Miasto

Myślenice: Otwarcie biura poselskiego PiS

Myślenice: Otwarcie biura poselskiego PiS

Biuro poselskie mieści się w Rynku (Rynek 20). W środy udzielane w nim będą bezpłatne porady prawne

Biuro poselsko-senatorskie mieści się w Rynku (Rynek 20). Będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00 oraz w środę od 10:00 do 18.00. W tym dniu udzielane są dla wszystkich bezpłatne porady prawne (po uprzedniej rejestracji osobistej bądź telefonicznej). Biuro mieści się w kamienicy Rynek 20 w Myślenicach, kontakt tel. 12 272 11 01, email: Jarosław.Szlachetka@sejm.pl

- Jestem do dyspozycji wszystkich mieszkańców Myślenic oraz całej Ziemi Myślenickiej. Chcę wsłuchiwać się w ich problemy, a także pomysły na dobrą zmianę tego co wymaga naprawy – mówi  Jarosław Szlachetka. - Jestem przekonany, że biuro będzie służyć wszystkim, którzy zechcą do mnie przyjść ze swoim sprawami. Mam nadzieje, że także i z tymi radosnymi, z którymi trzeba się podzielić – dodaje.

 W biurze przyjmować będą posłowie Jarosław Szlachetka, Beata Szydło, Zbigniew Biernat, Ewa Filipiak i Marek Polak oraz senator Andrzej Pająk.

Powiązane tematy

Komentarze (5)

 • 18 sty 2016

  "Darmowe porady prawne" mają kosztować 100 milionów złotych rocznie :)

  32 15 Odpowiedz
 • Samanta Rigerr 18 sty 2016

  Bardzo dobrze że wreszcie będzie można skorzystać z darmowych porad prawnych, bo te co niby powiat uruchomił to tylko dla takiej grupy ludzi ,która ich najmniej potrzebuje, czyli dla emerytów,młodzieży i kombatantów. Powiat jak coś wymyśli to nic tylko siąść i płakać. Tak jak z tą zniżką dla starszych ludzi na strzelnice i basen.

  22 13 Odpowiedz
  • 19 sty 2016

   No nie do konca, tutaj masz napisane dla kogo sa darmowe :
   Ustawa przewiduje bezpłatną pomoc prawną dla osób niezamożnych, osób młodych do 26. roku życia, seniorów, którzy ukończyli 65. rok życia, kombatantów, weteranów, posiadaczy Karty Dużej Rodziny i ofiar klęsk żywiołowych.

   8 3 Odpowiedz
 • Robert 19 sty 2016

  O fajnie. Wiadomo juz gdzie trzeba sie zglaszac po 500 na dziecko.

  27 13 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   19 sty 2016

   No, mnozyc sie, mnozyc, panstwo nam wszystko zapewnia...

   carna napisał/a:

   Bardzo dobrze że wreszcie będzie można skorzystać z darmowych porad prawnych, bo te co niby powiat uruchomił to tylko dla takiej grupy ludzi ,która ich najmniej potrzebuje, czyli dla emerytów,młodzieży i kombatantów.

   Hmmm, jesli bedzie tam ten sam fachowiec co w biurze poprzedniego posla, to nie ma powodow do zachwytow, odnioslem wrazenie, ze jego znajomosc zagadnien prawnych nie odbiega zbytnio od mojej, a chec pomocy byla jego mottem przewodnim :->. Wiec jesli to ma byc etacik dla utrzymania partyjnych czy innych kolezkow to niech kazdy sam dojdzie do wlasnych wnioskow. Nie da sie, posle, wymyslec czegos bardziej pozytecznego dla mieszkancow? - Chyba nie...

   12 12 Odpowiedz

Zobacz więcej