Okolice

Dobczyce: Budują chodnik przy ul. 21 Stycznia

Dobczyce: Budują chodnik przy ul. 21 Stycznia

Chodnik zostanie wybudowany na całej długości ulicy, aż do ul. Dębowej

Ruszyła budowa chodnika wzdłuż ul. 21 Stycznia. Chodnik zostanie wybudowany na całej długości ulicy, aż do ul. Dębowej, gdzie połączy się z wcześniej wykonanym traktem dla pieszych. W ramach tej samej inwestycji wkrótce wybudowany zostanie także chodnik przy drodze powiatowej w Brzezowej, na długości od przystanku przy strażnicy do kaplicy. Modernizowana będzie też nakładka asfaltowa na niektórych odcinkach tej drogi.

 

Komentarze (3)

 • 24 sie 2015

  Sułkowice zazdroszczą Dobczycom - my żyjemy jak 100 lat temu i chodzimy do sklepu, przystanku, przedszkola - wąskim dzikim poboczem przy jednej z najbardziej niebezpiecznych i ruchliwych ulic jakąs jest ul.PARTYZANTÓW !!!!

  5 2 Odpowiedz
 • 27 sie 2015

  Kiedy na ul.wybickiego w Myślenicach będzie chodnik,co panie radny Suder tak pan obiecywał przed wyborami mija już rok a dalej jest chała.Jest to po prtostu draństwo,po wsiach są chodniki,a półtora kilometra od centrum miasta chała!

  1 Odpowiedz
 • Raphaell 29 sie 2015

  Ul.Wybickiego jest jedną z najmłodszych ulic miasta p Mario?:)....są ulice w Mcach gdzie od lat nie ma krawężnika a co dopiero chodnika:) Liczy Pani na cud?:)xD

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej