Miasto

Młodzi Socjaldemokraci z Myślenic w Sejmie RP

Młodzi Socjaldemokraci z Myślenic w Sejmie RP

Ponad 20 osób z Myślenickiej i Krakowskiej Federacji Młodych Socjaldemokratów odwiedziło Sejm

Członkowie FMS i sympatycy wysłuchali na sali plenarnej parlamentu przemówienia Ministra MSZ Radosława Sikorskiego i przyglądali się debacie sejmowej na temat polityki zagranicznej. Następnie zwiedzali budynek sejmu poznając arkana politycznej sztuki, polskiego prawa i zasad panujących w polskim parlamentaryzmie od 1493r.

Zwieńczeniem wizyty w sejmie była prywatna wizyta u wicemarszałka sejmu Jerzego Wenderlicha. Marszałek mocno wypytywał o sytuację w Małopolsce. Wspominał swoją wizytę w Myślenicach sprzed dwóch lat i wyraził nadzieję na kolejną, jeśli tylko obowiązki na to pozwolą. Następnie młodzi ludzie udali się na spotkanie z premierem Leszkiem Millerem. Zastali go w gabinecie przy ulicy Rozbrat.
- Taki wyjazd to nie tylko edukacja, nowe doświadczenia, ale i świetna towarzyska rozrywka – uważa Radek Skałka uczestnik wyjazdu z Myślenickiego FMS.

Sekretarz organizacji Wojewódzkiej FMS i przewodniczący myślenickiego koła Federacji Dariusz Szczotkowski przekonuje, że to nie ostatnia inicjatywa: - Obecnie przygotowujemy na szczeblu wojewódzkim wymianę z naszymi kolegami z hiszpańskiej PSOE, mam nadzieję, że to się uda. Prócz tego planujemy spotkania z ekspertami w dziedzinie gospodarki i socjologii. Partyjna młodzieżówka to nauka przez zabawę do tego pożyteczna dla społeczeństwa.

Radny Miasta i Gminy Myślenice Rafał Kudas, który również uczestniczył w wyjeździe planuje stworzenie projektu, który pozwoli na podobne spotkania i wyjazdy również osobom niezrzeszonym w żadnej organizacji. – Takie inicjatywy pozwalają młodym ludziom lepiej zrozumieć demokratyczne mechanizm państwa, budują obywatelskie społeczeństwo. Wraz z Darkiem chcielibyśmy by takie lekcje odbierali nie tylko członkowie FMS czy SLD – mówi.

Powiązane tematy

Komentarze

 • Brak zdjęcia
  20 mar 2011

  kręta i wyboista droga na wiejską ulice prowadzi.... ale każdy jak może tak sobie na tej trasie radzi....

  2 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 mar 2011

  Jak to powiedział Korwin.

  "Wy chcecie tylko żreć".
  Idealna puenta.

  Pozdrawiam.

  3 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  SLD = KGB!

  1 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Wstyd pisac o czyms takim - ale w sumie dzięki -przynajmniej wiem, którzy to.. Socjaldemokraci - po prostu komuchy...

  2 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Na Pohybel komunistom! Precz z czerwoną zarazą!

  2 2 Odpowiedz
 • Radosław Skałka 21 mar 2011

  [quote=gość: silver] Wstyd pisac o czyms takim - ale w sumie dzięki -przynajmniej wiem, którzy to.. Socjaldemokraci - po prostu komuchy... [/quote]

  oj ludzie ludzie zastanówcie się kogo Wy sobą reprezentujecie (mowa tutaj o komentatorach) poczytajcie trochę książek na temat komunizmu a socjalizmu porównajcie to sobie i wynieście mądre wnioski... powtarzam MĄDRE WNIOSKI!!!

  Radosław Skałka

  1 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Jak dla mnie komentarze dotyczące pochodzenia SLD i jej młodzieżówki jakoby miały one w sobie znamię komunizmu jest zupełnie niestosowne, łatwo jest po prostu powiedzieć, że ktoś jest taki czy inny zupełnie go nie znając. Warto wcześniej zastanowić się niż machinalnie jak inni powtarzać hasło"SLD-komuna",które według mnie świadczą o braku szacunku wobec ludzi,którzy chcą zrobić coś pożytecznego dla tego kraju.

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Mądry wniosek jest taki w Polsce nie było komunizmu, a socjalizm, to raz.
  Drugi mądry wniosek - socjalizm prowadzi do zguby.

  Pozdrawiam. Szczególnie tych, którzy się ośmieszają w telewizyjnych programach.

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  czerwoni nigdy nic dobrego nie zrobili dla kraju i dla świata. W Polsce czy to było ppr , pzpr , sdrp , sld , lid to jedno dziadostwo (m.in. brak wolności , walka z odmiennymi poglądami szczególnie walka z kościołem katolickim i prawicą , wyzysk , wysprzedaż majątku polskiego, korupcje, niszczenie człowiek-rodziny , narodu poprzez popieranie cywilizacji śmierci (aborcja , związki homoseksualne). Na świecie gdzie sięgnęły te czerwone macki to przeklęte lewactwo m.in. cała Europa wschodnia , Chiny , Kuba to spustoszenie , nędza , głód i cierpienie! Nie może być mowy że socjalizm to coś innego niż komunizm jak w ostatecznym rozrachunku to jedno zło!

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  MyśleniczaninNR - jak wyrośniesz z mentalnego okresu gimnazjalisty to wróć.

  Poglądy na światopogląd - lewicowe są dobre, bo to one dają wolność i tolerancje. Niestety lewicowe poglądy ekonomiczne i gospodarcze są złe - tu potrzeba liberalności gospodarczej.

  Jedyne poglądy szkodliwe dla ludzi to są Twoje - zbliżone do ksenofobicznych, szowinistycznych i nie mających nic wspólnego z tolerancją dla odmienności drugiego człowieka.

  Słowem wróć do Pokeballa.

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  klienttt jak ja się interesowałem polityką to ty z drabiną na poziomki chodziłeś i nadal chodzisz tak więc nie pisz mi tu dzieciaku o gimnazjum. Tolerancja to wymysł dzisiejszych lewaków jacy to oni są dobroduszni a w rzeczywistości niszczą człowieka poprzez popieranie aborcji , związków homoseksualnych , multikulturowości , wolnej miłości . Jednym słowem tolerancja to ''Przyzwolenie na zło! Zwykła farsa, która cię otacza! Tolerancja, obraz jak ze snu, Zero prawdy, stos urajalnych słów! Tolerancja, zagnieżdżenie chaosu, Tworzenie fikcyjnych narodowości! Uśmiercanie polskości,
  Kreowanie antywartości!!'' Światopogląd lewicowy = niszczenie człowieka , wiary , narodu , kultury i tradycji. Precz z czerwoną zarazą!

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Tolerancja to szacunek do tego, że każdy człowiek jest inny, że nie każdy musi robić to samo co Ty. Tolerancja to możliwość, aby Gosia ze Staszkiem mogła miec tyle dzieci ile chce, tolerancja to prawo do tego, aby kobietę nie traktowano jak inkubator do "noszenia" dzieci, tolerancja to szacunek do wyboru drugiego człowieka.
  Tolerancja - to brak nienawiści do innych osób od nas samych.

  Skoro tak się boisz gejów i obarczasz ich winą za zło świata to wyjaśnij dlaczego? Pukają Cię? Nie, prawda? To daj żyć sobie i innym, nieszczęśliwy człowieczku.

  I uważaj - propagowanie ustrojów i doktryn politycznych w naszym kraju (NIEDEMOKRATYCZNYCH) podlega każe więzienia. Więc waż słowa, bo ktoś może Ci złożyć sympatyczny pozew za propagowanie niedemokratycznych ustrojów.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  klienttt nie mam zamiaru się z tobą przekomarzać bo i tak cię nie przekonam , takie człowieczki jak ty mają po prostu przesiąknięty mózg lewacką doktryną propagowaną przez ówczesne mas media . Lepiej poczytaj co za sobą niesie aborcja , eutanazja i związki homoseksualne tylko poczytaj mądrych ludzi papieża , katolików i prawicowców , i mądre księgi a nie np. środe ,lisa czy michnika. Poza tym ja nie obarczam jednostki ani choroby czy ułomności , ja piętnuje zło w postaci złych poglądów czy złego systemu. A bać to się boję jedynie Boga! Piszesz o Korwinie chodź z Korwinem nie masz nic wspólnego. Lepiej oglądnij to http://www.youtube.com/watch?v=vwxIphtsKkg . Tolerancja = zło Szacunek = dobro

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  klienttt jeszcze jedno to właśnie twoje poglądy propagowane przez ciebie i tobie podobnych osobników są ksenofobiczne i faszystowskie. Posłuchaj tego to może wreszcie zrozumiesz co propagujesz i co popierasz http://www.youtube.com/watch?v=fePLIU6tEWo&feature=related To lewaki wzywają do nienawiści!

