Pływanie: 7 medali dla pływaczek z MSP Aquarius

Pływanie: 7 medali dla pływaczek z Aquarius
Podczas finału zawodów Grand Prix Małopolski runda IV w Bochni oraz Zawodów Pływackich o Puchar Siemaszki zawodniczki reprezentujące Aquarius zdobyły LICZBA medali
Zawody Grand Prix Małopolski runda IV - finałowa w Bochni odbyły się 29 października. Magdalena Bazyl (14 lat) zdobyła dwa miejsca medalowe: złoto 100m klasycznym, srebro 100m dowolnym. W klasyfikacji generalnej z sumą 2340 punktów FINA uplasowała się na 3 miejscu w Małopolsce.
Podczas Zawodów Pływackich o Puchar Siemaszki, które odbyły się 13 listopada w Piekarach medale zdobywały: kat. 10-11 lat: Natalia Węgrzyn 2 złota 50m dowolnym, 200m dowolnym oraz tytuł najlepszej zawodniczki (punktacja FINA) w swojej kat. wiekowej.
kat.12-13 lat: Karolina Wcisło - srebro 50m st. dowolnym, kat.14-15 lat: Magdalena Bazyl złoto 50m st. klasyczny, brąz 100m st. zmiennym.
Sztafeta 4x50m dowolnym dziewcząt (OPEN) w składzie: Karolina Wcisło, Natalia Węgrzyn, Nikoletta Kopp, Magdalena Bazyl zdobyła brązowy medal.

Podczas finału zawodów Grand Prix Małopolski runda IV w Bochni oraz Zawodów Pływackich o Puchar Siemaszki zawodniczki reprezentujące MSP Aquarius zdobyły 7 medali