tych co przetargi wygrywali, może znajdzie się jakaś praca, może któryś da robotę :-) wiem, że będzie ciężko ale jakoś przeżyjecie, może Unia pomoże, w końcu można za darmo przez UP zrobić jakiś kurs na spawacza, hydraulika, podnieść kategorię prawa jazdy, wierzę w Was, że dacie radę żyć jak normalni ludzie. Trzymam za Was kciuki, nie ma się co martwić, przecież budżet gminny to nic innego jak budżet domowy - rządzi się tymi samymi prawami......z założenia powinien być in plus.
  Vivaldi jesteś wielki :)
  4 7 Cytuj Zgłoś
 • 09.10.2018 - 23:01
  Vivaldi napisał/a:
  https://www.youtube.com/watch?v=NyPQ6722bZE

  posłuchać parę razy i się wyciszyć, każdy znajdzie w tekście coś dla siebie i koniecznie....oddychać :-) wynik za kilkanaście dni i tak uważam już za przesądzony. Powoli pakować gadżety z biurek do kartonika. Pojeździć, pochodzić po tych co przetargi wygrywali, może znajdzie się jakaś praca, może któryś da robotę :-) wiem, że będzie ciężko ale jakoś przeżyjecie, może Unia pomoże, w końcu można za darmo przez UP zrobić jakiś kurs na spawacza, hydraulika, podnieść kategorię prawa jazdy, wierzę w Was, że dacie radę żyć jak normalni ludzie. Trzymam za Was kciuki, nie ma się co martwić, przecież budżet gminny to nic innego jak budżet domowy - rządzi się tymi samymi prawami......z założenia powinien być in plus.
  zdjecie
  4 8 Cytuj Zgłoś
 • Beata 09.10.2018 - 23:27
  Vivaldi napisał/a:
  https://www.youtube.com/watch?v=NyPQ6722bZE

  posłuchać parę razy i się wyciszyć, każdy znajdzie w tekście coś dla siebie i koniecznie....oddychać :-) wynik za kilkanaście dni i tak uważam już za przesądzony. Powoli pakować gadżety z biurek do kartonika. Pojeździć, pochodzić po tych co przetargi wygrywali, może znajdzie się jakaś praca, może któryś da robotę :-) wiem, że będzie ciężko ale jakoś przeżyjecie, może Unia pomoże, w końcu można za darmo przez UP zrobić jakiś kurs na spawacza, hydraulika, podnieść kategorię prawa jazdy, wierzę w Was, że dacie radę żyć jak normalni ludzie. Trzymam za Was kciuki, nie ma się co martwić, przecież budżet gminny to nic innego jak budżet domowy - rządzi się tymi samymi prawami......z założenia powinien być in plus.
  W rzeczy samej :)
  5 8 Cytuj Zgłoś
 • 10.10.2018 - 0:36
  Vivaldi napisał/a:
  https://www.youtube.com/watch?v=NyPQ6722bZE

