Miasto

Otwarcie boisk przy Szkole Podstawowej nr 2

Otwarcie boisk przy Szkole Podstawowej nr 2
W ramach rewitalizacji miasta przy Szkole Podstawowej nr 2 powstały nowe boiska

Oprócz boisk do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią, koszykówki i siatkówki przy „dwójce” wybudowano tor do skoku w dal oraz rzutu kulą. Obiekt jest oświetlony i monitorowany. Budowa pochłonęła ponad 1.5 mln złotych. Jak zapowiadają władze miasta, przy szkole ma powstać park rowerowy, a wokół całego terenu zostaną posadzone drzewa i krzewy.

- Moim marzeniem jest, by takie kompleksy powstały przy każdej z gminnych szkół. Nasze dzieci i młodzież zasługują na profesjonalnie przygotowane obiekty sportowe. Tereny wokół szkół służą dzieciom i młodzieży nie tylko w czasie zajęć szkolnych, ale także podczas wakacji. To mają być ogólnodostępne miejsca bezpiecznego, aktywnego i pożytecznego wypoczynku – dla Gazety Myślenickiej powiedział burmistrz Maciej Ostrowski

Powiązane tematy

Komentarze (35)

 • Brak zdjęcia
  12 lut 2010

  Ja nie mam nic do ukrycia - ale nie toleruję kamer ponieważ ograniczają moją wolność zachowania , są elementem niszczącym improwizację a ponadto w przyszłości będą chętnie wykorzystywane przez totalitarną władzę (która odchodzi i wraca , niestety )

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 sty 2010

  Nie żebym śię wtrącał ale kanery były dookoła szkoły a teraz dali jeszcze na boiskach. To tyle co chciałęm powiedzieć. :)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 sty 2010

  Poza tym o ile dobrze mi wiadomo kamery już były zamontowane na szkole 2 więc nie widzę sensu montowania jeszcze więcej

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 sty 2010

  mowi sie ze ten kto nie ma nic do ukrycia nie powinien bac sie kamer... ale one sa wszedzie na boiskach, w miescie - i to jest niby - ok naszym dzieciom nie stanie sie tam nic zlego (przynajmniej teoretycznie) ale to paranoja - zamyka sie boiska mimo ze jest tam kamera - skoro jest to nie beda pic ani nikomu robic krzywdy bo podobno ktos nad tym czuwa (? podobno?) wiec dlaczego je zamykacie skoro wiele doroslych ludzi w sezonie letnim chetnie porusza sie po pracy?

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 sty 2010

  Gadanie!!!! Z moich obserwacji wynika że każdy nowo otwarty obiekt posiada system monitoringu więc w jakim celu zamyka się go na noc.
  A tak poza tym to nie uważacie że komuś bardzo spodobała się kontrola nad mieszkańcami, gdzie się tylko nie ruszyć wszędzie się tylko śledzi mieszkańców( to jest jak Dom Wielkiego Maćka , a policjantom też dobrze ;siedzą sobie w biurze, na patrole nie trzeba tak często. Poprzez kamery ogranicza się wolność obywatelską. Bardzo nie podoba mi się sposób rządzenia pana burmistrza i w następne wybory nie otrzyma ode mnie głosu!!!

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Jak przechowywać opony poza sezonem?
Lifestyle 0

Jak przechowywać opony poza sezonem?

Przechowywanie opon to często nie poruszana, za to bardzo ważna kwestia dla jak najdłuższego utrzymania ich w dobrej kondycji. Jeżeli chcemy długo i bezawaryj...