Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2017: Kto powinien wystąpić i co zmienić w tej imprezie?

Myślenicki Festiwal Lata 2017: Kto powinien wystąpić i co zmienić w tej imprezie?

Myślenicki Festiwal Lata dopiero za pół roku, jednak już dzisiaj organizatorzy pytają o artystów, imprezy towarzyszące i ewentualne zmiany związane z tą imprezą

„Wspólnymi siłami dni naszego miasta możemy uczynić niezapomnianą imprezą plenerową, a wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców oraz turystów prosimy o przedstawienie swojej propozycji” – czytamy na oficjalnej stronie miasta i gminy Myślenice.

Urzędnicy zamieszczają na swojej stronie ankietę w której oprócz pytań dotyczących propozycji zespołów na sobotę i niedzielę, zbierają również pomysły na organizację imprez towarzyszących Myślenickiemu Festiwalowi Lata oraz szukają mocnych i słabych stron tego wydarzenia.

W poprzednim roku podczas letniego festiwalu na scenie wystąpiła Margaret oraz zespół Bracia.

Na wasze propozycje dotyczące tegorocznych gwiazd festiwalu oraz zmian czekamy również w komentarzach.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 29 sty 2017

  AKCENT MIG CZADOMEN PIĘKNI I MŁODZI idzcie w końcu w discopolo najlepsze na taką imprezę. I przede wszystkim kary finansowe za spóźnienia i takie bezczelne zachowanie jak MARGARETKA w tamtym roku. Pozdro

  104 33 Odpowiedz
 • 29 sty 2017

  Chyba najlepszym rozwiązaniem byłby powrót do sprawdzonej formuły, czyli Dni Myślenic (a przepraszam - "Myślenicki Festiwal Lata" :D) przez 3 dni. W każdy dzień wykonawca z innego gatunku muzycznego. Każdy znalazłby coś dla siebie. I dajcie sobie spokój z takimi pseudo-gwiazdami jak Margaret, bo to są wykonawcy sztucznie kreowani i pompowani przez wytwórnie i producentów muzycznych. W teledyskach prezentują się okazale, ale występ na żywo brutalnie weryfikuje ich umiejętności wokalne.

  90 5 Odpowiedz
 • 29 sty 2017

  Bezsens. Znowu będzie tak jak ostatnio. Wygrała w głosowaniu Coma, a potem "... w tym okresie czasowym są niestety niedostępni..."

  43 3 Odpowiedz
 • 29 sty 2017

  Proszę Was Tylko nie kobiety będzie jak co roku beznadziejny koncert typu margaret Chylińska

  30 15 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  29 sty 2017

  ZLIKWIDOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19 22 Odpowiedz
 • 29 sty 2017

  Wszystko super :-) tylko szkoda ze zarabie umiera...oprócz dni Myślenice zarabie umiera...sprobujcie miasto je uratowac...syf smieci psedo barycz fast-food z zamrazarki...moze jakies mini koncerty w lecie kino plenerowe itp....

  62 3 Odpowiedz
 • OKOKI 29 sty 2017

  Ja jestem ciekawy czy ta gwiazda ze spalonego teatru Margaret oddala pieniądze za koncert który się nie odbył.
  Z dni Myślenic zrobił się wiejski festyn na żenująco niskim poziomie.

  57 8 Odpowiedz
 • Monika 29 sty 2017

  Coma w sobotę i Dżem w niedzielę, to by było coś ;)

  31 21 Odpowiedz
 • 29 sty 2017

  DISCO PONAD WSZYSTKO spróbujcie zaprosić kogoś z czołowych zespołów rodzimej sceny zobaczycie co się będzie działo np:
  BOYS,
  After Party
  Eratox

  :)

  41 35 Odpowiedz
 • 29 sty 2017

  "Poparzeni kawą trzy" byłem na ich koncercie i widać że oni robią to co lubią a nie jak reszta gwiazd śpiewa na siłę ten zespół na pewno nie zawiedzie

  33 14 Odpowiedz
 • M G 29 sty 2017

  Spalić , zaorać , posadzić brzozy , postawić pomnik ...
  imprezę przenieść do słonia na dolny jaz albo do banderozy
  Zaprosić 'Bila Nila' z Australii , jakiś dobry weselny zespół weselny np 'Magnum" plus jakieś dobre panki np 'The Bastard' i pozamiatane...