  posłuchać parę razy i się wyciszyć, każdy znajdzie w tekście coś dla siebie i koniecznie....oddychać :-) wynik za kilkanaście dni i tak uważam już za przesądzony. Powoli pakować gadżety z biurek do kartonika. Pojeździć, pochodzić po tych co przetargi wygrywali, może znajdzie się jakaś praca, może któryś da robotę :-) wiem, że będzie ciężko ale jakoś przeżyjecie, może Unia pomoże, w końcu można za darmo przez UP zrobić jakiś kurs na spawacza, hydraulika, podnieść kategorię prawa jazdy, wierzę w Was, że dacie radę żyć jak normalni ludzie. Trzymam za Was kciuki, nie ma się co martwić, przecież budżet gminny to nic innego jak budżet domowy - rządzi się tymi samymi prawami......z założenia powinien być in plus.
  ......szkoda słów, nie ma jak pisać o ludziach, których nawet się nie zna takie rzeczy.
  Ale no tak, wy liczycie na ich stołki...zazdrość przemawia? Co vivaldi widzę ze ogarnąłeś wszystkie kursy przez UP bo siedzisz w temacie. Teraz rozumiem chcesz sie przebranżowić jak reszta towarzystwa?
  Pycha ....pycha sie to nazywa.
  8 5 Cytuj Zgłoś
 • 10.10.2018 - 18:36
  max1999 napisał/a:
  ......szkoda słów, nie ma jak pisać o ludziach, których nawet się nie zna takie rzeczy.
  Ale no tak, wy liczycie na ich stołki...zazdrość przemawia? Co vivaldi widzę ze ogarnąłeś wszystkie kursy przez UP bo siedzisz w temacie. Teraz rozumiem chcesz sie przebranżowić jak reszta towarzystwa?
  Pycha ....pycha sie to nazywa.
  Ja mam fotel nawet dosyć wygodny i nie czyham na stołek po nikim. Natomiast najwyższa pora na zmiany.
  6 6 Cytuj Zgłoś
 • 10.10.2018 - 21:05
  max1999 napisał/a:
  Co vivaldi widzę ze ogarnąłeś wszystkie kursy przez UP bo siedzisz w temacie. Teraz rozumiem chcesz sie przebranżowić jak reszta towarzystwa?
  :-)))) ...... taaaa.....z pewnością tak jest :-))) zrobiłem se z UP kurs na koparke bede chwasty wyrywał i na migomat ino nie umie szklanymi elektrodami spawać :-) jeszcze se zrobie kurs kasiera i wezme jako posade, skarbnika może bo tam czuć piniondz :-) .....Ty weź się .....zastanów.

  Po Twojej myśli przelanej na klawisze wnioskuje, że 1999 to Twój rocznik. Cóż......pasowałoby, żeby Ci kinderniespodzianki trochę bardziej włosem obrosły zanim się zaczniesz w politykę bawić ....nara
  5 4 Cytuj Zgłoś
 • 10.10.2018 - 22:50
  Vivaldi napisał/a:
  :-)))) ...... taaaa.....z pewnością tak jest :-))) zrobiłem se z UP kurs na koparke bede chwasty wyrywał i na migomat ino nie umie szklanymi elektrodami spawać :-) jeszcze se zrobie kurs kasiera i wezme jako posade, skarbnika może bo tam czuć piniondz :-) .....Ty weź się .....zastanów.

  Po Twojej myśli przelanej na klawisze wnioskuje, że 1999 to Twój rocznik. Cóż......pasowałoby, żeby Ci kinderniespodzianki trochę bardziej włosem obrosły zanim się zaczniesz w politykę bawić ....nara
  :))) ...o zem sie usmial !
  5 1 Cytuj Zgłoś
 • 11.10.2018 - 13:09
  Państwu juz dziekujemy, przez 10 lat obietnic ogrom a wykonana minimalna ilość. Na obecne obietnice to chyba ropę w Myślenicach musieli by odkryć żeby starczyło środków.
  "nikt wam tyle nie obieca co ja"
  U mnie i u moich znajomych na bank na głosy nie ma co liczyć
  7 3 Cytuj Zgłoś
 • Beata 11.10.2018 - 13:56
  To jakiś cyrk. Właśnie oglądałam najnowszy film propagandowy na FB "Halek & Przyjaciele" i takiej ilości kiełbasianych obietnic dawno, nigdzie nie słyszałam.
  Pobili już Goebelsa w kreowaniu rzeczywistości i przyszłości. Oni już nawet obiecują pociąg Kraków Myślenice :) Coś z czego wcześniej sami się naśmiewali, nie mówiąc o ich wyborcach.

  Żal się robi.
  4 10 Cytuj Zgłoś
 • 12.10.2018 - 12:36
  A jak Halek wygra? Myślę że Halek lub Ambroży mają w drugiej turze większe szanse od dojnej zmiany
  2 2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach