Tenis

Piotr Zięba wygrywa Grand Prix Myślenic 2019

Zwycięzcy XXXV GP Myślenic; z lewej Maciej Kozieł mistrz kategorii plus 50, oraz Piotr Zięba mistrz kategorii OPEN.

Podczas pięciu turniejów rozgrywanych w ramach XXXV Grand Prix Myślenic w tenisie ziemnym Piotr Zięba zdobył 260 punktów i tym samym został zwycięzcą w kategorii OPEN

W ramach rozgrywek w kategorii OPEN, na kortach myślenickiego Zarabia rozegrano pięć turniejów tenisowych. XXXV GP Zwyciężył Piotr Zięba, który zgromadził 260 punktów, drugie miejsce zajął Maksymilian Kosek zdobywając 200 punktów rankingowych , trzecie miejsce Marek Kosakowski, który zdobył 180 punktów.

Kolejne miejsca zajęli: 4- Michał Żuławiński, 5- Marek Dziekan, 6- Marcin Łabuz, 7 – Antoni Podrecki, 8- Marek Ulman, 9- Marcin Łapa, 10- Józef Płoszczyca. Ostatnie 28 miejsce zajął Dawid Nacman gromadząc na swoim koncie jeden punkt. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 28 tenisistów z Myślenic, Dębicy, Dobczyc, Lanckorony, Krakowa, Mszany Dolnej, Kasinki Małej oraz Nowej Zelandii.

W kategorii plus 50 rozegrano cztery turnieje, w których największą ilość punktów zdobył Maciej Kozieł, tym samym zajmując miejsce pierwsze. Na drugiej pozycji uplasował się Krzysztof Święch, natomiast trzecie miejsce zajął Marek Dziekan.