Pływanie: Sześć medali dla MSP Aquarius

Reprezentanci MSP Aquarius Myślenice zdobyli sześć medali podczas zawodów „Pływaj z nami na Koronie” w Krakowie

W zawodach wzięło udział 25 klubów pływackich z woj. małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego. MSP Aquarius był reprezentowany przez 8 zawodników.

Miejsca medalowe zdobyli: W kategorii 9 lat: dwa złota Oliwia Kopp - 25m stylem dowolnym (19,91) , 25m stylem motylkowym (24,89) ; brąz Natalia Sala - 25m stylem motylkowym (34,55).

W kategorii 11 lat : dwa złota Natalia Węgrzyn - 50m stylem dowolnym (33,07), 100m stylem zmiennym (1,24;62) ; brąz Kamil Bazyl - 100m stylem zmiennym (1,30;14).