Dobczyce

Tomasz Sawski komendantem komisariatu

Tomasz Sawski komendantem komisariatu

Komendantem Komisariatu Policji w Dobczycach został mianowany podinsp. Tomasz Sawski, który dotychczas pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach

Na stanowisko wprowadził go komendant Powiatowy Policji w Myślenicach insp. Maciej Kubiak, który w obecności władz samorządowych oraz policjantów i pracowników jednostki wręczył nowemu komendantowi rozkaz o jego powołaniu na to stanowisko.

Dotychczas jednostką kierowała pełniąca obowiązki komendanta kom. Aldona Wietrzyk, która pozostanie na stanowisku zastępcy komendanta.

Podinsp. Tomasz Sawski jest policjantem z ponad 26-letnim stażem służby, który rozpoczynał swoją karierę w 1992 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Myślenicach. Od 1996 roku pracował w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, skąd w 2008 roku powrócił do Myślenic, obejmując stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcję tą pełnił przez ponad 11 lat. Teraz czekają na niego nowe wyzwania w dobczyckiej jednostce.

Komentarze (6)

Zobacz więcej