Pływanie: Medale dla Natalii Węgrzyn i Magdaleny Bazyl

Na zakończenie roku Natalia Węgrzyn i Magdalena Bazyl z MSP Aquarius wystartowały w kilku zawodach, zdobywając kilka cennych medali
Natalia Węgrzyn zdobyła 3 medale podczas Zimowych Mistrzostwach Okręgu o Puchar Prezesa MOZP w Zabierzowie. Startowała na dystansach: 50m, 100m stylem dowolnym oraz 100m stylem zmiennym i uzyskała tytuł najlepszej zawodniczki w swojej kategorii wiekowej za sumę punktów FINA z trzech najlepszych startów (1259). Zawody odbyły się w dniach 10/11 grudnia.
W Zawodach Pływackich pod patronatem Pawła Korzeniowskiego "Bijemy Rekordy" w Oświęcimiu, przy udziale zawodników z 53 klubów z całej Polski reprezentantki MSP Aquarius wypadły następująco:
Magdalena Bazyl klasyfikowana w swojej kategorii wiekowej (14lat) zdobyła: 2 złote medale na dystansach : 100m, 200m stylem klasycznym oraz srebro na 200m stylem zmiennym i piąte miejsce na 100m stylem zmiennym. Magdalena w klasyfikacji generalnej za sumę punktów Fina z dwóch najlepszych startów uplasowała się na II pozycji (1176).
Natomiast 11-latka Natalia Węgrzyn klasyfikowana w kategorii wiekowej 12 lat zdobyła: brązowy medal na 200m stylem dowolny oraz dwie czwarte pozycje na dystansach 50m, 100m stylem dowolny i 6 miejsce 100m stylem grzbietowym. Natalia w klasyfikacji generalnej za sumę punktów Fina z dwóch startów uplasowała się na 5 pozycji (918).Pływanie: Medale dla Natalii Węgrzyn i Magdaleny Bazyl