Rallysprint Sułkowice 2011 [wideo]

Trasa Rallysprintu Sułkowice okazała się wymagającą. Dodatkowo utrudniła ją pogoda i śliska nawierzchnia

Rajd odbył się 28 maja w ramach II Rundy Pucharu Motosport Myślenice. W zawodach udział wzięło 31 załóg, natomiast 5 nie udało się ukończyć trasy. Z każdą minutą z powodu padającego deszczu na trasie przybywało wody, która załogom dała prawdziwą szkołę jazdy. Nie obyło się bez wypadków.

Pierwsze miejsce zajęła załoga Rafał Dudek/Paweł Lenczowski w BMW E30, drugie reprezentująca barwy MOTOSPORTu Myślenice Marek Temple/Witold Grabowski w Subaru Impreza, natomiast trzecie Korczyński Przemysław/Zator Mateusz w Fiacie Seicento.

Organizatorem zawodów był klub Motosport Myślenice.

Posiadasz zdjęcia z tego wydarzenia? Jeśli chcesz, aby znalazły się w galerii pod tym artykułem prześlij je na adres redakcja@miasto-info.pl