Krzyszkowice

KIEROWCO UWAŻAJ! Ta kobieta regularnie spaceruje po Zakopiance

 

"Uwaga! Po Zakopiance w Krzyszkowice/Jawornik od kilku dni chodzi kobieta, wbiega pod auta, porusza się pasami przeznaczonymi dla pojazdów” – piszecie na redakcja@miasto-info.pl

Na naszą skrzynkę trafiają zgłoszenia dotyczące kobiety, która miałaby od kilku dni spacerować po Zakopiance. Jak informujecie w wiadomościach „Prawdopodobnie jest chora”. Informacja wraz ze zdjęciem trafiła również na facebooka „Wypadki drogowe Zakopianka…”.

"Uwaga! Po zakopiance Krzyszkowice/Jawornik od kilku dni chodzi kobieta, wbiega pod auta, porusza się pasami przeznaczonymi dla pojazdów. Prawdopodobnie jest chora. Zachowajcie szczególną ostrożność jadąc przez te MIEJSCOWOŚCI!" – czytamy w poście.

Policyjny patrol, który badał tę sprawę nie potwierdził obecności kobiety.

Czy zdjęcie zamieszczone w sieci jest prawdziwe? Czy ktoś z was widział tę kobietę?

Powiązane tematy

Komentarze

 • 15 kwi

  Pasy daleko, nie chce się iść to myśli taka że jej wszystko wolno niczym świętej krowie :) ale wszystko do czasu do w końcu trafi na kierowcę który nie zdarzy stanąć, i pardon... A raczej to kierowca trafi w nią

  11 5 Odpowiedz
 • 15 kwi

  Nie da się jej zidentyfikować?

  11 Odpowiedz
  • 15 kwi

   jest zamaskowana porusza sie szybciej niz mistrzowie spindzitzu, zna 10 jezykow wtapia sie w tlum ma refleks geparda a jej glosu uzyczyla sama Pelagia Gawor z cikowic nad raba

   19 5 Odpowiedz
 • 15 kwi

  To jest tam, gdzie nie ma już betonu ochronnego. Generalna Dyrekcjo Dróg i Autostrad wstydź się. A Panią powinien zająć się MOPS.

  10 1 Odpowiedz
 • 15 kwi

  Jeżeli jest prawdą, co piszą internauci to Pani D.K. powinna już być na miejscu i to do spodu zbadać. Tak przynajmniej działają służby społeczne w cywilizowanych krajach.

  7 1 Odpowiedz
 • 15 kwi

  [cytat]Policyjny patrol, który badał tę sprawę nie potwierdził obecności kobiety.[/cytat]

  To jest standard w naszej policji, możesz coś zgłosić, w przypadku zdarzeń cyklicznych opisać nawet dokładnie z godzinami kiedy występują, załączysz zdjęcie lub film, ale sprawa i tak po kilku dniach będzie niepotwierdzona i zamknięta.

  19 Odpowiedz
 • 15 kwi

  Kierowcy, strzeżcie się.Może tak być, że ta Pani wejdzie Wam na maskę.Uważajcie.Minie kilka lat zanim wytłumaczycie się, że to nie wasza wina.Reasumując-najlepiej nie wsiadać za kierownicę.

  9 2 Odpowiedz
 • 15 kwi

  Czasem to nie pani lekkich obyczajów ?

  10 4 Odpowiedz
 • 15 kwi

  Ta Pani prawdopodobnie jest chora psychicznie. Pochodzi z Krakowa.Podobno. Ja nie wychodzę z chałupy.Apeluję do kierowców, zawiadomcie kogo trzeba,Nieszczęśliwa kobieta.

  9 Odpowiedz
 • 15 kwi

  Kiernozie,może chcesz udawać śmiesznego Chcesz go udawać i tylko tyle...

  3 5 Odpowiedz
  • Raphaell 15 kwi

   I....mylisz się..pyta czy to czasem nie kobieta stojąca na przystanku w Mogilanach:)...Krótko mówiąc:)...I nie udaje śmiesznego pyta...i też nad tym myślałem chociaż mogę się mylić:/...I również prawdopodobnie pochodzi z Kraka..

   9 2 Odpowiedz
  • 15 kwi

   Obserwatorze nr 3,mój wpis był w formie pytania, a nie twierdzenia ! Słaby z Ciebie obserwator.Przy takich zdjęciach i opisie łatwo o złą interpretacje. Wyluzuj poślady.Jeżeli ta kobieta ma problemy psychiczne to należy jej bezzwłocznie pomóc.

   6 Odpowiedz
 • OKOKI 15 kwi

  Pewnie ją ktoś wyrzucił z samochodu jak psa i teraz się błąka.

  5 6 Odpowiedz
 • 15 kwi

  To jest prawda ! Kobieta mieszka w Krzyszkowicach. Jest wg ludzi schizofreniczką! Biedna osoba potrzebująca pomocy. Dzisiaj także szła niestety i na drodze w Krzyszkowicach ma podobne, niekontrolowane zachowania. Robota dla dzielnicowego i lekarzy.

  11 Odpowiedz
 • 16 kwi

  Kiernozie, co z tymi pośladami ? Jeżeli chłopie coś piszesz, no to weź za to odpowiedzialność. Czekam na wyjaśnienie.

