Społeczeństwo

Angelika Wróbel z Tokarni w Finale Miss Małopolski 2020

Angelika Wróbel z Tokarni w Finale Miss Małopolski 2020

Dwudziestotrzyletnia mieszkanka Tokarni znalazła się w finale konkursu Miss Małopolski 2020

Decyzją 20 osobowego jury 53 kobiety we wrześniu będą ubiegać się o tytuł najpiękniejszej Małopolanki. Podczas gali finałowej poznamy nowe królowe Małopolski, które otrzymają koronę od ustępujących Sylwi Rojek (Miss Małopolski 2019) oraz Anny Kaczówki (Miss Nastolatek Małopolski 2019).

Przed finalistkami przygotowania do tego wydarzenia - sesje, nagrania, warsztaty, próby choreografii oraz zwiedzanie województwa. Wśród finalistek znalazła się Angelika Wróbel z Tokarni.

Angelika Wróbel: Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ wiąże się to z niesamowitą przygodą oraz poznaniem wielu ciekawych i inspirujących osób. Od zawsze marzyłam o występowaniu na scenie, dzięki konkursowi będę mogła sprawdzić siebie oraz zyskać cenne doświadczanie.

Moją największą inspiracją są podróże, dlatego od zawsze podziwiałam i ceniłam kobiety, które wyruszyły na koniec świata by poznawać nowe kultury oraz pomagać innym. Jedną z takich osób jest Martyna Wojciechowska, piękna kobieta, z pasją która niesie radość i pomoc kobietom z każdego zakątka świata.

Konkurs Miss Małopolski które cieszy się dużą renomą w świecie mody oraz jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności w województwie.

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej

Solidarni z Ukrainą
Pomagamy 0

Solidarni z Ukrainą

Na terenie gminy Myślenice na dzień 25 kwietnia przebywało 1216 uchodźców, z których 970 gościło u 545 rodzin, a pozostałe 246 osób stacjonowało w punktach zb...