TENIS: Artur Skiba wygrał Dobczyce Open 2016

W finale rozgrywek mężczyzn rakiety skrzyżowali Artur Skiba i Piotr Zięba. Artur reprezentujący Dobczyce rozprawił się z Piotrem, zawodnikiem z Myślenic w dwóch setach 6/2 6/2

W turnieju Kobiet kategorii OPEN, finałowy mecz to pojedynek Jolanty Mazurkiewicz z Sonią Koszut, który na swoja korzyść rozstrzygnęła Jolanta. Mecz dziewczyn miał bardzo zacięty charakter, jednak tutaj doświadczenie Jolanty zwyciężyło nad ambicją i wolą walki piętnastoletniej dopiero Sonii.

W turnieju wzięło udział 16 uczestników i uczestniczek. Na zwycięzców czekały puchary, medale i nagrody oraz miejsce na podium, a w trakcie meczy panowała bardzo miła wakacyjna atmosfera, dzięki członkom Rodzinnego Klubu Tenisowego RAKIETA z Sieprawia oraz Dobczyckiego Klubu Tenisowego Top Spin.

Turniej zorganizowany w ramach dotacji z Urzędu Miasta i Gminy Dobczyce i przeprowadzony bardzo sprawnie przez Marka Koszuta.