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  To raczej Ty nie pojmujesz jednej sprawy. Ja rozdzieliłem poglądy na światopogląd od poglądów na gospodarkę. Krowina traktuje jako happenera politycznego, osoby poważne z historii prezentujące podobny pogląd na gospodarkę to chociażby Milton Friedman.

  No dobrze - zatem piętnujesz zło. Ale jesteś niemiłosierny. Jezus Chrystus w swoich naukach mówił, aby przede wszystkim piętnowanie zła zaczynać od siebie samego i traktować bliźniego tak jakby się chciało samemu być traktowanym.
  Ty natomiast z pogardą piszesz o wielu ludziasz, szufladkujesz, kategoryzujesz, oceniasz do czego po prostu nie masz prawa jako katolik. Bo katolicy powinni obdarzać ludzi miłosierdziem, a walkę prowadzić poprzez głoszenie dobra.

  Poza tym nie wiem czy wiesz, ale Kościół Katolicki w pewnym okresie czasu przyzwalał na aborcję/

  http://humanizm.free.ngo.pl/przed.htm

  "Chociaż zawsze uznawano aborcję za grzech ciężki, to jednak znaczenie tego grzechu interpretowano odmiennie w różnych epokach historycznych, w zależności od stopnia dostępnej wiedzy na temat rozwoju embrionu lub płodu. Według nauczania św. Augustyna dusza wnika do ciała 40 dni po zapłodnieniu. Stopniowanie pokut w zależności od stopnia rozwoju płodu przewidywał penitencjał staroirlandzki. Penitencjał przypisywany św. Bedzie Czcigodnemu na kobietę powodującą poronienie przed 40 dniem nakładał roczną pokutę, a po 40 dniu miała pokutować jako zabójczyni. Św. Tomasz z Akwinu twierdził, że aborcja nie jest grzechem zabójstwa dopóki płód nie został obdarzony duszą."

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aborcja

  Homo i bi - byli zawsze, od antyku, przez średniowiecze, bo czasy nowożytne. Homoseksualnośc obserwowana jest również np. u psów, kotów, homików - wszystkich typów ssaków i to w takim odsetku jak u ludzi, czyli ~3% populacji.

  Gej mi krzywdy nie zrobi, łysy dresiarz z bejsbolem w ręku tak.

  Podkreślam, gdzie w Twoich wypowiedziach miłość do bliźniego? Gdzie te nauki chrześcijańskie? Twój Bóg mówił przede wszystkim, aby zło napiętnować u siebie samego.

  I jeszcze jedno - wierzysz w Boga, którego nie ma, bo Twój Bóg pozwala by niewinne osoby umierały, a zbrodniarze chodzili spokojnie po ulicach - wierzysz w taką sprawiedliwość i takiego Boga? To gratuluje. Strata czasu. Jesteś przemianą chemiczną tak samo jak i ja, po śmierci znikasz. A nawet jeśli jest ten Twój "Bóg", to i tak nie przestrzegasz zasad tej Twojej wiary. Bo nie jesteś miłosierny dla bliźniego.

  Jesteś socjopatą nienawidzącym ludzi.

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  klientttt tak dużo piszesz o miłosierdziu i dobroci przy tym bronisz lewaków a to ludzie ''przede wszystkim'' o takich poglądach , ludzie nie wierzący - dopuszczają się aborcji , morderstw , parad gejowskich to ludzie niewierzący walczą z Chrystusem i wiarą katolicką. Zobacz ile komunizm i socjalizm wymordował ludzi , zobacz ile w dzisiejszych czasach chrześcijan ginie za wiarę. I nie opowiadaj mi tu o jakimś łysym z bejsbolem bo to nie ma nic wspólnego z moimi poglądami! Co do gejów to sieją oni zgorszenie i zły wpływ na zdrowe społeczeństwo. Czy pedofil który dopuścił się gwałtów na nieletnich chłopcach nie ma ciągotek gejowskich? Propaganda gejowska już wiele zła uczyniła na świecie (parady , adopcje dzieci) Trzecia Księga Mojżeszowa 18.22-29 "Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! ... Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się ... Strzeżcie więc ustaw i wyroków moich, nie czyńcie nic z tych obrzydliwości. ... Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu."
  Trzecia Księga Mojżeszowa 20.13-23 "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. ... Nie będziecie postępować według obyczajów narodu, który wypędzam przed wami. Ponieważ wszystkie te rzeczy czynili, napełnili Mnie obrzydzeniem."

