• 31 maja 2008

3 czerwca 2008

Krzemień – LKS Górki 0-10

Górki Myślenice rozgromiły Krzemień Jasienicę 10:0

Drużyna gospodarzy była tłem dla piłkarzy z Górnego Przedmieścia. Przez 90 minut gra toczyła się na połowie piłkarzy z Jasienicy. Festiwal bramek rozpoczął Piotr Pilch w 17 minucie spotkania, mocnym strzałem z rzutu wolnego. Kolejna bramka padła 5 minut później, po dośrodkowaniu z lewej strony boiska i pięknym strzale Mateusza Obierzyńskiego z 15 metra.

Trzecią bramkę po efektownym dryblingu i strzale z 18 metrów w 27 minucie spotkania zdobył Rafał Bujas. Przed przerwą swojego drugiego gola dołożył Dariusz Obierzyński strzelając z ostrego kąta w długi róg bramki Krzemienia.

Druga połowa to dalszy koncert gry piłkarzy z Górnego Przedmieścia. W 55 minucie Marek Ulman wykorzystał bezwzględnie sytuacje sam na sam z bramkarzem i umieścił piłkę w siatce pomiędzy jego nogami. Ten sam zawodnik 4 minuty później podniósł wynik na 0:6 strzałem głową po dośrodkowaniu Szymona Bieli. Lepiej nie zastanawiać się nawet jak czuł się bramkarz Krzemienia.

W 72 minucie Krzysztof Łetocha w polu karnym odebrał piłkę przeciwnikowi i umieścił ją w siatce rywala. Kolejna bramka to indywidualna akcja Piotra Pilcha i wyłożenie piłki Witkowi Góralikowi, który z najbliższej odległości dopełnił formalności. Dziewiąta -  autorstwa Mateusza Ulmana, to wykorzystanie niefrasobliwości bramkarza oraz obrońców w polu karnym, a następnie wepchnięcie piłki do bramki.

Festiwal zakończył ten, który go rozpoczął, czyli Piotr Pilch. W polu karnym minął kilku zawodników Krzemienia, po czym pewnie umieścił piłkę w siatce.

To czwarte zwycięstwo z rzędu Górek Myślenice.

Następne spotkanie zespołu z Górnego Przedmieścia odbędzie się w Jaworniku z Orłem Nowa Wieś w niedziele 8 czerwca o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy

Tabela rozgrywek Klasa B, grupa: Myślenice po 20 kolejce