Pływanie: dwa złota i najwięcej punktów w klasyfikacji FINA dla Natalii Węgrzyn

Podczas I Rundy Soboty Pływackiej 2011 w Chrzanowie wśród myślenickich pływaczek najlepiej wypadłą Natalia Węgrzyn zdobywając dwa złote medale i najwięcej punktów w klasyfikacji FINA

W zawodach (5 marca) Chrzanowie organizowanych przez MOZP wzięło udział 20 klubów pływackich z całej Małopolski. Miejsca medalowe zdobyły: w kat. 11 lat: Natalia Węgrzyn dwa złota na dystansach 50m stylem dowolnym (32.60 sec.) i 50m stylem grzbietowym (37.86 sec.). Natalia również w swojej kat. zdobyła Puchar dla Najlepszej Zawodniczki wg. klasyfikacji punktów FINA (737).

W  kat. 13 lat: Karolina Wcisło zdobyła srebro na dystansie 50m stylem dowolnym (31.35 sec.); Agnieszka Szostak srebro na dystansie 200m stylem klasycznym (3.14;37 min.) a Nikoletta Kopp brąz na dystansie 100m stylem zmiennym (1.19;79 min.).