Miasto

Badmintoniści z Myślenic zdominowali turniej w Jaworznie

• Pro21
  • 31 października 2017

Reprezentanci TKKF UKLEJNA Myślenice zdominowali zawody w Jaworznie w konkurencji gier podwójnych

Sekcję reprezentowało ośmiu zawodników w składzie: Julia Jurek, Bartłomiej Jurek, Maciej Kozięł, Marek Tondera, Aleksandra Orawin, Jolanta Kasprzyk, Katarzyna Szafraniec oraz Tomasz Proszek.

Część zawodników zdobyła bezcenne turniejowe doświadczenie, natomiast reszta walczyła o najwyższe miejsca. Świetnie spisali się Marek Tondera w parze z Tomaszem Proszkiem, którzy po zaciętym finale wygrali 2:1 w setach zdobywając tym samym I miejsce w kategorii "Debel Mężczyzn Open".

Jeszcze lepiej spisała się para mikstowa Katarzyna Szafraniec z Tomaszem Proszkiem, którzy w całym turnieju nie oddali przeciwnikom żadnego seta, zdobywając najwyższą lokatę w kategorii "Mikst Open".

Bardzo dobrze spisały się dziewczyny w składzie Julia Jurek z Katarzyną Szafraniec, które nieznacznie przegrały 2:1 w setach z późniejszymi zwyciężczyniami turnieju. Panie ostatecznie zdobyły trzecią lokatę w kategorii "Debel Kobiet Open".

W turnieju brało udział 60 zawodników. Turniej ten zalicza się do cyklu III Grand Prix Jaworzna, którego finał odbędzie się 17 grudnia 2017r na Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie.