Piłka nożna 10/11: Dalin-Unia 2:1

Piłkarze Dalinu w zaległym meczu pokonali Unię Tarnów 2:1. Obecnie drużyna z Myślenic zajmuje 4 miejsce w tabeli mając 3 pkt. straty do pierwszej Janiny Libiąż

Mecz odbył się bez udziału publiczności. Oficjalnie powodem było niespełnienie przez Dalin warunków ustalonych przez policję. W pierwszej połowie piłkarze Dalinu mieli dwie sytuacje, po których Biel trafił w słupek, a w drugiej Kałat nie wykorzystał sytuacji. Skorzystała z tego Unia, a konkretnie Ogar, który w 31 min. strzelił bramkę na 1:0. Biało-zieloni wyrównali w 43 min., po strzale Góreckiego i do szatni schodzili z wynikiem remisowym.

W drugiej połowie piłkarze Unii trzy razy testowali Obłazę, jednak nie udało im się strzelić drugiej bramki. Natomiast gola w 60 min. po podaniu Kałata zdobył Biel. Piłkarze Dalinu do końca spotkania nie dali sobie odebrać trzech punktów.

Po 8 kolejkach biało-zieloni zajmują 4 miejsce w tabeli z 18 pkt. Do pierwszej Janiny Libiąż tracą 3 pkt., podobnie do drugiej Szreniawy Nowy Wiśnicz i 2 pkt. do trzeciej Garbarni Kraków. Najbliższy mecz Dalinu odbędzie się 26 września w Myślenicach z Beskidem Andrychów o godz. 16.