• SP
  • 27 kwietnia 2008

28 kwietnia 2008

Drużyna LKS Górki przegrała na własnym boisku z Iskrą Brzączowice 0:6

Początkowo nic nie zapowiadało, aż tak wysokiej porażki Górek, a w pierwszych minutach to zespół z Myślenic przeważał, stwarzając kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Jednak niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było tym razem, kiedy to w 40 minucie piłkarze Iskry wykorzystali jedną z nielicznych sytuacji podbramkowych jakie udało im się wypracować. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa.

Początek drugiej odsłony to wyrównana gra obydwu zespołów, jednak  zespół przyjezdnych strzelił bramkę na 2:0. Od tego momentu Górki skupiły się na odrabianiu strat, całkowicie zapominając jednak o obronie, co wykorzystała Iskra, karcąc gospodarzy kolejnymi bramkami z kontry.

Mimo bardzo niekorzystnego wyniku nie zawiedli kibice LKS-u, którzy licznie zgromadzeni przez cały mecz gorąco dopingowali swoją drużynę.

Kolejny mecz piłkarze z Górnego Przedmieścia rozegrają na wyjeździe z Wichrem Stróża o godzinie 11:00.