Kultura

Wystawa fotografii Stanisława Jawora

Wystawa fotografii Stanisława Jawora
W galerii Pod Belką u Jędrusia odbył się wernisaż wystawy fotografii Stanisława Jawora

fot. Mieczysław Nowak

Tematem wystawy jest Islandia. Na kilkunastu fotografiach autor przedstawił uroki wulkaniczno-lodowcowego krajobrazu. Z wielką wrażliwością pokazał piękno i bezkres oraz wielkość otaczającej natury.

Podczas wernisażu Stanisław Jawor zaprezentował pokaz pozostałych zdjęć jakie utrwalił w trakcie podróży po Islandii. Zdjęcia pokazywane na ekranie z urokliwym podkładem muzycznym i komentarzem autora robiły niesamowite wrażenie.

Autor wystawy Stanisław Jawor to współzałożyciel Myślenickiej Grupy Fotograficznej- MGFoto, organizator warsztatów fotograficznych, autor wystaw indywidualnych i zbiorowych, prezentowanych w kraju i zagranicą. Jego zdjęcia publikowano w czasopismach: "Poznaj Świat" w wydawnictwach PWN, PWF, w gazetach lokalnych, na stronach www promujących gminy i powiaty Małopolski. To wreszcie laureat konkursów fotograficznych i autor zdjęć zdobiących stacje warszawskiego metra, restauracje i prywatne wnętrza.

Wystawa potrwa do końca maja.

Powiązane tematy

Komentarze (7)

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...