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Nadal nie uzyskałem odpowiedzi co CI do tego, że kobieta z kobietą, czy facet z facetem śpi ze sobą na wzajem? Nie ogarniam, co Cię to interesuje.

  Nie syp mi cytatami z Biblii, bo ja w Boga nie wierzę, Biblia jest pełna sprzeczności.
  Nadal także nie odpowiedziałeś mi, gdzie jest zasada miłosierdzia w Twoich wypowiedziach i podejściu do ludzi.

  Po prostu - nie jesteś katolikiem - za katolika uważam JPII, który nikogo nie skreślał, potrafił wybaczać i nie oceniał ludzi powierzchownie - to był faktycznie prawdziwy katolik. I mówię to jako osoba niewierząca. On nie nienawidził nikogo - kochał ludzi.
  W Twoich wypowiedziach jest tyle nienawiści, że jeśli faktycznie Bóg istnieje, to nie sądzę, by był zadowolony, że jego owieczka to ziejący nienawiścią człek. Zupełnie jak faryzeusze z Palestyny za czasów Chrystusa ;).

  I jeszcze jedno - historia ludzkości ośmieszyła Twoje poglądy i pokazała jak bardzo są złe. I to one stanowią zagrożenie dla ludzi, a nie to czy pozwolisz komuś żyć w zgodzie z sobą.

  I nie oczekuj lepszych porównań - skoro nie umiesz pisać o ludziach o odmiennych poglądach z szacunkiem, nie oczekuj szacunku do siebie.
  Wróć jak wyleczysz się z socjopatii.

  PS. Porównywanie pedofilii do gejostwa jest niesamowicie "mondre". Zważywszy na to, że jedno dzieje się z osobą nieletnia, a drugie z osobami dorosłymi, i większy odsetek jest pedofilów hetero niż homo. Poczytaj niezależne badania.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Cechą charakterystyczną lewaków jest to, że w większości to tchórze... Krzyczący na forach, mocni w grupie.... Bo to nie są ludzie czynu... (chyba że społecznego:-)) Twrzą w twarz jesteście malutcy... Wiecie, czemu w średniowieczu nie było lewicy? Bo wtedy, można było w celu obrony wiary lub pogladów wyzwać kogoś na ubitą ziemię.. Gdyby tak można było teraz to szybko byście zmienili poglądy... I nie gadajcie mi tu za chwilę, że jestem zacofany i chcę wracać do średniowiecza.. Ja po prostu uważam, ze ludzie dzielą się na wojowników i tchórzy a tych pierwszych zdecydowanie więcej jest po prawej stronie. Najgorsze w tym wszystki jest to, że pochwalacie ZŁODZIEJSTWO, w postaci podatków, okradanie przedsiębiorców, dzięki którym ten kraj funkcjonuje i się rozwija...

  2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Nadal nie rozumiesz nawet nie raczyłeś przeczytać kim jest Milton Friedman.

  Jak poczytasz czym jest liberalizm gospodarczy (neoliberalizm) w odniesieniu do gospodarki i lewicowe podejście do światopoglądu to zrozumiesz. Nawet Korwin ma w swojej partii ludzi o takich poglądach, którzy przeszli do WiP czy do UPR z "Parti Demokratycznej" czyli liberałów gospodarczych lewicowych światopoglądowo ;).

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Tak się składa klientttt, że skonczyłem politologię, więc koniec konców trochę się znam;-)

  oj ludzie ludzie zastanówcie się kogo Wy sobą reprezentujecie (mowa tutaj o komentatorach) poczytajcie trochę książek na temat komunizmu a socjalizmu porównajcie to sobie i wynieście mądre wnioski... powtarzam MĄDRE WNIOSKI!!!

  Radosław Skałka

  To tak trochę z definicji:

  Komunizm (łac. communis - wspólny, powszechny) - radykalny, lewicowy system ideologiczny, wywodzący się z socjalizmu, postulujący uspołecznienie własności prywatnej, głównie środków produkcji oraz nastawienie gospodarki na zaspokojenie potrzeb obywateli[1].