  17 32 Odpowiedz
 • 29 sty 2017

  Nie rozumiecie jednej bardzo ważnej kwestii, otóż w budżecie gminy są pieniądze przeznaczone na "pożarcie" lub też "przejedzenie" jak to ostatnio zostałem tu na forum poinformowany więc muszą je "przeżreć". Inaczej subwencja wroci do wojewody. Myślę że to najwyższa pora aby gmina podała do publicznej wiadomości jaką kwotę przeznacza się na te wątpliwe igrzyska. Może by tak wniosek formalny aby zmienić formę "Festiwalu Lata"(sic) na taką, która będzie odpowiadała mieszkańcom. W końcu mamy demokrację? Zorganizować się zamiast narzekać na forum.

  21 7 Odpowiedz
  • M G 29 sty 2017

   Wszystko się zgadza , są do wydania pieniądze , impreze z rozmachem trzeba zrobić , ludzi ściągnąć , promować miasto itd. Tylko że kto by nie zagrał to zawsze będzie ta spora grupa niezadowolonych , zniesmaczonych , hejterów itp.
   przecież mamy o tzw rzut beretem Kraków w którym w wielu klubach czy takiej choćby arenie w ciągu całego roku jest tyle koncertów i muzycznych imprez że prawie każdy coś dla siebie znajdzie...
   Jest tylko jeden problem , trzeba kupić bilet....

   18 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  30 sty 2017

  Jestem za zespołem disco polo :) Myślę, że taki repertuar skusi wiele osób do przyjazdu na DM.

  19 21 Odpowiedz
 • 30 sty 2017

  Ja powiem krótko;poprawić organizację,bo ta z przed roku porażka...zaprosić wykonawcę/zespół który coś sobą reprezentuje i istnieje od lat i nigdy się nie"przyje" np Kasia Kowalska,Lady pank,itp nie mówie że to ma być akurat ten typ muzyki poprostu by nie zapraszać tych gwiazdeczek które robią żenadę i świecą za przeproszeniem tyłkami zamiast błyszczeć głosem.

  20 7 Odpowiedz
 • 30 sty 2017

  Ja osobiście zaprosiłabym Enej,byłam na ich koncercie i wymiatają,to się nazywa koncert a nie jakies tak pitu pitu.

  13 22 Odpowiedz
 • 31 sty 2017

  Mig Power Play Akcent after Party dajcie w koncu jakies Disco Polo w Dobczycach byl zespol power play i ludzie szaleli :D Mowia...a disco polo wiocha a tak naprawde kazdy sie do tej muzyki bawi :)

  14 16 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  31 sty 2017

  Disco polo w Międzyzdrojach Małopolski?
  Takie coś to na Sylwestrze w Zakopanem ,tam sie bawi wiocha a u nas musi byc coś ambitnego czego nie pojmą siedzący nad kuflem piwa.

  13 21 Odpowiedz
  • 3 lut 2017

   a pewnie siedzisz w domu i nawet na zarabie nie zagladasz ja chcesz cos ambitnego to idz do opery :D

   4 4 Odpowiedz
 • 1 lut 2017

  BLACK SABATH

  5 7 Odpowiedz
 • 2 lut 2017

  Akcent

  5 9 Odpowiedz
 • 2 lut 2017

  Lato trwa dłużej niż 3-2 dni!!!!!! Wielki "spęd...." przez 2 noce a później więcej sprzątania i problemów z wracającą hołotą ! A policja ręce umywa- jeździć ulicą każdy może, Panowie i Panie a co z Parkiem po obydwóch stronach Raby? A może niech się dzieje całe lato! Zarabie jest strasznie zaniedbane i latem i zimą!!!! To przerażające!!!! No przepraszam tylko w Banderozie się dzieje. Tylko szkoda że tylko latem. Tak trzymać Banderozo!!!!

  5 2 Odpowiedz

Zobacz więcej