Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Który koncert podobał wam się najbardziej? [WIDEO]

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Który koncert podobał wam się najbardziej? [WIDEO]

 

Trzydniowe święto miasta zakończył koncert zespołu Ira do którego wcześniej publiczność rozgrzewał Sławomir i Gosia Hodurek

Koncert którego artysty w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata 2018 podobał ci się najbardziej?

 • Roberta Kasprzyckiego
 • Future Folk
 • Sylwii Grzeszczak
 • Sławomira
 • Małgorzaty Hodurek
 • Zespołu IRA
 • Zobacz wyniki
 • Roberta Kasprzyckiego Roberta Kasprzyckiego 6%
 • Future Folk Future Folk 7%
 • Sylwii Grzeszczak Sylwii Grzeszczak 26%
 • Sławomira Sławomira 24%
 • Małgorzaty Hodurek Małgorzaty Hodurek 6%
 • Zespołu IRA Zespołu IRA 31%
 • Głosów: 1665

NIEDZIELA: Sławomir i Zespół IRA 

Niedzielne spotkanie na plaży trawiastej rozpoczęły się zabawami z Frajdą dla najmłodszych, później Kultureska porwała dzieci w wir „Bajecznej fiesty” - interaktywnego spektaklu, w którym prym wiedzie Jelonek Bronek, Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka.

 

O 17 na scenie pojawiła się najbardziej oczekiwana przez was w tym roku gwiazda - Sławomir. Bijący w ostatnim czasie rekordy popularności wykonawca rock-polo.

 

Po nim wystąpiła Gosia Hodurek z Myślenic - zwyciężczyni popularnej kiedyś „Szansy na sukces” oraz uczestniczka programów takich jak „Must be the Music” i „Voice of Poland”.

O godz 20:30 z mocnym brzmieniem uderzyła IRA, czyli jeden z najpopularniejszych i najbardziej "kasowych" polskich zespołów lat 90.

 

Następnie zabawa trwała podczas dyskoteki która zakończyła się o północy.  

 

SOBOTA: Zagrała Future Folk i Sylwia Grzeszczak 

Ten dzień upłynął pod znakiem tańca i śpiewu. Wszystko rozpoczęło się o godz. 15 zabawami dla najmłodszych z Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda oraz pokazami tańca. Swoje flagowe popisy zaprezentowały cheerleaderki z Akademii Tańca Fitness Lady Fitness - laureatki wielu tanecznych zmagań oraz mistrzynie Polski i Europy.

Po dawce tańca przyszedł czas na koncerty. Jako pierwsi na scenie pojawili się młodzi artyści z Kopalni Talentów, podczas którego można było usłyszeć covery utworów takich gwiazd jak Anna German czy Marek Grechuta. Blok taneczny zakończyli reprezentanci JDC Agency trenujący pod okiem Andrzeja Starowicza znanego tancerza, instruktora, choreografa i producenta.

O godz 19 na scenie pojawiła się pierwsza gwiazda wieczoru – Future Folk, którzy tradycyjną góralską muzykę, prezentują w zupełnie nowej odsłonie.

Nastroje miały uspokoić się nieco ok. godz. 21 gdy na scenie pojawi się słynąca z niezwykłego głosu – Sylwia Grzeszczak. Znakomita wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jednak żywiołowość jej występu zaskoczyła wielu. 

Po koncercie, na zakończenie dnia – tradycyjnie dyskoteka - „pod chmurką” do godz. 01:00.

 

PIĄTEK: Kulturalne Dni Myślenic

Koncert ROBERTA KASPRZYCKIEGO

Pierwszym koncertem w ramach tegorocznego święta miasta był występ Roberta Kasprzyckiego z zespołem. Poeta, muzyk, wokalista i kompozytor, który z Myślenicami związany jest od dzieciństwa wystąpił na plenerowej scenie w Parku Jordana.

10 zmysł

Kulturalne Dni Myślenic rozpoczęły się spotkaniem ze sztuką w ramach wernisażu "10 Zmysł"

W Galerii Sztuki Współczesnej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się spotkanie z artystką, która odwiedza swoje miasto rodzinne po ponad 30 latach nieobecności.

Urodzona w Myślenicach malarka i kuratorka nie stroni też od wypowiedzi w innych mediach, jak grafika, projektowanie graficzne, instalacja, graffiti i mural. Od lat prowadzi we Wrocławiu, w którym obecnie mieszka i tworzy autorski projekt artystyczny MADOA.

 

W ten weekend na Zarabie najlepiej wybrać się pieszo. Drogi dojazdowe będą zamknięte

Na czas trwania imprezy czyli w sobotę i niedzielę (28-29 lipca) przewidziano zamknięcie następujących ulic: Piłsudskiego (od strony ronda im. Marszałka Nawary), a także skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Zdrojowej oraz wszystkich dojazdów do ulicy Parkowej.

Materiał powstał we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Myślenice

Powiązane tematy

Komentarze (14)

 • OKOKI 29 lip 2018

  Ten SŁAWOMIR to kawał cwaniaka ,robi z siebie głupka za ciężkie pieniądze i się śmieje. A to że ludzie mają prostacki gust i im się ta ,,twórczość ,, prezentująca bary mleczne podoba to inna sprawa.

  119 26 Odpowiedz
 • 29 lip 2018

  Podniecacie się tym całym Sławomirem jakby papież mial przyjechać. Wylansował się jedną piosenką, i będziecie słuchać miłość w Zakopanem 2 godziny. "Artysta"

  114 27 Odpowiedz
 • 30 lip 2018

  Dyskoteka masakra w sobotę jak i w niedzielę !!! Nie wiem może się starzeje albo ten "nasz" festiwal lata z roku na rok jest co raz gorszy !! Zenada !! :/

  37 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  29 lip 2018

  [cytat=kleee] I 5 piosenek ma i koszt koncertu od 20 tyś w górę.
  http://cennik-artystow.com/slawomir/

  23 8 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  30 lip 2018

  Jedyną atrakcją tego żałosnego pseudo festiwalu jest darcie zapitego ryja .

  25 15 Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...