Miasto

Myślenice: Prace na ul. 3 Maja. Będą poważne utrudnienia

Myślenice: Prace na ul. 3 Maja. Będą poważne utrudnienia

W najbliższych dniach drogowcy będą kładli nawierzchnię w okolicach ronda powstającego na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Kniaziewicza. Będą objazdy

Podczas prac ruch na dojeździe od strony ul. Poniatowskiego będzie prowadzony wahadłowo i kierowany ręcznie. Podczas kładzenia ostatniej warstwy przewidywane są całkowite przerwy w ruchu. 

Etap w którym przewidywana jest organizacja wahadłowa będzie realizowany już w sobotę 5 grudnia. Prac kończących wykonanie nawierzchni należy się spodziewać w niedzielę lub na początku przyszłego tygodnia.

- Kierowcom radzimy jazdę w stronę Sułkowic ulicami Reja, Jordana, Dąbrowskiego, Kniaziewicza lub w przypadku pojazdów przekraczających tonaż 7 ton nawet poprzez Zakopiankę i dalej drogą wojewódzką nr 955. Powrót do Myślenic będzie znacznie prostszy – pojazdy będą kierowane na nowym rondzie w ulicę Kniaziewicza – mówi Paweł Werner z Zarządu Dróg Powiatowych w Myślenicach.

 

Powiązane tematy

Komentarze (15)

 • 5 gru 2015

  Niezmiernie mi się podoba, że wszystkie informacje podajecie z tak imponującym wyprzedzeniem. Dzisiaj gorączka mikołajowa na mieście i pół miasta w korku. Pierwszy zator pod Galerią i setki samochodów na zakazie jedzie prosto a drugi na 3-maja. Żadnego oznakowania ani informacji o utrudnieniach w ruchu, panowie machają jak im zawieje... szok, kto to organizuje, kto to kontroluje???

  66 13 Odpowiedz
 • 5 gru 2015

  Ja nikogo nie obrażam tylko stwierdzam fakt. Jeżeli wg Ciebie 1 dzień to dużo to gratuluję ...

  38 8 Odpowiedz
 • 8 gru 2015

  na odcinku "Dom Ludowy" - "Stara Mleczarnia" naliczyłem ich 50!
  To swoisty rekord ilości kanałów na takim odcinku. Zwłaszcza, że te kanały nie są wyrównywane z nawierzchnią jezdni!!

  MASAKRA!

  12 6 Odpowiedz
 • 7 gru 2015

  Dziś skończyli kłaść wierzchnią nakładkę asfaltowa kończącą utrudnienia w przejeździe , byłem tam po 15 jak kończyli walcować .
  Na moją uwagę że spiepszyli robotę bo tak jest ponieważ kilka kanałów i kratek ściekowych jest dosłownie kilka centymetrów poniżej poziomu drogi , majster czy jakiś taki nadzorujący robotę oburzył się i powiedział mi że tak ma być .
  Spytałem go gdzie on taką nowo robioną drogę widział by kanały były w pierony niżej to nic się nie odezwał i odszedł .
  Najgorzej jest przy samym rondzie ale na całej długości nowo remontowanej drogi jest prawie wszędzie za grubo położonego asfaltu przez to nie dało się go tyle uwalcować by był równo z kanałami .
  Niby nowa droga a już trzeba będzie celować i omijać utopione kanały .

  11 4 Odpowiedz
 • 6 gru 2015

  A ja wczoraj rano wszedlem na forum i juz wiedzialem gdzie sie nie pchac i co omijac,zreszta nie wiadomo tez kiedy ta informacja o zamknieciu drogo dotarla do redakcji
  A tak na marginesie to myslenice to nie metropilia jakas i zamknieta jedna krotka ulica to nie problem tym bardziej ze aby ja objechac nie trzeba specjalnie nadkladac drogi
  Ja wyjezdzajac z cegielni mialem wrazenie se myslenice opustoszaly,ale widze ze wszyscy pchali sie pod galerie...

  10 4 Odpowiedz

Zobacz więcej