Sport

Siatkówka plażowa: Natalia Sraga sędziowała Puchar Świata World Tour Warsaw 2019

Siatkówka plażowa: Natalia Sraga sędziowała Puchar Świata World Tour Warsaw 2019

Natalia Sraga z Pcimia sędziowała mecze grupowe i pucharowe kobiet oraz mężczyzn podczas Pucharu Świata siatkówki plażowej, który odbył się w Warszawie

World Tour Warsaw 2019 w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn zorganizowany został przez Międzynarodową Federację Siatkówki - FIVB. Do Warszawy na Monta Beach przyjechały najlepsze zespoły z całego świata.

Jednym z sędziów była 21-letnia Natalia Sraga z Pcimia, która na co dzień jest jednym z trenerów siatkówki w AMS Pcim oraz sędzią Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Dzięki dobrze wykonanej pracy pod czas zeszłorocznych Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej, została wyznaczona jako sędzia na Puchar Świata w Warszawie. W trakcie World Tour’u miała okazje sędziować mecze grupowe i pucharowe kobiet i mężczyzn, w tym mecz półfinałowy wśród panów.

W meczu półfinałowym pomiędzy parą norweską Mol/Sørum, a rosyjską Krasilnikov/Stoyanovskiy pełniła rolę Sędziego Asystenta, który odpowiadał za protokół meczowy. Natalia Sraga podczas mistrzostw była najmłodszym sędzią, który miał możliwość sędziowania zawodów rangi międzynarodowej.

Powiązane tematy

SMMK zwycięzcą sobotniego turnieju amatorów
Siatkówka 3

SMMK zwycięzcą sobotniego turnieju amatorów

Bezkonkurencyjni w turnieju dla siatkarzy amatorów byli gracze SMMK, którzy pokonali wszystkich przeciwników. W finale wygrali drużynę Ryśków 2:1 (25:19; 24:25; 15:9)

Komentarze (1)

Zobacz więcej