Okolice

Trzebunia: Mężczyznę przygniecionego przez traktor uratowali strażacy z OSP

Trzebunia: Mężczyznę przygniecionego przez traktor uratowali strażacy z OSP

Kiedy strażacy pojawili się na miejscu zdarzenia mężczyzna leżał pod ciągnikiem. Reanimacja przeprowadzona przez druhów z OSP zakończyła się powodzeniem, a mężczyzna helikopterem został odtransportowany do szpitala w Krakowie

Do wypadku doszło w piątek ok. godz. 19 w jednym z gospodarstw w Trzebuni, gdzie mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Na miejscu zjawiły się 2 zastępy straży. - Po dotarciu na miejsce mężczyzna znajdował się pod ciągnikiem rolniczym bez jakikolwiek oznak życia – relacjonują strażacy.

Po wyciągnięciu go spod maszyny, druhowie przystąpili do udzielania pierwszej pomocy oraz resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po kilkunastu minutach udało się przywrócić funkcje życiowe poszkodowanego. Przybyły na miejsce lekarz zadecydował o wezwaniu na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Po przetransportowaniu poszkodowanego do śmigłowca LPR został on zabrany do szpitala w Krakowie.

Komentarze (11)

 • 4 sie 2018

  BRAWO!!! Druhowie OSP Trzebunia jesteście wspaniali. Zawsze w gotowości i na czas! Niskie ukłony.

  48 3 Odpowiedz
 • 4 sie 2018

  Banda idiotów co piszą od razu o promilach! zamiast współczuć młodemu człowiekowi i rodzinie to od razu chamstwo! Ciekawe co byście bezmozgowcy pisali jakby to ktoś od Was tam leżał!!!

  45 7 Odpowiedz
 • 4 sie 2018

  Ursus c-330 i C-360 najpopularniejsze traktory ale też łatwo wywrotne. Mam nadzieje że gość z tego wyjdzie. Bo nie mało osob w trzebuni i okolicy zginęło już pod tymi maszynami. Brawo za akcję osp.

  39 3 Odpowiedz
 • 4 sie 2018

  Nie na miejscu te komentarze chyba.

  35 9 Odpowiedz
 • 5 sie 2018

  sam sobie odłóż smartfona i zacznij współczuć a nie oceniać bo Ciebie też to może spotkać!

  20 5 Odpowiedz

Zobacz więcej