Miasto

Myślenice: Zmiany w policji. Nowy komendant i zastępca

Myślenice: Zmiany w policji. Nowy komendant i zastępca

Od 9 marca obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach pełni mł. insp. Maciej Kubiak. Na stanowisku komendanta zastąpił mł. insp. Michała Gamrata

W Komendzie Powiatowej Policji w Myślenicach odbyło się wprowadzenie p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach mł. insp. Macieja Kubiaka. W ceremoniale uczestniczyła kadra kierownicza myślenickiej komendy.

Nowego szefa wprowadził inspektor Robert Strzelecki - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Inspektor Strzelecki, wręczając rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków odczytany przez zastępcę Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Krakowie poinsp. Ryszarda Sołkiewicza, gratulował nowemu komendantowi myślenickiej Policji, a także życzył mu powodzenia i dalszych sukcesów zawodowych.

Komendanta przywitał również pełniący dotychczas jego obowiązki, młodszy inspektor Michał Gamrat, który przedstawił nowemu szefowi kadrę kierowniczą myślenickiej Policji.

Nowo powołany - p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach służbę w Policji pełni od 1993 roku. Wcześniej pełnił funkcję m.in. Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

Nowy komendant powołuje zastępcę

Trzy dni po objęciu stanowiska mł. insp. Maciej Kubiak – p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach wprowadził na nowe stanowisko swojego zastępcę i wręczył mu rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie o powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych.

Na stanowisko pełniącego obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach awansował dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Rabce podinsp. Piotr Dara.

Nowy zastępca komendanta pracę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Od 2006 roku był zastępcą komendanta Komisariatu Policji w Rabce Zdroju nadzorując pion prewencji. Od 30 października 2013 roku pełnił obowiązki komendanta komisariatu.

Powiązane tematy

Komentarze (5)

Zobacz więcej