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Nigdzie nie napisałem, że w Polsce był komunizm i nie pisałem o komuniźmie, jeśli więc kierujesz swój komentarz do mnie - to lepiej wróć na studia.

  Ja natomiast skończyłem Ekonomię ;-).

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Jak dla mnie komentarze dotyczące pochodzenia SLD i jej młodzieżówki jakoby miały one w sobie znamię komunizmu jest zupełnie niestosowne, łatwo jest po prostu powiedzieć, że ktoś jest taki czy inny zupełnie go nie znając. Warto wcześniej zastanowić się niż machinalnie jak inni powtarzać hasło"SLD-komuna",które według mnie świadczą o braku szacunku wobec ludzi,którzy chcą zrobić coś pożytecznego dla tego kraju.

  Nażreć się przy korycie, to jest ich głowny cel...
  Oczywiście, że takie komentarze świadczą o braku szacunku, nawet mi przez myśl nie przeszło czerwonych szanować... I tak szczerze mówiąc to jestem dla nich tolerancyjny..:-)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Ja tylko napisałem, że jednego z Myślenickich bohaterów, JKM określił mianem "chcecie się tylko nażreć" i w sumie - ma rację.
  Mówienie prawdy nie jest obrażaniem nikogo.

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Chyba jasnym jest, że to co napisałem o komuniżmie było odpowiedzią na tekst Pana Skałki -po to go cytowałem... Gratuluje ukończenia studiów...
  ;-)
  Od 12 lat prowadzę własne firmy, działam w róznego rodzaju stowarzyszeniach organizacjach itp... Od wiekum młodzieńczego jestem niezależny finansowo, a osiągnałem to cięzka pracą... Niestety, ciągle jestem okradany przez socjalistyczne rzady Kaczyńskich, Tusków, Millerów , Pawlaków...., więc nie dziw się mojemu stosunkowi do takich artykułów... więksość tych socjaldemokratów to nieroby liczące na łatwą kasę na stanowiskach - na moją i innych pracujących kasę... A oni będą zabierać i dzielić... Niech swoje dzielą... Skoro mają takąm misję to niech misjonarzami zostana, ale cóż łatiwiej jest gadać głupoty o tym, ze chcą zrobić coś dobrego... Szkoda się denerwować... Chcecie pomagać to pomagajcie za swoje a nie za pieniadze ukradzione pracującym w podatkach..

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Daruj sobie złośliwość, jakby Twoje studia nauczyły Cię umiejętności przejrzystego pisania w Internecie i cytowania problemu by nie było ;).

  A co do poglądów odnoście gospodarki to się zgadzam.
  Nie mniej gratuluje ukończenia studiów, które obecnie wzbudzają salwy śmiechu.

  "- Co studiujesz?
  - A politologie na UJ.
  - Hhaha, studia dla bezrobotnych"

  ;)
  A jak jesteś takim liberałem w gospodarce to pewnie jesteś za tym, aby studia były płatne ?;) Bo ja jestem :)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Oczywiście, ja za swoje płaciłem. Poszedłem na studia w momencie, w którym mogłem sobie na to pozwolić i było mnie na nie stać.. W sumie to z tymi studiami dla bezrobotnych też masz rację... To kpina, ale większośc ludzi z mojego roku nie kwalifikował sie nawet do ukończenia szkoły sredniej. Wybacz złośliwości, nie były zamierzone... Poza tym , moje studia mogą wzbudzać salwy smiechu ale fakt, ze poszedłem studiować aby pogłebić swoje zainteresowania - wiedząc, że ich ukończenie nie zmieni nic w mojej sytuacji zawodowej ani finansowej jest godny docenienia.. Ja poszedłem się uczyć a nie zdobywać papierki..:-)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Widzisz, istnieje jeszcze coś takiego jak samokształcenie, więc mimo wszystko studia zaliczyłeś dla papierka ;).

