Krzyszkowice

KIEROWCO UWAŻAJ! Ta kobieta regularnie spaceruje po Zakopiance

KIEROWCO UWAŻAJ! Ta kobieta regularnie spaceruje po Zakopiance

"Uwaga! Po Zakopiance w Krzyszkowice/Jawornik od kilku dni chodzi kobieta, wbiega pod auta, porusza się pasami przeznaczonymi dla pojazdów” – piszecie na redakcja@miasto-info.pl

Na naszą skrzynkę trafiają zgłoszenia dotyczące kobiety, która miałaby od kilku dni spacerować po Zakopiance. Jak informujecie w wiadomościach „Prawdopodobnie jest chora”. Informacja wraz ze zdjęciem trafiła również na facebooka „Wypadki drogowe Zakopianka…”.

"Uwaga! Po zakopiance Krzyszkowice/Jawornik od kilku dni chodzi kobieta, wbiega pod auta, porusza się pasami przeznaczonymi dla pojazdów. Prawdopodobnie jest chora. Zachowajcie szczególną ostrożność jadąc przez te MIEJSCOWOŚCI!" – czytamy w poście.

Policyjny patrol, który badał tę sprawę nie potwierdził obecności kobiety.

Czy zdjęcie zamieszczone w sieci jest prawdziwe? Czy ktoś z was widział tę kobietę?

Powiązane tematy

Komentarze

 • 15 kwi 2019

  Pasy daleko, nie chce się iść to myśli taka że jej wszystko wolno niczym świętej krowie :) ale wszystko do czasu do w końcu trafi na kierowcę który nie zdarzy stanąć, i pardon... A raczej to kierowca trafi w nią

  11 5 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  Nie da się jej zidentyfikować?

  11 Odpowiedz
  • 15 kwi 2019

   jest zamaskowana porusza sie szybciej niz mistrzowie spindzitzu, zna 10 jezykow wtapia sie w tlum ma refleks geparda a jej glosu uzyczyla sama Pelagia Gawor z cikowic nad raba

   20 5 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  To jest tam, gdzie nie ma już betonu ochronnego. Generalna Dyrekcjo Dróg i Autostrad wstydź się. A Panią powinien zająć się MOPS.

  10 1 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  Jeżeli jest prawdą, co piszą internauci to Pani D.K. powinna już być na miejscu i to do spodu zbadać. Tak przynajmniej działają służby społeczne w cywilizowanych krajach.

  7 1 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  [cytat]Policyjny patrol, który badał tę sprawę nie potwierdził obecności kobiety.[/cytat]

  To jest standard w naszej policji, możesz coś zgłosić, w przypadku zdarzeń cyklicznych opisać nawet dokładnie z godzinami kiedy występują, załączysz zdjęcie lub film, ale sprawa i tak po kilku dniach będzie niepotwierdzona i zamknięta.

  19 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  Kierowcy, strzeżcie się.Może tak być, że ta Pani wejdzie Wam na maskę.Uważajcie.Minie kilka lat zanim wytłumaczycie się, że to nie wasza wina.Reasumując-najlepiej nie wsiadać za kierownicę.

  9 2 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  Czasem to nie pani lekkich obyczajów ?

  10 4 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  Ta Pani prawdopodobnie jest chora psychicznie. Pochodzi z Krakowa.Podobno. Ja nie wychodzę z chałupy.Apeluję do kierowców, zawiadomcie kogo trzeba,Nieszczęśliwa kobieta.

  9 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  Kiernozie,może chcesz udawać śmiesznego Chcesz go udawać i tylko tyle...

  3 5 Odpowiedz
  • Raphaell 15 kwi 2019

   I....mylisz się..pyta czy to czasem nie kobieta stojąca na przystanku w Mogilanach:)...Krótko mówiąc:)...I nie udaje śmiesznego pyta...i też nad tym myślałem chociaż mogę się mylić:/...I również prawdopodobnie pochodzi z Kraka..

   9 2 Odpowiedz
  • 15 kwi 2019

   Obserwatorze nr 3,mój wpis był w formie pytania, a nie twierdzenia ! Słaby z Ciebie obserwator.Przy takich zdjęciach i opisie łatwo o złą interpretacje. Wyluzuj poślady.Jeżeli ta kobieta ma problemy psychiczne to należy jej bezzwłocznie pomóc.

   6 Odpowiedz
 • OKOKI 15 kwi 2019

  Pewnie ją ktoś wyrzucił z samochodu jak psa i teraz się błąka.

  5 6 Odpowiedz
 • 15 kwi 2019

  To jest prawda ! Kobieta mieszka w Krzyszkowicach. Jest wg ludzi schizofreniczką! Biedna osoba potrzebująca pomocy. Dzisiaj także szła niestety i na drodze w Krzyszkowicach ma podobne, niekontrolowane zachowania. Robota dla dzielnicowego i lekarzy.

  11 Odpowiedz
 • 16 kwi 2019

  Kiernozie, co z tymi pośladami ? Jeżeli chłopie coś piszesz, no to weź za to odpowiedzialność. Czekam na wyjaśnienie.

  7 Odpowiedz
 • 16 kwi 2019

  Osobie z problemem psychicznym należy pomóc.Tu nie ma żadnej filozofii.

  5 Odpowiedz
 • 16 kwi 2019

  jest jest, dziś też maszerowała od lewiatana w stronę zakopianki, ostatnio szła do maka poboczem, czasem środkiem drogi.

  4 Odpowiedz
 • Johann Gambolputty... Z Ulm. 16 kwi 2019

  Ciekawe, czy Policja zwróciła na nią uwagę? Bo przecież jeżdżą zakopianką pojazdami oznakowanymi i nie. Czy może czekają, aż problem sam się rozwiąże i pani zostanie śmiertelnie potrącona przez Bogu ducha winnego kierowcę i wtedy będzie wielkie dochodzenie, szukanie winnych, zastanawianie się, dlaczego musiało dojść do tragedii i cały niepotrzebny cyrk, któremu teraz można zapobiec.

