Myślenice

Mistrzostwa Polski Strażaków w biegu na Pałac Kultury: Konrad Kucała i Mariusz Pustuła najszybsi

Konrad Kucała i Mariusz Pustuła z Myślenic zajęli 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Strażaków w biegu na Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Mistrzostwo Polski Strażaków w biegu na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wywalczył duet Konrad Kucała i Mariusz Pustuła. Strażacy z Myślenic osiągnęli też najlepsze czasy mistrzostw, a różnicę wysokości pokonali kolejno w 5min. i 4 sek. oraz w 5 min. i 1 sek.

Kolejna drużyna z Myślenic - Szymon Jopek i Marek Łabędź, zakończyli rywalizację na 4. Miejscu, przegrywając podium o jedną setną sekundy(!).