Okolice

Pcim: Piotr Hajduk został wójtem

Pcim: Piotr Hajduk został wójtem
fot. pcim.pl


fot. pcim.plW wyborach uzupełniających o fotel wójta Pcimia ubiegało się dwóch kandydatów: Piotr Hajduk i Wiesław Ostafin. Mieszkańcy na gospodarza gminy wybrali tego pierwszego

Uprawnionych do głosowania w gminie Pcim są 8482 osoby. Gminna Komisja Wyborcza wydała 2121 kart na których oddano 2075 ważnych głosów.

Na Piotra Hajduka mieszkańcy gminy Pcim oddali 1776 głosów, natomiast na Wiesława Ostafina głosowało 299 osób. Wybory przebiegły bez żadnych zakłóceń.

Powiązane tematy

Pcim: Kto zostanie wójtem? Wybory 24 lipca
Okolice 38

Pcim: Kto zostanie wójtem? Wybory 24 lipca

Przedterminowe wybory na wójta gminy Pcim odbędą się 24 lipca. Do tego czasu funkcję gospodarza gminy pełni Piotr Hajduk Jak czytamy na oficjalnej stronie gm...

Komentarze (22)

 • 26 lip 2016

  A mi z myśleniczan, wybrali Ostrowskiego i jego wesołą rodzinkę.

  40 20 Odpowiedz
 • 26 lip 2016

  To było do przewidzenia - wieloletni kumpel J.Szlachetki i D. Obajtka wójtem - bez doświadczenia i kompetencji- wszytko zostaje w rodzinie.

  52 48 Odpowiedz
 • 26 lip 2016

  Młody, ale już doświadczony, z ambicjami i perspektywami na rozwój gminy. A przede wszystkim porządny człowiek. Gratulacje Panie Wójcie.

  44 39 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  26 lip 2016

  Gratulacje Panie Piotrze , życzę powodzenia .

  39 36 Odpowiedz
 • 26 lip 2016

  Haha ależ mi się chce smiać z Pcimioków. Dają się jak małe dzieci. Nie wiem czy ktoś z nich zauważył od kiedy Hajduk jest p.o wójta ? Przecież to proste zagranie żeby opatrzył się im jako wójt i potem żeby zagłosowali na niego jako "na swojego". Poza tym, że niewiele ma wspólnego z Pcimiem to najważniejsze, że będzie marionetką (p)osła Szlachetki i Obajtka. Co do doświadczenia to nie wiem czy praca na zwykłymstanowisku w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice jest dobrym wstępem do bycia wójtem. Chyba tylko usilne promowanie przez Szlachetkę dało mu tą pozycję ale co najwyżej będzie podpisywał dokumenty bo na samodzielność nie ma co liczyć. Szkoda mi was Pcimiaki ale macie takiego wójta na jakiego zasługujecie. No nic teraz na waszym miejscu patrzyłbym na nowe osoby które zostaną zatrudnione w urzędzie. Oczywiście bez konkursu bo po co utrudniać komuś "dojną zmianę" ? Ciekaw jestem kogo to nowego Hajduk przyjmie (oczwywiście po pozwoleniu od Obajtka albo Szlachetki) ?

  44 47 Odpowiedz

Zobacz więcej