Kultura

Lipiec miesiącem miast: Która miejscowość dobrała najlepszych wykonawców?

Lipiec miesiącem miast: Która miejscowość dobrała najlepszych wykonawców?

Pierwszy wakacyjny miesiąc tradycyjnie należy do dni miast. Jako pierwsze swoje święto obchodzić będą Sułkowice, tydzień później Dobczyce, a ostatni weekend lipca należeć będzie do Myślenic

 

Sułkowice stawiają na Disco Polo

Dni Sułkowic odbędą się w najbliższy weekend w dniach 8 i 9 lipca. Dwudniową imprezę sobotnim koncertem otworzy zespól disco polo Piękni i Młodzi znany z takich utworów jak „Ona jest taka cudowna”, czy „Kocham się w tobie”. Natomiast w niedzielę zagra Video znane z takich utworów jak „Na plażę”, „Fantastyczny Lot”, czy „Bella”.

Będzie i rockowo a na sułkowickiej scenie zagrają zespoły Gryps, Overside, Echo, Ostatni w Raju, a także liryczny duet Pauliny Rusek z Robertem Bylicą, folkowo – Elegia oraz klasycznie w wykonaniu Orkiestry Dętej z Sułkowic. Każdy dzień zakończy dyskoteka.

Dobczyce na trzydniową imprezę

Dobczyce jako jedyne z miast powiatu myślenickiego stawiają na trzydniową imprezę, która odbędzie się w dniach 14-16 lipca.

W piątek (14 lipca) na scenie przy stadionie KS Raba Dobczyce lipca wystąpi Long&Junior, w sobotę 15 lipca Mateusz Ziółko z zespołem, a w niedzielę legendarny zespół Ich Troje.

Myślenice na Ewę Farnę i Enej

Koncertowy lipiec zamknie Myślenicki Festiwal Lata, który odbędzie się w dniach 29-30 lipca. Sobotnią gwiazdą soboty będzie Ewa Farna, natomiast w niedzielę na plaży trawiastej królować będzie zespół Enej.

Najbardziej podoba mi się dobór artystów na:

  • Dni Sułkowic Dni Sułkowic 30%
  • Dni Dobczyc Dni Dobczyc 26%
  • Dni Myślenic Dni Myślenic 44%
  • Głosów: 1466

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej