Sport

Siatkówka: AGH Kraków i Apollo Kraków wygrywają turniej amatorów

Siatkówka: AGH Kraków i Apollo Kraków wygrywają turniej amatorów

Drużyna AGH Kraków wśród mężczyzn i Apollo Kraków wśród kobiet to zwycięzcy Turnieju Siatkówki Amatorów organizowanej przez LAS pod Dalinem

W sobotę odbył się turniej siatkarzy amatorów zorganizowany przez Stowarzyszenie LAS pod Dalinem. Tym razem rozegrane zostały dwa turnieje: damski i męski. W turnieju damskich wzięło udział 6 zespołów, w męskim 8.

W turnieju damskim bezkonkurencyjne w rywalizacji okazały się zawodniczki Apollo Kraków, które pokonały wszystkie swoje przeciwniczki. Drugie miejsce przypadło w udziale dziewczyną z SMS Aktywni Raba Wyżna.

Końcowa kolejność:
1. Apollo Kraków
2. SMS Aktywni Raba Wyżna
3. Puamua
4. Walkirie Myślenice
5. Krupa Team
6. Salos Kraków

W turnieju męskim walka o zwycięstwo była bardziej zacięta, a ostatecznie zwyciężyła drużyna AGH Kraków, która w finale pokonała drużynę Team Jordanów 2:1 (25:16; 21:25; 15:13). O kolejności pozostałych miejsc też decydowały tie-breaki, a ostateczna kolejność w turnieju męskim wyglądała jak poniżej.

1. AGH Kraków
2. Team Jordanów
3. Lidersi
4. Janusze
5. TKKF Buzdygany
6. Serio ?
7. Młode Wilki
8. Salos

Powiązane tematy

SMMK zwycięzcą sobotniego turnieju amatorów
Siatkówka 3

SMMK zwycięzcą sobotniego turnieju amatorów

Bezkonkurencyjni w turnieju dla siatkarzy amatorów byli gracze SMMK, którzy pokonali wszystkich przeciwników. W finale wygrali drużynę Ryśków 2:1 (25:19; 24:25; 15:9)

Komentarze

Zobacz więcej

Myślenice. Szachiści rywalizowali na Rynku
Szachy 0

Myślenice. Szachiści rywalizowali na Rynku

Pasjonaci szachów mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas XV Spotkań Szachowych na myślenickim Rynku   Do zmagań w tegorocznej edycji turnieju stanęło 21...