Okolice

Fryzjerstwo: Bracia z Biertowic z dwoma medalami

Fryzjerstwo: Bracia z Biertowic z dwoma medalami

Adam i Przemysław Kania z Biertowic (gmina Sułkowice) zdobyli dwa medale podczas Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego. Przemek obronił tytuł wicemistrza

Tylko raz w roku, podczas Targów LOOK najlepsi z najlepszych mogą zmierzyć się w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego i zdobyć tytuł Mistrza Polski. W tym roku targi odbyły się w Poznaniu. Uczestnicy zmierzyli się w dwóch kategoriach wiekowych - juniorzy i seniorzy, które z kolei dzielą się dalej na fryzjerstwo damskie i męskie.

O tytułu Mistrza, który w branży stanowi ogromny prestiż, zawodnicy walczyli w następujących kategoriach: fryzura klasyczna, fryzura kreatywna, fryzura wieczorowa, fryzura ślubna, fryzura z oraz fryzura z fal i pierścieni a’la Monroe.

Adam Kania zdobył tytuł Mistrza Polski w kat. junior strzyżenie awangardowe, natomiast Przemysław Kania tytuł pierwszego wicemistrza Polski w kat. senior fryzury techniczne. Przemek obronił tytuł i utrzymał się na pozycji wicemistrza Polski.

Powiązane tematy

Komentarze (5)

 • kasia 13 maj 2016

  fajne te fryzurki,szkoda że ludzie mało odważni by takie nosić na co dzień

  11 13 Odpowiedz
 • Def Ibrylator 13 maj 2016

  Szczerze ? Fryzury przypominają mi pierwsze podrygi wiejskich dziewcząt z lat 80tych w stronę mody nowoczesnej (na ówczesne czasy) za ówczesne pieniądze (a raczej ich brak). Ale to, że ja czegoś nie rozumiem, nie znaczy, że jest złe. Mi się nie podoba.

  31 12 Odpowiedz
  • 15 maj 2016

   akurat ty to wiele rzeczy nie rozumiesz ale we wszystkich kwestiach swoje racje chcesz wmusic

   KATRINA66 napisał/a:

   fajne te fryzurki,szkoda że ludzie mało odważni by takie nosić na co dzień

   to to samo co z pokazami mody,na wybiegach "cudaczne" łaszki ,ale jakoś na ulicach ich nie widać

   8 5 Odpowiedz
 • 13 maj 2016

  Gratulacje

  19 2 Odpowiedz
 • 14 maj 2016

  To, że ktoś zdobędzie wicemistrzostwo polski w czesaniu przez kilka miesięcy tej samej fryzury nie czyni go świetnym fryzjerem. Niestety zwykły człowiek mógłby takie coś zrobić gdyby ćwiczył to przez kolka miesięcy, a ludzie rzucają się później na takich fryzjerów bo myślą że jak wicemistrz to we wszystkim jest mistrzem.

  17 24 Odpowiedz

Zobacz więcej