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Od blisko 20 lat uprawiam czynnie sport - zawsze z trenerem ... Wyobrażasz sobie, poznać tajniki dyscypliny bez trenera? Bo ja nie... Poto też poszedłem na studia, żeby sie od wykładowców uczyć.... Zrezztą moje powodych, znam najlepiej...:-)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  No jak sam nie potrafisz się nauczyć np. historii doktryn politycznych to coś kiepska pasja. Ja oprócz zgłębiania macierzy czy rachunkowości czytałem sobie o polityce hobbystycznie ;)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Ty masz taki pogląd na sprawę - ja akurat inny :-)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  klienttt lewacki ateisto nie tobie oceniać kto jest katolikiem ,poza tym lewaku nie trzeba wszystkich lubić bo nawet ty lewacki tolerancisto nie lubiłbyś pedofila który zgwałcił by ci syna. Tak więc nie gadaj mi tu o zasadach moralnych bo przez takich osobników jak m.in. ty w Polsce szerzy się degeneracja społeczeństwa. Dlatego mam gdzieś twoje wypociny i poglądy. Na pohybel wszelakiemu lewactwu!

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  1. Zaimki osobowe piszemy od dużej litery, czyli nie 'twoje', a "Twoje".
  2. Pytam ponownie, gdzie w Twoich wypowiedziach jest szacunek i miłość do bliźniego.
  3. Nie jestem lewacki, jestem pro gospodarczy, a to różnica.
  4. Czy ja Ciebie obrażam i Twoją wiarę - jestem obiektywny.
  5. Skoro mi nie wolno oceniać kto jest katolikiem to Tobie nie wolno oceniać kto jest zdrowy, a kto nie.
  6. Przykład pedofila jest żałosny - to przestępstwo. Kochanie drugiego człowieka, niezależnie od jego płci, troska o niego, miłość, opieka przestępstwem nie jest gdy zachodzi pomiędzy osobami dorosłymi. Szkoda, że nie dostrzegasz tej różnicy.
  7. Skoro masz gdzieś moje wypociny to po co mi odpowiadasz i po co jesteś taki agresywny? Czego się boisz? Może chcesz o tym z kimś porozmawiać. Jakiś psychoanalityk, który pomoże . . pozbyć się tej... nienawiści ?
  8. Nie każdy kto ma odmienne poglądy jest złym człowiekiem - zapominasz o tym.
  9. W Polsce degeneracja społeczeństwa szerzy się nie przez dostęp do środków antykoncepcyjnych, istnienie homo w mediach oraz nie przez zliberalizowanie np. przepisów aborcyjnych - degeneracja społeczeństwa szerzy się przez to, że zamiast uczyć ludzi szacunku dla odmienności prześladuje się ludzi, którzy się różnią chociaż trochę od innych. Inny wygląd, orientacja, poglądy, kolor skóry, wiara - lub też bycie ateistą. Każdy pretekst jest dobry by dzielić ludzi na tych dobrych i tych złych.

  10. Pamiętaj - poglądy jakie reprezentujesz już raz doszły do głosu. Nazywają się "narodowy socjalizm". I spowodowały śmierć wielu istnień ludzkich. Dlatego są niebezpieczne.
  Zarówno skrajnie prawicowe jak i skrajnie lewicowe poglądy są niebezpieczne.

  PS. Proszę jak wypowiadasz się, to stosuj poprawna interpunkcje i powstrzymaj się od pisania bardzo pejoratywnie. Lepiej jest napisać "lewicowiec" niż "lewak". Lepiej i grzeczniej.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  klienttt narodowy socjalizm to też socjalizm tak więc jestem zdecydowanie przeciw , więc mi nie wmawiaj czegoś co nie reprezentuje. Tak jak Korwin powiedział to wy lewaki jesteście faszystami to wy jesteście agresywnie nastawieni do Polaków , Katolików , Patriotów. lewactwo staje w obronie gejów , aborcjonistów , ateistów, innych nacji a atakuje i niszczy Polskę. Poglądy lewackie są anty polskie. Tak więc poglądy jakie ty reprezentujesz niosą za sobą agresje , spustoszenie , unicestwienie! Kto popiera aborcje popiera unicestwienie człowieka (aborcja = holocaust XXI wieku) I proszę cię nie mów mi o zasadach moralnych o miłości do drugiego człowieka jak popierasz zabijanie bezbronnych nienarodzonych dzieci!

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 mar 2011

  Nadal nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć, Twoje posty to bełkot.