  15 Odpowiedz
 • 16 kwi 2019

  I nie ma nikogo, kto pomógłby tej Pani? Gdzie jest Sołtys Pan Władek Dyduła? Pan Radny Andrzej Grzybek ? Pan Radny Robert Pitala? Nie chcę wspominać o Księdzu Proboszczu.

  15 1 Odpowiedz
 • 16 kwi 2019

  No właśnie, władze wsi powinny się tym zająć. Policja ma ważniejsze zadania.

  8 9 Odpowiedz
 • 16 kwi 2019

  Mam nadzieję ,że Pani jest w dobrych rękach.

  5 Odpowiedz
 • 16 kwi 2019

  Jaco, teraz przeczytałem Twój wpis.Jeżeli ta Pani pochodzi z Krzyszkowic to niech zajmą się Nią Sołtys i obaj Panowie radni.Niech zrobią coś dla społeczeństwa.

  5 4 Odpowiedz
 • 17 kwi 2019

  Pani została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w krakowie, mieszkała w jednym z domków letniskowych w Krzyszkowicach i po rozmowie z nią dzielnicowi postanowili wezwac pogotowie.

  1 Odpowiedz
 • 17 kwi 2019

  Ogolnie tak kobieta kiedyś jechała busem, jej zachowanie było skandaliczne rozumiem, ze chora osoba , ale zajmować 4 siedzenia w busie bo siatki, torebka musza siedzieć oraz nogi musza być wyłożone na siedzenie to jest kpina. Tez kobieta wspominała ze kierowca busa ja zgwałcił .... wiadomo wymyślone historie ..: jak jej się zwróciło uwagę ze nie jest sama w tym busie to stwierdziła ze jest pisarka i ona pisze w myślach ... dobrze ze jest już pod opieka specjalisty !

  2 Odpowiedz
 • 17 kwi 2019

  Szkoda mi maski w aucie na takich baranów...

  2 Odpowiedz
 • 18 kwi 2019

  impicky, nie życzę Tobie ani nikomu aby podupadł na zdrowiu psychicznym. To, co piszesz o tej osobie jest podłe.Nie przyszło Ci do głowy, aby tej Pani jakoś pomóc?

  2 1 Odpowiedz
 • 18 kwi 2019

  jolek007 dziękuję za informację.Sądzę, że Pani jest w dobrych rękach.

  2 Odpowiedz
 • 18 kwi 2019

  Brawo ! Dało się ?! Dało i chwała za to wszystkim ! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

  6 Odpowiedz

Zobacz więcej

Postrzelił kobietę podczas stypy po psie
Krzyszkowice 27

Postrzelił kobietę podczas stypy po psie

Podczas stypy po psie zorganizowanej w jednym z domów w Krzyszkowicach, gospodarz postrzelił kobietę. Sprawę bada prokuratura W Prokuraturze Rejonowej w Myślenicach prowadzone jest śledztwo przeciwko Józefowi B., "podejrzanemu o to, że w dniu 12 marca w Krzyszkowicach, oddając strzał z broni myśliwskiej w kierunku kobiety spowodował obrażenia jej...

„Bezpieczna Jedynka” o skrzyżowaniu w Krzyszkowicach. Tunel najwcześniej w 2024 roku
Krzyszkowice 10

„Bezpieczna Jedynka” o skrzyżowaniu w Krzyszkowicach. Tunel najwcześniej w 2024 roku

Reporterzy programu „Bezpieczna jedynka” realizowanego przez Program 1 Polskiego Radia najnowszy odcinek poświęcili niebezpiecznemu skrzyżowaniu w Krzyszkowicach. Co nowego wniósł do sprawy? Rozgłos jaki mieszkańcy Krzyszkowic nadali skrzyżowaniu drogi powiatowej z Zakopianką sprawia, że kolejni politycy oraz media o zasięgu ogólnopolskim zabieraj...

Ogień im nie straszny. Boją się raka
Społeczeństwo 1

Ogień im nie straszny. Boją się raka

Jak się okazuje 60% strażaków umiera na raka. Nieprane przez lata mundury bojowe mogą być dla nich sporym zagrożeniem, ponieważ na nich osadzają się rakotwórcze substancje. Rozwiązaniem może być pralnica, ale czy uda się ją zorganizować na terenie powiatu myślenickiego? Jak pokazują najnowsze badania, prawie dwie trzecie strażaków, którzy w wieku...

Stan wodomierzy sprawdź sam i prześlij dane do urzędu
Dobczyce 0

Stan wodomierzy sprawdź sam i prześlij dane do urzędu

Urzędnicy z Dobczyc proszą mieszkańców o samodzielny odczyt wodomierzy i przesłanie tej informacji do 8 kwietnia Tę formę przekazania danych wprowadzono w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa. Dobczycki urząd prosi o przesłanie tych informacji do 8 kwietnia. Można to zrobić  za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając mail na adres: woda@dob...

Płoną trawy w regionie. Mężczyzna z poparzonymi nogami trafił do szpitala
Droginia 3

Płoną trawy w regionie. Mężczyzna z poparzonymi nogami trafił do szpitala

Kiedy strażacy zjawili się na wskazanym miejscu, czekała na nich nie tylko płonąca łąka, ale również mężczyzna z poparzonymi nogami Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że w cieniu walki z epidemią koronawirusa na terenie powiatu myślenickiego płoną łąki. Gospodarze za nic mają przepisy, wydane komunikaty rządowe i apele strażaków. Ci ostatni tylko w o...