13 maja 2008

Pierwsze zwycięstwo w tej  rundzie

LKS GÓRKI   2
 SCZEBEL LUBIEŃ   1

Zespół Górek Myślenice odniósł pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej wygrywając u siebie w Jaworniku z drużyną Szczebla Lubień 2:1

Mecz dla zespołu z Górnego Przedmieścia już na samym początku układał się niekorzystnie, gdyż w 16 minucie spotkania prowadzenie uzyskali goście po strzale głową i przy niefrasobliwości obrońców Górek.

Po stracie bramki drużyna z Myślenic przebudziła się i ruszyła do odrabiania strat. Na efekty nie trzeba było długo czekać i już w 27 minucie spotkania kapitalnym strzałem z ponad 20 metrów w okienko bramki rywala popisał się Piotr Pilch.

Od tej akcji na boisku wyraźnie dominowali piłkarze Górek. I tak w drugiej połowie gra toczyła się pod dyktando zespołu z Górnego Przedmieścia i to on raz po raz stwarzał wyśmienite sytuacje bramkowe. Niestety szwankowało wykończenie. W 58 minucie po akcji Piotra Pilcha, bramkarza gości pokonał Marek Ulman. Od tej pory kolejne sytuacje i kontry zespołu Górek nie mogły znaleźć celu w bramce rywala.

Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Górek Myślenice, co najwięcej ucieszyło wiernych kibiców.

Następne spotkanie zespołu z Górnego Przedmieścia odbędzie się w Opatkowicach z Conavią Konary w niedziele 18 maja o godzinie 17.30.

Tabela Klasy B, grupa: Myślenice po 17 kolejce