Kultura

Miss Internetu Małopolski 2015: Wśród kandydatek myśleniczanka

Miss Internetu Małopolski 2015: Wśród kandydatek myśleniczanka

Trwa głosowanie na kandydatkę do tytułu Miss Internetu Małopolski 2015. Wśród dziewczyn ubiegających się o ten tytuł znalazła się Katarzyna Kasprzycka z Myślenic

W niedzielę 31 maja w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Witek w Krakowie odbędzie się finałowa Gala Wyborów Miss Małopolski 2015. Równolegle odbywa się głosowanie na tytuł Miss Internetu Małopolski 2015. 

Wśród kandydatek znalazła się Katarzyna Kasprzycka z Myślenic. Aby oddać na nią głos należy polubić fan page Miss Małopolski  i zdjęcie kandydatki.

 

Powiązane tematy

Komentarze (20)

 • Def Ibrylator 1 cze 2015

  Zupełnie przeciętna, niebrzydka dziewczyna. Taki typ dziewczyny ze sklepowej lady u Jana.

  51 16 Odpowiedz
 • 1 cze 2015

  W domu mam ładniejszą :-)

  30 16 Odpowiedz
 • Inżynier Monk 2 cze 2015

  Piękne kobiety należy komplementować bardzo umiarkowanie, a niektórych wręcz nie wolno chwalić pod żadnym pozorem, bo im się od tego w d... przewraca.

  22 8 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  2 cze 2015

  Mi się ona w ogóle nie podoba, bez obrazy... ale wygląda jak piętnastoletnia dziewczynka.
  Osobiście uważam że własna kobieta to ta piękna <3

  24 13 Odpowiedz
 • Def Ibrylator 2 cze 2015

  Dlaczego bandą baranów ? Każdy wygłosił swoją opinię. Nikt nie obraził. Tak to już jest w świecie, że jeżeli ktoś wystawia siebie, lub swoje dokonania na forum publiczne jest z tego oceniany. Za Panią Kasię trzymam kciuki, ale nie rozumiem, dlaczego jest w tym zestawieniu. Po prostu.

  Na pewno nie jest brzydka. Ale idąc takim tokiem myślenia, to np. do konkursu najlepszych gitarzystów powinni się zgłaszać ludzie, którzy nie fałszują. Ale tu chyba chodzi o coś innego, prawda ?

  To tylko moje, SUBIEKTYWNE zdanie. Mam nadzieję, że większości Pani Kasia jednak skradła serce i wygra ten konkurs.

  bartek napisał/a:

  meska ręka ładniejsza od kobiety? hm ciekawe...

  Jeżeli aluzja do posiadania pięknej kobiety w domu od razu kojarzy Ci się z samogwałtem, to albo piszesz te posty w przerwach pomiędzy przyrodą a językiem polskim, albo masz kolego jakiś smutny problem natury wypaczonego rozwoju seksualnego. Jeżeli pierwsza opcja prawdziwa - spokojnie, wyrośniesz z tego. Jeżeli druga - może warto poszukać sobie fajnej kobiety ?

  23 14 Odpowiedz

Zobacz więcej