Kultura

Zarabie Jam: Zabawę pokrzyżowała pogoda

Zarabie Jam: Zabawę pokrzyżowała pogoda
Sobotnie popołudnie Park przygody na Zarabiu, rozgrzewa się pierwszy zespół HellHaven, chętni jeżdżą na quadach, wspinają się po linach, jednak na niebie zbierają się czarne chmury, które przynoszą prawdziwą ulewę

Fot. Mariusz Drzyzga

HellHaven zdążył jeszcze zagrać kontrowersyjny cover Marka Romana – „Piosenka o Kwiatach” i zostać wyciszonym przez organizatora ze względu na znajdujące się w nim wulgaryzmy. Po kilku kolejnych utworach nad Myślenicami rozpętała się ulewa. Organizatorzy postanowili odwołać imprezę i wszystkie zaplanowane na ten dzień rozrywki.

Wśród zaplanowanych atrakcji znajdowały się m.in. koncerty zespołów White Rabbit Trip, ManekinG, Druga Strona Lustra, gra na bębnach, teatr ognia, dyskoteka, tor linowy, quady i paintball.

Powiązane tematy

Ostatki karnawału w hotelu Black&White
Kultura 34

Ostatki karnawału w hotelu Black&White

Cowboye, Indianie, Bob Budowniczy, pielęgniarki, żołnierze, a za adapterami zakonnica – tak wyglądały ostatki karnawału organizowane w hotelu Black&White

Twarzą w twarz
Wywiad 16

Twarzą w twarz

Myślenicom jest potrzebny hotel z prawdziwego zdarzenia. Dziś oferta turystyczna znacznie się zwiększyła. Musimy postarać się jeszcze o rozwój turystyki biznesowej w formie organizacji szkoleń i konferencji – mówią założyciele firmy Face2Face

Komentarze (43)

 • M G 23 sie 2009

  O zgrozo!
  Nie zdążyłem na HellHaven i związane z ich występem incydenty.. no nie spodziewałem sie chłopaki , o zgrozo...
  Natomiast zdążyłem w scenerii wspaniałej (o zgrozo..) ulewy wypić trzy pifka!
  Eehh , jak coś fajnego zaczyna się w mieście dziać to pogoda musi spaprać sprawę!
  Szkoda tych odwołanych koncertów! ;/

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 sie 2009

  "Piosenka o Kwiatach " w sam raz na piknik rodzinny-pogratulować dobrego smaku.Jeżeli pozostałe zespoły miały podobny repertuar to dobrze że pogoda przerwała imprezę.

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 maj 2010

  100521CRH Welcome to Discount MBT Shoes on Sale store.We named our footwear MBT, becuase MBT walking shoes is curved, not flat. MBT sport shoe is unstable, not stable. MBT footwear activates your muscles instead of undermining them. MBT athletic shoe has a positive effect on the entire body, not just the feet.
  We consider it our mission to make people all over the world aware of the benefits of MBT shoes and to help them live healthier and better lives.We hope you will join our crusade and buy cheap MBT shoes,The more MBT sneakers you order ,the more discount you will get.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  31 paź 2009

  :o:*

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  31 paź 2009

  no ry ba spisałes sie na imprze:)

  Odpowiedz

Zobacz więcej