Wisła Kraków patronuje myślenickim Orlikom

Wisła Kraków objęła patronatem działającą przy LKS Orzeł Myślenice szkółkę piłkarską Orliki Myślenice

Podpisy pod umową partnerską złożył prezes Wisły Kraków Jacek Bednarz oraz dyrektor Szkółki Piłkarskiej Orliki Myślenice - Kamil Ostrowski. W ramach współpracy najzdolniejsi zawodnicy szkółki będą mogli kontynuować swoją karierę piłkarską w Wiśle Kraków, a trenerzy będą mieć możliwość wymiany doświadczeń z sztabem szkoleniowym krakowskiego klubu, a także odbycia stażu trenerskiego. 

W ramach patronatu jakim Wisła objęła Orliki, podczas organizowanych przez Orliki wydarzeniach w gośćmi specjalnymi będą zawodnicy pierwszej drużyny Wisły. - Mam nadzieję, iż dzięki wspólnemu szkoleniu, stażom trenerskim, w przyszłości  któryś z tych młodych chłopców wybiegnie na boisko w koszulce Białej Gwiazdy – mówił Jacek Bednarz.

Kamil Ostrowski: Jesteśmy lokalną szkółką, w której pracują również lokalni trenerzy i  mamy nadzieję, że ktoś kto swoje pierwsze piłkarskie kroki stawia bawiąc się futbolem na naszych zajęciach, otrzyma na tyle dobry fundament, który pozwoli mu kiedyś wystąpić na boiskach Ekstraklasy i będzie mógł reprezentować Wisłę Kraków.

W konferencji udział wzięli również trenerzy prowadzący zajęcia w szkółce: Jacek Łętocha, Krzysztof Karpeta oraz Marek Pajka.

Szkółka Piłkarska Orliki Myślenice prowadzi szkolenie dla dzieci od 5 do 12 lat na obiektach klubu LKS Orzeł:

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

 • 04.06.2014 - 14:37
  dobrze że z krakowa tu trenują bo chociaż trawe wyskubią
  11 1 Cytuj Zgłoś
 • 04.06.2014 - 14:56
  dalin podpisał wcześniej i gdzie jest jakakolwiek współpraca , wisła stawia na emerytów piłkarskich mamy przykład na 1 drużynie, podpisanie tego porozumienia to tylko polityka, zresztą jak może byc by młodzic chłopcy np. żaki muszą płacić za korzystanie z boiska orlik mieszczącego się przy Dalinie. jestem ciekam czy orliki również płaca za wynajem, nie pisze by oczerniać władze bo przecież Dalin i szkółka Orlik to super sprawa dla młodych chłopców ale dlaczego nie można współpracować w samych Myślenicach a Wisła to fikcja złodziej.....two tylko ( kto jest w temacie to pewnie wie) mamy takie warunki pracy a wszyscy wiemy jak jest .
  17 5 Cytuj Zgłoś
 • 04.06.2014 - 21:57
  Każda drużyna musi płacić za sztuczne boisko,. Siatkarki muszą płacić halę...To jest chore!!!! To zapytam po jaką cholerę to budować za nasze pieniądze...Prywaciarz niech buduje za swoje, a pieniądze publiczne niech idą na np. szpital czy drogi. Wszelkiego rodzaju drużynom wyjdzie na jedno czy płacą darmozjadom z urzędu czy prywatnemu.
  Oby Dalin utrzymał się w 3 lidze bo inaczej to się to rozpadnie a szkoda tych dzieciaków i młodzieży!!!
  12 1 Cytuj Zgłoś
 • 04.06.2014 - 22:20
  Szkoda byłoby młodych sportowców ale coś wydaje mi się że to czysty PR i nic więcej .
  Nie wierzyłam nigdy politykom i jak mi coś dają to patrzę ile przy okazji mi zabiorą w polityce nie ma nic za darmo zwłaszcza że
  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3418995,wisla-krakow-ma-ogromne-problemy-finansowe,id,t.html
  5 3 Cytuj Zgłoś
 • mysleniczaninzdziada 05.06.2014 - 10:32
  bardzo dobrze! niech sie dzieciaki od malego oswajaja z pilka i wielkimi klubami
  2 7 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach