Powiat dla niepełnosprawnych

Do końca roku obowiązuje deklaracja współpracy w ramach kampanii "Wspieramy Niepełnosprawnych" pomiędzy Powiatem a Urzędem Pracy

fot. Mariusz Drzyzga
Do końca roku 2010 kampania umożliwi rozszerzenie zatrudnienia osób niepełnosprawnych w firmach działających na terenie powiatu. Umożliwi również pozyskanie funduszy na spotkania na których zarówno pracodawcy jak i niepełnosprawni szukający zatrudnienia będą mogli uzyskać informacje na temat praw i obowiązków dotyczących zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Wpłynie to w pozytywny sposób na świadomość społeczną i zawodową niepełnosprawnych, a co za tym idzie pozwoli na włączenie tej grupy społecznej w czynne życie zawodowe.

Nad działaniem komisji pieczę sprawować będzie osobiście, jeden z pomysłodawców kampanii, starosta Józef Tomal. - Celem Kampanii społecznej "Wspieramy niepełnosprawnych" jest umożliwienie mieszkańcom powiatu myślenickiego, osobom niepełnosprawnym oraz ich rodzinom równego dostępu do oferty wsparcia osób niepełnosprawnych, jakiej udzielają instytucje na terenie powiatu myślenickiego - powiedział.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

 • 20.01.2010 - 20:13
  Znalazłem ulotkę z informacją o możliwosci konsultacji z doradcą osób niepełnosprawnych tel.
  012 274 98 15
  Cytuj Zgłoś
 • 20.01.2010 - 23:13
  Proszę jedno zdjecie a dwóch kandydatów na Burmistrza.
  Cytuj Zgłoś
 • 20.01.2010 - 23:21
  A jeden lepszy od drugiego...
  Cytuj Zgłoś
 • 21.01.2010 - 7:46
  a ten od promocji w supermarketach :) to po co tam ?
  Cytuj Zgłoś
 • 21.01.2010 - 10:03
  Ale widać wszystkich wszystko boli. A po co ? a na co? A kto to? Ludzie zabierzcie się do pracy a nie zajmowania bajkami i obmawianiem. Jeden lepszy od drugiego ale wśród was. No coments
  Cytuj Zgłoś
 • 21.01.2010 - 10:05
  A kto niby tym Burmistrzem ma zostać?
  Cytuj Zgłoś
 • Zdzichó Kowal PJN 21.01.2010 - 20:33
  Pan Starosta na Burmiszcza to lepiej spuscić milczenie. Muwi się jednak w pewnym kręgu o Panu Mieczysławie jako na wypadek odejścia Pana Burmiszcza na posła albo na ministra. Tutaj bardzo dobry kandydat i przyjaciel Pana Burmiszcza ale na czecią pozycję. Lepszy od niego Pan Urbański z wody, człowiek sprawdzony i szeroko lubiany. Ale najlepszy kadydat Pani Małgosia z promocji tylko rze Ona prawdopodobnie na pewno jak Pan Burmiszcz na ministra to na Panią wiceminister jako zaufany wspułpracownik. Pan Gofroń raczej na Burmiszcza nie nadaje się mimo przystojności bo trochę za niski i rokendrol.
  pozdrawiam
  Zdzichó
  Cytuj Zgłoś
 • 21.01.2010 - 21:18
  Wczoraj wieczorna wpadła do mnie nieoczekiwana gościa - burmistrz Ostałowska i pewna zaprzyjaźniona menszczyzna. Ja w fartuszek, akurat przyrządzał pieczona sowa w sosie ziemniaczano-jabłkowym na słodko. Kiedy my zasiadła do stoła, burmistrz przełknąwsza kęs pieczona sowa powiedziała: Józef, ja chciała Ci zapoznać moja serdeczna przyjaciela - pan Mieczysława z Urzęda Niezatrudnienia. On być moja następca na trona.
  Po ogłoszenia ta radosna nowina reszta wieczora nasza trójka spędziła przy świeca, śpiewając pieśnia frontowa i zaangażowana.
  Cytuj Zgłoś
 • 21.01.2010 - 22:58
  hahah wuj józef jak zwykle w swoim stylu :)
  Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach