Pływanie: Medale dla Natalii Węgrzyn i Magdaleny Bazyl

Podczas VII Ogólnopolskich Zawodów w Pływaniu o Puchar Rycerza Kmity klub Aquarius Myślenice reprezentowały cztery zawodniczki, dwie z nich zdobyły medale
21-22 kwietnia w Zabierzowie odbyły się VII Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu o Puchar Rycerza Kmity.W zawodach wystartowało ponad 430 zawodników z 53 klubów z całej Polski, a także z Ukrainy. Aquarius Myślenice był reprezentowany przez cztery zawodniczki: w kat. wiekowej 12-lat startowała Natalia Węgrzyn, w kat. 14- lat : Agnieszka Szostak i Karolina Wcisło, a w kat. 15-lat Magdalena Bazyl.
Aquariusa reprezentowała również trenerka Małgorzata Strąg, która została zaproszona do udziału w "sztafecie mistrzów" 8x50m stylem dowolnym, w której uczestniczyli byli utytuowani pływacy.
Myśleniczanki zostały sklasyfikowane w ścisłej czołówce w swoich kategoriach wiekowych. Końcowy wynik stanowiła suma punktów FINA za trzy najlepsze starty. Magdalena Bazyl w swojej kategorii zwyciężyła zdobywając 1695 punktów. Natalia Węgrzyn uzyskała 1353 punkty i zajęła drugą pozycję.
W nieoficjalnej klasyfikacji medalowej, pływaczki z Myślenic zajęły ostatecznie 6 miejsce.
Jak co roku prezentował się zgromadzonym utytułowany pływak – tym razem Marcin Babuchowski, aktualny mistrz Polski seniorów z 2011 r. na 50 m stylem motylkowym oraz na 100 m stylem motylkowym.