Okolice

Wiśniowa: Międzypowiatowy Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych o puchar wójta

W pierwszym Międzypowiatowym Turnieju Siatkówki Drużyn Mieszanych o puchar wójta Wiśniowej wygrała reprezentacja 40-latków z Wiśniowej

Zawody odbyły się w sobotę 21 maja w hali sportowej w Wiśniowej. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn: 40-latki z Wiśniowej, Pcim KPS, Gmina Pcim BEKO, Nauczyciele z ZSTE w Myślenicach,  EKLER” z Baranówki ( gm. Kocmyrzów- Luborzyca).

Drużyny rozegrały po 4 mecze w systemie każdy z każdym po dwa sety do 25 pkt. Po rozegraniu wszystkich meczy zwycięzcą turnieju została drużyna 40-latków z Wiśniowej. Drugie miejsce zajęła Gmina Pcim BEKO, a trzecie Nauczyciele z ZSTE w Myślenicach.

Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary oraz medale, a dwie pozostałe statuetki za udział. Nagrody ufundował wójt gminy Wiśniowa Wiesław Stalmach.