Kasina Ski: Nie wiesz jakie narty, jaka deska? Możesz wybrać w ten weekend!

materiał promocyjny

Nie wiesz jakie na narty lub deskę kupić? Marzysz o nowym sprzęcie, a boisz się zakupu w ciemno? Chciałbyś w jednym miejscu i czasie sprawdzić ofertę wielu producentów?

Przyjedź na „NARODOWY SKI TEST 2019” – pierwszą edycję „SNOW EXPO na śniegu”.

 

To Wydarzenie jest dla Ciebie. 12-13 stycznia w stacji narciarskiej Kasina SKI w Kasinie Wielkiej odbędzie się pierwsza w Polsce impreza testowa skupiająca aż trzynastu producentów nart i snowboardu. „NARODOWY SKI TEST 2019” – pierwsza edycja „SNOW EXPO na śniegu”.

Absolutnie za darmo będzie można zobaczyć i przetestować (!) narty i deski BLOSSOM, ELAN, DYNASTAR, KASTLE, KNEISSL, MAJESTY, NORDICA, NITRO, ROSSIGNOL, STOECKLI, WED’ZE, VOLKL.

Testy są bezpłatne, należy tylko wykupić SKI PASS KASINA SKI. Przy okazji można spotkać się ze specjalistami i profesjonalnymi narciarzami. Zarażą pasją, doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą.

Serwismeni ustawią narty i wiązania do testów. Tego Wydarzenia nie można opuścić. W ten jeden weekend 12-13 stycznia 2019 w Kasinie Wielkiej spotkają się najwięksi pasjonaci narciarstwa i snowboardu. Odbywające się dotąd wyłącznie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” po raz pierwszy zawita w góry. I będzie to pierwsza z cyklu takich imprez na sezon 2019/20.

Specjalne atrakcje i konkursy dla rodzin przygotowała firma DECATHLON, a pokazy jazdy synchronicznej na nartach przeprowadzi DEMO TEAM Stowarzyszenia Instruktorów SITN PZN.

„SNOW EXPO na śniegu” oraz NARODOWY SKI TEST to dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w Kasina SKI.

Program Narodowy Ski Test
sobota, 12 stycznia 2019:
9.00-15.00 – pierwsza część testów, w jej trakcie przewidujemy godzinę (11.00-12.00) dla zaproszonych gości VIP i dziennikarzy
18.00 – 20.00 – druga część testów

Program Narodowy Ski Test niedziela, 1 3 stycznia 2019:
9.00–15.00 - testy
Ale to nie wszystko, w Kasina Ski, tak jak brzmi ich motto: “Nuda się nie uda”.

 

Kręci mnie bezpieczeństwo

Już w sobotę od godz. 11 odbędzie się nastąpi inauguracja ogólnopolskiej akcji
informacyjno-edukacyjnej na rzecz bezpieczeństwa na terenach narciarskich pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” organizowana przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji.

Przedsięwzięcie jest kontynuacją działań podejmowanych w ubiegłym sezonie zimowym, a jego celem jest poprawa bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich oraz promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach.

Podczas trwania akcji zostaną zorganizowane konkursy i zabawy dla najmłodszych, quizy i testy wiedzy dla młodzieży. W trakcie wydarzenia odbędzie się prezentacja policyjnych patroli narciarskich oraz pokaz ratowniczy GOPR.

 

Darmowy bus na narty

Kasina Ski w sezonie zimowym 2018/2019 po raz kolejny uruchomiła dla swoich klientów darmowego SkiBusa z Krakowa. Ski Bus kursuje 7 dni w tygodniu (4 x dziennie). Mieszkańcy Krakowa, Wieliczki, Gdowa, Dobczyc i Wiśniowej mają możliwość bezpłatnego dotarcia do ośrodka narciarskiego. Ski Bus jednorazowo pomieści 30 osób wraz ze sprzętem narciarskim.

Trasa Ski Busa: Kraków Płaszów - Wieliczka-Gdów – Dobczyce – Wiśniowa – Kasina: Ski Bus - telefoniczna rezerwacja miejsc: 789 443 547

Kasina SKI to całoroczny ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy i stacja narciarska,
zlokalizowany w Kasinie Wielkiej, rodzinnej miejscowości Justyny Kowalczyk. To najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski, określany jako średnio trudny. Stacja posiada kolej krzesełkową, 6-osobową z osłoną przeciwwiatrową firmy Dopplemayr oraz taśmę dla początkujących.

W sezonie 2018/2019 stacja narciarska wprowadziła kolejne innowacje i nowości. Zbudowano nowy system naśnieżania Technoalpin, dzięki czemu Kasina SKI jest w stanie naśnieżyć swoje trasy w 120 godzin, czyli 2 razy szybciej, niż dotąd. Poszerzona została również trasa pod wyciągiem z nowym połączeniem z głównym stokiem. W miejsce starego wyciągu dla początkujących została zainstalowana taśma Sunkids oraz nowy Kubusiowy plac zabaw.

Korzystajcie z pięknej zimy i spędzajcie czas aktywnie!

www.kasinaski.pl

Powiązane tematy

Czytaj także