Sport

Piłka nożna V liga: Trzy mecze do końca. Orzeł walczy o utrzymanie

Piłka nożna V liga: Trzy mecze do końca. Orzeł walczy o utrzymanie
orzelmyslenice.futbolowo.pl

Trzy kolejki do końca i tyle samo punktów co drużyna w bezpiecznej strefie - tak wygląda sytuacja Orła Myślenice walczącego o utrzymanie w lidze

W weekend orłowcy bezbramkowo zremisowali z Pcimianką Pcim zajmującą trzecie miejsce w tabeli. Remis wywieziony z Pcimia pozwolił zrównać się w tabeli z LKS Rudnik zajmujących 12 miejsce w tabeli w bezpiecznej strefie. 

Przed drużyną z Dolnego Przedmieścia zostały trzy spotkania: z LKS Śledziejowicami (14 miejsce) u siebie 7 czerwca, z Gościbią Sułkowice (10 miejsce) u siebie 14 czerwca, i ostatnie spotkanie na wyjeździe z Rokitą Kornatka (11 miejsce) 21 czerwca. 

W jednym z naszych sondaży pytamy was, czy Orzeł Myślenice utrzyma się w lidze. Zaledwie co trzeci z Was wierzy sukces myślenickiej drużyny.

 

Powiązane tematy

Komentarze (3)

 • 1 cze 2015

  Na ostatnie mecze winien w bramce zagrać burmistrz Ostrowski, jeżeli puści bramkę to na sesji rady miejskiej przegłosują, że bramki nie było, po czym zatwierdzi to szef KOZPN, leśny dziadek Niemiec.

  8 14 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  1 cze 2015

  Zostały mecze z drużynami z dolnej części tabeli więc powinno być łatwiej, ale biorąc pod uwagę że te drużyny również walczą o byt w V lidze to może być różnie.
  Ja liczę na derby Dalin -Orzeł na jesień.

  9 7 Odpowiedz
 • mirek@ 3 cze 2015

  wydaje mi sie ze maja realne szanse, ale nie moga tego popsuc

  4 4 Odpowiedz

Zobacz więcej