Miasto

Trwają poszukiwania Weroniki Muniak. Czy jej zniknięcie mogło być zaplanowane? [WIDEO]

Trwają poszukiwania Weroniki Muniak. Czy jej zniknięcie mogło być zaplanowane? [WIDEO]
Program „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...” nadawany jest w Telewizji Polskiej od 1996 roku. Zajmuje się tematyką osób zaginionych.

Od 1 marca trwają poszukiwania 16-letniej Weroniki Muniak z Myślenic. W programie „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…” padają słowa o zaplanowanej ucieczce

Szesnastoletnia Weronika Muniak wyszła z domu 1 marca i do tej pory rodzinie nie udało się nawiązać z nią kontaktu. To pierwsza taka sytuacja, wcześniej nastolatka nie sprawiała problemów.

Co mogło nakłonić Weronikę do ucieczki? Wychodząc z domu zabrała ze sobą ubrania, koc oraz oszczędności. Jej telefon jest nieaktywny. Czy nastolatka planowała swoje zniknięcie? Gdzie obecnie przebywa? – to pytania jakie w swoim materiale zadaje ekipa programu „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…”.

Z materiału TVP wynika, że dziewczyna wyszła z domu o godz. 6:20. Kamery monitoringu zarejestrowały jak idzie do szkoły, a następnie wraca z niej z walizką.

To pierwsze zaginięcie Weroniki. Twórcy programu sugerują, że Weronika przygotowywała się do ucieczki z domu.

Dziewczyna ma niebieskie oczy, dwukolorowe włosy, około 160cm wzrostu i waży ok. 45 kg. Kiedy opuszczała dom ubrana była cała na czarno. Miała na sobie płaszcz, buty i plecak.

Weroniki szuka mama, która apeluje do córki z prośbą o powrót do domu. - Bardzo proszę o udostępnianie i wszelkie informacje pod numerem telefonu 794 257 575 lub 997 lub 112 - na facebooku apeluje Ilona Muniak.

Powiązane tematy

Komentarze (9)

 • mirek@ 19 mar 2018

  z jednej strony mówi się o tym jak w dzisiejszym świecie wszscy nas obserwuja a z drugiej wystarczy wyłączyć telefon i wyjsc z domu, zeby zgubić po sobie ślad. Mam nadzieję, że sama wróci albo ze komuś uda się ja znaleźć

  95 7 Odpowiedz
 • 19 mar 2018

  Usunęli mój komentarz a była w nim sama prawda... :|

  94 11 Odpowiedz
 • 20 mar 2018

  Jezu co za gówniara. Jak by mi tak dziecko uciekło i się odnalazło to pierwsze co to porządny *****. Tak to jest jak w dzisiejszych czasach dzieciaki maja wszystko. Mam nadzieje ze się znajdzie i będziecie mieć ja krótko

  69 29 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2018

  [cytat=surowbd
  W pełni z Tobą się zgadzam.

  Kasa się skończyła i wróciła już do domu . Teraz policja powinła ją obciążyć kosztami poszukiwań i skierować na badania do krk.

  28 5 Odpowiedz
 • ania 20 mar 2018

  bardzo współczuję rodzicom

  22 9 Odpowiedz

Zobacz więcej