Sułkowice: Ktoś niszczy publiczne toalety. Burmistrz nie kryje oburzenia

fot. sulkowice.pl

Toalety publiczne przy kościele w Sułkowicach są regularnie niszczone. Burmistrz Artur Grabczyk zapowiada, że wobec sprawców zostaną wyciągnięte konsekwencje w czym pomóc ma monitoring

Rozbite lustro, pourywane uchwyty na mydło i papierowe ręczniki, zerwane grzejniki, drzwi wyłamane z zawiasów i porozrzucane śmieci, a na podłodze krew. Na taki obrazek można było się natknąć wchodząc do publicznych toalet w sąsiedztwie kościoła w Sułkowicach.

- Jestem oburzony wandalizmem, jaki dokonuje się w publicznych toaletach. Apeluję do wszystkich mieszkańców i gości, aby z rozwagą i należytą kulturą korzystać z udostępnionych obiektów publicznych. Wobec sprawców zostaną wyciągnięte konsekwencje, a dzięki zamontowaniu rozszerzonego monitoringu, będzie możliwość ich bezwzględnego ukarania – zapowiada burmistrz Artur Grabczyk.

Jak się okazuje toalety w tym miejscu niszczone były wielokrotnie w konsekwencji czego zmienione zostaną godziny ich otwarcia – czynne będą cały tydzień w godz. 7:00 - 19:00.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

 • 29.01.2019 - 10:33
  Element zamieszkujący Sułkowice, podobnie jak i mieszkańców Nowej Huty ukształtowała dawna fabryka. Wódka i stosunek do mienia publicznego (fabryki bezkarnie były rozkradane z majątku za cichym przyzwoleniem lokalnej społeczności), spowodowała, że dzieci tych ludzi nie mają szacunku do niczego i nikogo. Zniszczeń na taką skalę, aktów wandalizmu, nie spotkamy w innych miejscowościach. Ale do tej pory było też na to przyzwolenie ze strony władz i Policji, wyrażające się w postawie : i co im zrobimy, kto ich znajdzie itd. Wystarczy zacząć od ukrócenia dewastacji Zalewu przez kierujących quadami, crossami i terenówkami, rozpocząć akcje legitymowania osób siedzacych grupami w Rynku nocami, przy butelce i papierosach, wyplenienie wykroczeń od tych mniejszej wagi, po te duże. Od czegoś trzeba zacząć. Objąć minitoringiem skrzyżowania w mieście, newralgiczne punkty i nakłonić Policję, aby oprócz łapania kierowców zająć się huliganami, pomimo, że psują im statystyki wykrywalności.
  43 7 Cytuj Zgłoś
 • Samanta Rigerr 29.01.2019 - 14:05
  Takich rzeczy nie robią normalni ludzie tylko naćpane gówniarze. Normalny człowiek dba o wspólne dobro.
  28 1 Cytuj Zgłoś
 • 29.01.2019 - 15:13
  obsrańce gdzie będziecie szczać i walić 2 ke jak zniszczycie wszystko pewno w lasach aby biedne dziki i sarny oraz łosie płoszyć a kysz
  11 4 Cytuj Zgłoś
 • mirek@ 29.01.2019 - 16:44
  a komisariatu policji jak nie bylo tak nie ma
  12 Cytuj Zgłoś
 • OKOKI 30.01.2019 - 20:42
  Zamknąć i niech latają za stodołę jak nie umieją uszanować.
  5 1 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2019 - 21:39
  Knury !!
  3 Cytuj Zgłoś
 • 17.02.2019 - 12:08
  Postsowieckie rozgildziajstwo!
  Wypalać przestępcom znaki na czole lub policzku!!!
  Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach