Krzyszkowice

KIEROWCO UWAŻAJ! Ta kobieta regularnie spaceruje po Zakopiance

KIEROWCO UWAŻAJ! Ta kobieta regularnie spaceruje po Zakopiance

"Uwaga! Po Zakopiance w Krzyszkowice/Jawornik od kilku dni chodzi kobieta, wbiega pod auta, porusza się pasami przeznaczonymi dla pojazdów” – piszecie na redakcja@miasto-info.pl

Na naszą skrzynkę trafiają zgłoszenia dotyczące kobiety, która miałaby od kilku dni spacerować po Zakopiance. Jak informujecie w wiadomościach „Prawdopodobnie jest chora”. Informacja wraz ze zdjęciem trafiła również na facebooka „Wypadki drogowe Zakopianka…”.

"Uwaga! Po zakopiance Krzyszkowice/Jawornik od kilku dni chodzi kobieta, wbiega pod auta, porusza się pasami przeznaczonymi dla pojazdów. Prawdopodobnie jest chora. Zachowajcie szczególną ostrożność jadąc przez te MIEJSCOWOŚCI!" – czytamy w poście.

Policyjny patrol, który badał tę sprawę nie potwierdził obecności kobiety.

Czy zdjęcie zamieszczone w sieci jest prawdziwe? Czy ktoś z was widział tę kobietę?

Powiązane tematy

Komentarze (30)

 • mknp@o2.pl 15 kwi 2019

  [cytat]Policyjny patrol, który badał tę sprawę nie potwierdził obecności kobiety.[/cytat]

  To jest standard w naszej policji, możesz coś zgłosić, w przypadku zdarzeń cyklicznych opisać nawet dokładnie z godzinami kiedy występują, załączysz zdjęcie lub film, ale sprawa i tak po kilku dniach będzie niepotwierdzona i zamknięta.

  19 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  jest zamaskowana porusza sie szybciej niz mistrzowie spindzitzu, zna 10 jezykow wtapia sie w tlum ma refleks geparda a jej glosu uzyczyla sama Pelagia Gawor z cikowic nad raba

  20 5 Odpowiedz
 • 16 kwi 2019

  Ciekawe, czy Policja zwróciła na nią uwagę? Bo przecież jeżdżą zakopianką pojazdami oznakowanymi i nie. Czy może czekają, aż problem sam się rozwiąże i pani zostanie śmiertelnie potrącona przez Bogu ducha winnego kierowcę i wtedy będzie wielkie dochodzenie, szukanie winnych, zastanawianie się, dlaczego musiało dojść do tragedii i cały niepotrzebny cyrk, któremu teraz można zapobiec.

  15 Odpowiedz
 • 16 kwi 2019

  I nie ma nikogo, kto pomógłby tej Pani? Gdzie jest Sołtys Pan Władek Dyduła? Pan Radny Andrzej Grzybek ? Pan Radny Robert Pitala? Nie chcę wspominać o Księdzu Proboszczu.

  15 1 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  To jest prawda ! Kobieta mieszka w Krzyszkowicach. Jest wg ludzi schizofreniczką! Biedna osoba potrzebująca pomocy. Dzisiaj także szła niestety i na drodze w Krzyszkowicach ma podobne, niekontrolowane zachowania. Robota dla dzielnicowego i lekarzy.

  11 Odpowiedz

Zobacz więcej