  7 Odpowiedz
 • 16 kwi

  Osobie z problemem psychicznym należy pomóc.Tu nie ma żadnej filozofii.

  5 Odpowiedz
 • 16 kwi

  jest jest, dziś też maszerowała od lewiatana w stronę zakopianki, ostatnio szła do maka poboczem, czasem środkiem drogi.

  4 Odpowiedz
 • Johann Gambolputty... Z Ulm. 16 kwi

  Ciekawe, czy Policja zwróciła na nią uwagę? Bo przecież jeżdżą zakopianką pojazdami oznakowanymi i nie. Czy może czekają, aż problem sam się rozwiąże i pani zostanie śmiertelnie potrącona przez Bogu ducha winnego kierowcę i wtedy będzie wielkie dochodzenie, szukanie winnych, zastanawianie się, dlaczego musiało dojść do tragedii i cały niepotrzebny cyrk, któremu teraz można zapobiec.

  15 Odpowiedz
 • 16 kwi

  I nie ma nikogo, kto pomógłby tej Pani? Gdzie jest Sołtys Pan Władek Dyduła? Pan Radny Andrzej Grzybek ? Pan Radny Robert Pitala? Nie chcę wspominać o Księdzu Proboszczu.

  14 1 Odpowiedz
 • 16 kwi

  No właśnie, władze wsi powinny się tym zająć. Policja ma ważniejsze zadania.

  7 9 Odpowiedz
 • 16 kwi

  Mam nadzieję ,że Pani jest w dobrych rękach.

  5 Odpowiedz
 • 16 kwi

  Jaco, teraz przeczytałem Twój wpis.Jeżeli ta Pani pochodzi z Krzyszkowic to niech zajmą się Nią Sołtys i obaj Panowie radni.Niech zrobią coś dla społeczeństwa.

  5 4 Odpowiedz
 • 17 kwi

  Pani została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w krakowie, mieszkała w jednym z domków letniskowych w Krzyszkowicach i po rozmowie z nią dzielnicowi postanowili wezwac pogotowie.

  1 Odpowiedz
 • 17 kwi

  Ogolnie tak kobieta kiedyś jechała busem, jej zachowanie było skandaliczne rozumiem, ze chora osoba , ale zajmować 4 siedzenia w busie bo siatki, torebka musza siedzieć oraz nogi musza być wyłożone na siedzenie to jest kpina. Tez kobieta wspominała ze kierowca busa ja zgwałcił .... wiadomo wymyślone historie ..: jak jej się zwróciło uwagę ze nie jest sama w tym busie to stwierdziła ze jest pisarka i ona pisze w myślach ... dobrze ze jest już pod opieka specjalisty !

  2 Odpowiedz
 • 17 kwi

  Szkoda mi maski w aucie na takich baranów...

  2 Odpowiedz
 • 18 kwi

  impicky, nie życzę Tobie ani nikomu aby podupadł na zdrowiu psychicznym. To, co piszesz o tej osobie jest podłe.Nie przyszło Ci do głowy, aby tej Pani jakoś pomóc?

  2 1 Odpowiedz
 • 18 kwi

  jolek007 dziękuję za informację.Sądzę, że Pani jest w dobrych rękach.

  2 Odpowiedz
 • 18 kwi

  Brawo ! Dało się ?! Dało i chwała za to wszystkim ! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

  6 Odpowiedz

Zobacz więcej

Rodzice skarżą się na wójta. Przedszkole pozostaje w Czasławiu. Na rok...
Raciechowice 0

Rodzice skarżą się na wójta. Przedszkole pozostaje w Czasławiu. Na rok...

Wójt chciał przenieść przynajmniej jeden oddział przedszkola z Czasławia do Raciechowic, ale rodzice i dyrektor byli przeciwni. Temat trafił na kolejne sesje rady gminy. Wacław Żarski zmienił plany, przynajmniej na rok … O planach związanych z przeniesieniem przedszkolaków z Czasławia do Raciechowic wójt Wacław Żarski mówił jeszcze podczas czerwco...

Zderzenie na Zakopiance. Ranne 3 osoby w tym pieszy
Głogoczów 8

Zderzenie na Zakopiance. Ranne 3 osoby w tym pieszy

W Głogoczowie na drodze krajowej nr 7 zderzyły się dwa samochody, które całkowicie zablokowały przejazd w kierunku Krakowa Poszkodowane zostały 3 osoby w tym pieszy przechodzący przez przejście dla pieszych. Strażacy, którzy zjawili się na miejscu udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy. - Niezbędna okazała się stabilizacja odcinka szyjnego kręg...

Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich za miesiąc. Trwa odnawianie szlaków
Turystyka 3

Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich za miesiąc. Trwa odnawianie szlaków

Mimo, że do Małopolskiego Zlotu Szlakami Walk Partyzanckich jeszcze miesiąc, to prowadzące na Suchą Polanę szlaki zostały odnowione przez PTTK Lubomir W bieżącym roku mija 75 rocznica krwawych wydarzeń i ciężkich walk partyzanckich w rejonie Łysiny. Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego „Lubomir” w Myślenicach po raz 29...