Piłka nożna A klasa: Orzeł Myślenice-LKS Rudnik 6:0

Orzeł już po pierwszej połowie prowadził 2:0. Druga odsłona była już jednostronnym widowiskiem

Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego w ubiegłą niedzielę Janusza Wolfingera, bardziej znanego jako Wolwo. Za życia był związany z myślenickim futbolem. Pojawiał się na niemal każdym meczu Orła Myślenice. Miał 65 lat.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga miejscowych, jednak pierwszą bramkę dopiero w 25. minucie strzelił Michał Lech. W końcówce pierwszej połowy świetną okazję mieli goście, ale Marek Pajka wybronił sytuację sam na sam z napastnikiem rywali. Sytuacja zemściła się na graczach Rudnika, kiedy po rzucie rożnym strzałem głową popisał się Rafał Kański.

Kiedy trener Orła wprowadził na boisko Krzysztofa Żaka wynik szybko zmienił się na 4:0. Kolejne bramki dołożył Grzegorz Żuławiński i Łukasza Kucharczyka. Ten ostatni grając na obronie zdobył swojego pierwszego gola.