Pływanie: Zawodnicy MSP Aquarius zdobyli 17 medali

Podczas III Zawodów Pływackich o Puchar Szkoły Pływania Evandaktiv organizowanych na terenie krytej pływalni w Myślenicach, pływacy MSP Aquarius zdobyli 17 medali

W zawodach brało udział 16 klubów. Zawodnicy z myślenickiego Awuariusa zdobywali miejsca medalowa w kat. 7 lat i młodsi: Szostak Jagoda: srebrny (25m. dowolnym), srebrny (25m. grzbietowym). W kat: 9 lat: Kopp Oliwia: złoto (25m. dowolnym), srebro (25m. grzbietowym); Raczek Justyna: brąz (25m. dowolnym).

Kategoria 11 lat: Węgrzyn Natalia: złoto (50m. dowolnym), złoto (50m. motylkowym); 12-13 lat: Wcisło Karolina: złoto (50m. dowolnym), brąz (50m. klasycznym);
Kopp Nikoletta: srebro (50m. dowolnym), srebro (50m. motylkowym); Buczek Antoni: złoto (50m. klasycznym); Starowicz Marek: złoto (50m. motylkowym).

14-16 lat: Bazyl Magdalena: złoto (50m. dowolnym), złoto (50m. klasycznym); Frosztęga Agnieszka: brąz (50m. dowolnym).

Natomiast sztafeta 8x50m open w składzie: Zając Karolina, Węgrzyn Natalia, Frosztęga Agnieszka, Bazyl Magdalena, Buczek Ignacy, Maciaszkiewicz Sebastian, Starowicz Marek i Buczek Antonii zajęła III miejsce.