Piłka nożna

Górki Myślenice wygrywają z Hejnałem z Krzyszkowic

Górki Myślenice wygrywają z Hejnałem z Krzyszkowic

Starcie ekip ustawił mocny początek gospodarzy, a zdobyta wówczas dwubramkowa przewaga pozwoliła na czternaste zwycięstwo w tym sezonie

Po wielu perturbacjach ligowych, związanych głównie z odwołaniem i przekładaniem spotkań, pogoda pozwoliła na rozegranie kolejnej serii spotkań w myślenickiej A-klasie. Podczas rywalizacji w ubiegły weekend, wicelider notowania, a więc ekipa Górek zmierzyła się z niepokonanym od siedmiu spotkań Hejnałem.

Myśleniczanie już w piątej minucie za sprawą trafienia wracającego do gry Mateusza Pietrzyka otworzyli wynik meczu. Bramka z rzutu karnego była pierwszym słowem, gdyż kilka chwil później popularny Pieczara, wykorzystując dogranie od Tomasza Sabały, po raz drugi pokonał golkipera gości.

Przyjezdni najdogodniejsze okazje do trafienia do bramki strzeżonej przez Artura Szlachetkę mieli w 24. minucie, kiedy jeden z obrońców gospodarzy wybił piłkę z linii bramkowej oraz 42. minucie podczas niewykorzystanej jedenastki - obronionej przez bramkarza Górek.

W drugiej połowie gra na boisku przy Solidarności 6 stała się bardziej otwarta, a obydwie strony miały swoje okazje na gole. Okazje na bramki miał grający trener Hejnału - Nocoń, a ze strony gospodarzy - Zięba i Pietrzyk. Ostatecznie w niedzielne popołudnie w tym meczu nie padła już żadna bramka, a arbiter zakończył zawody.

Dla podopiecznych trenera Wojciecha Czajki jest to łącznie czternaste zwycięstwo w tym sezonie i szóste odniesione w rundzie wiosennej. 

Powiązane tematy

Górki nadal wiceliderem [GALERIA]
Piłka nożna 1

Górki nadal wiceliderem [GALERIA]

Chociaż szanse ekipy na mistrzostwo i awans do klasy okręgowej mocno zmalały, to drużyna do końca zapewnia walkę o najwyższe lokaty Podopieczni trenera Wojci...

Komentarze

Zobacz więcej