Alarmujecie

Ktoś regularnie wysypuje śmieci na drodze Myślenice-Osieczany

Ktoś regularnie wysypuje śmieci na drodze Myślenice-Osieczany
fot. facebook/spottedmysleniceiokolice

Na drodze prowadzącej z Myślenic w kierunku Osieczan regularnie pojawiają się rozrzucone śmieci. Tracicie cierpliwość i coraz częściej prosicie o interwencje w tej sprawie

W ostatnim czasie na redakcja@miasto-info.pl otrzymujemy informacje o tym, że na odcinku drogi łączącej Myślenice z Osieczanami regularnie pojawiają się śmieci. „Wygląda na to, że ktoś rozsypuje je tutaj celowo, bo znajdują się na całej długości drogi” – czytamy w jednej z wiadomości.

Śmieci regularnie pojawiają się na tym odcinku drogi

 

W tej okolicy to nic nowego. Podobny proceder trwał tutaj w latach 2014-2016, kiedy przez kilkanaście miesięcy w Osieczanach, Myślenicach, Drogini i Łękach ktoś w różnych miejscach rozrzucał śmieci. Wszystkie „zrzuty” łączył jeden wspólny element, jakim były zużyte pampersy. W tej sprawie zapadł nawet wyrok, wyznaczając karę grzywny mężczyźnie, wobec którego toczyło się postępowanie. 

Powiązane tematy

Komentarze

 • 8 lip 2019

  Zamontować kamerkę maskujacą na jakims drzewie i po problemie. Tak zrobili w Sulkowicach na "Ptasznicy" i tam gdzie są kamerki śmieci nie ma. Choć przydaloby sie ich więcej, choćby w miejscach gdzie zatrzymują sie zakochane pary w sam.i wyrzucają po namietnej miłości chusteczki, gumki itp....

  25 Odpowiedz
 • 8 lip 2019

  Gość miał już kilka spraw sądowych. Został nawet przyłapany na gorącym uczynku przez SM i i dostał tylko grzywnę. Polskie sądy w pigułce.

  25 Odpowiedz
 • 8 lip 2019

  Powrót Andrzejka pampersa ?

  26 Odpowiedz
 • OKOKI 8 lip 2019

  To pewnie jakiś protest przeciwko podnoszeniu przez magistrat notorycznie opłat za śmieci.

  11 12 Odpowiedz
 • 9 lip 2019

  i 5 tys grzywny po problemie

  6 Odpowiedz
 • 10 lip 2019

  Pseudonim PAMPERS

  2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  10 lip 2019

  Publiczne napiętnowanie to najlepsza resocjalizacja, żadne kary kilkuset zł nie pomogą.

  4 1 Odpowiedz
 • adzygmunt 13 lip 2019

  W mieście byłej premier /tylko dla lokalizacji miejscowości/ ktoś regularnie kradł z ogródków przydomowych zostawione konewki grabie kosiarki, Policja nie wykryła sąsiedzi i owszem Policja mała szkodliwość, sąsiedzi strzałki kredą na asfalcie >tu mieszka złodziej I nastał spokój! Osieczany do roboty!!!
  A swoją drogą kto posprząta śmieci wyłowione z rowów przydrożnych? Drugi miesiąc się suszą. Za kogo, wiatr je posprząta - do rowu ? Też sposób!!!

  1 1 Odpowiedz

Zobacz więcej