Pływanie: 5 medali dla MSP Aquarius

Pływaczki z Myślenic zdobyły 2 złote , 1 srebrny i 2 brązowe medale podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Małopolskiego w Zabierzowie

Zawody odbyły się w dniach 11-12 grudnia w kat. wiekowych 11-12 lat. Stowarzyszenie MSP Aquarius było reprezentowane przez grupę 4 zawodniczek.
Najlepsze rezultaty uzyskała 10 latka Natalia Węgrzyn zdobywając dwa złote medale na dystansach: 50m stylem dowolnym (0:32.84), 100m stylem dowolnym (1:11.50) oraz medal srebrny na 50m stylem grzbietowym (00:38.03). W klasyfikacji generalnej Natalia zajęła 2 pozycję zdobywając 1113 punktów FINA tracąc do liderki 1 punkt.

Nikoletta Kopp zdobyła brąz na 100m stylem motylkowym (1:25.51).

Natomiast sztafeta 4x100 dowolnym (12lat) w składzie: Natalia Węgrzyn, Nikoletta Kopp, Agnieszka Szostak, Karolina Wcisło zdobyła brąz.