  1. Dlaczego zakładasz z góry, że nie jestem patriotą? Jakbym nie był to dawno bym stąd wyjechał do jakiegoś kraju, którego prawodawstwo i przepisy jest bardziej sprawiedliwe. Tak jak napisał silver w Polsce mam wrażenie, że ustawodawca z każdej strony chce okradać człowieka. Kolejne podatki, akcyzy i rozdawnictwo moim kosztem. Mnie nikt nic nie dał. Sam na wszystko zapracowałem.
  Zatem pudło - jestem patriotą, historię znam dobrze, bardzo mnie ona interesuje. Chciałbym by Polska była krajem liberalnym gospodarczo i światopoglądowo. Ty preferujesz z góry narzucone normy ludziom i z góry narzucasz swoją moralność co jest błędne, bo zniewala i jest identyczne jak w systemach totalitarnych.

  2. Gdzie napisałem, że POPIERAM aborcję i że NAMAWIAŁBYM kogokolwiek do niej?! Napisałem jedynie, że normalnie państwo daje wybór obywatelowi - i to też nie na zasadzie antykoncepcji. W takich przypadkach jak gwałt kobieta powinna mieć możliwość usunięcia ciąży, bo kobieta to nie jest własność "faceta" i nie jest inkubatorem. Może nie chcieć rodzić dziecka z gwałtu. Przecież jak chce zabić dziecko to i tak je zabije. Jest tyle domowych sposobów na wywołanie poronienia. Zatem pudło - jak ktoś będzie chciał to i tak to popełni.

  3. Eutanazja.
  Zakładam sytuację - mam wypadek samochodowy jestem sparaliżowany i nie mogę żadnymi kończynami ruszać, ale mam w pełni świadomy umysł. Nie chcę być ciężarem dla nikogo i chce zachować godność. Dlaczego państwo obecnie zabrania mi możliwości decydowania o moim życiu? A może w takiej sytuacji chciałbym przerwać swoje życie. Chciałbym umrzeć niż wegetować? I tak. Jeśliby mnie coś takiego spotkało to chciałbym przerwać życie. W rodzinie obserwowałem 12 letnią wegetację kogoś z inną ciężką chorobą i nie chciałbym przysparzać tyle problemów i bólu oraz trosk rodzinie. Zatem państwo oparte o katolicką moralność okrada mnie z mojego prawa wyboru. A przecież Bóg i Jezus Chrystus nauczał, że człowiek ma wolną wolę, czyż nie?

  4. Ty sobie człowieku nawet nie zdajesz sprawy (bo masz straszne braki w wiedzy), że grupy które wymieniasz też mogą być patriotami. Gej nie ma różnicy w budowie mózgu, tak samo czuje i też może być patriotą. Ateista też może kochać kraj. Korwin-Mikke sam przyznał, że w swoich szeregach ma ateistów-konserwatystów. Jesteś na tyle ograniczony w pojmowaniu świata i tak kategoryzujesz ludzi, że zapominasz, że nie ma podziału "my dobrzy" "wy źli", bo świat nie jest czarno-biały, a kolorowy i różnorodny.

  5. O holocauście nie pisz. Zioniesz taką nienawiścią, że gdyby dać Ci taką możliwość połowę kraju byś wyrżnął.
  Takie pytanie - co uczyniłbyś z użytkownikami takich portalów jak rozdziewicz, sponsoraszukam, zbiornik i innych mocno pornograficznych i całkowicie heteroseksualnych, czy dla Ciebie Ci ludzie nie niszczą kraju? Przecież są "wyzwoleni seksualnie"?
  A nasza-klasa? Najpopularniejszy portal dla pedofilów, o czym nawet swego czasu mówiono w telewizji? Też Ci nie przeszkadza?

  Jeśli boisz się rozmowy na argumenty to zamilcz. Ja mam czas i mogę pisać bez końca. Do tego momentu, w którym nie nauczysz się odrobiny szacunku do ludzi.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 mar 2011

  Liberalizm społeczny i obyczajowy to zło! Liberalizm, który możemy określić społeczno-obyczajowym, stanowi jeden z fundamentów programu dzisiejszej lewicy. Przejawy takich tendencji są liczne. Akceptacja małżeństw homoseksualnych, legalizowanie morderstw na życzenie zwanych eutanazją, czy legalizowanie aborcji - zabijania dzieci nienarodzonych to przykłady najbardziej jaskrawe. Współcześni lewacy ze swoim brakiem szacunku dla wartości rodziny oraz ludzkiego życia czerpie z owego liberalizmu , tworzy przy tym nową ideologię cywilizacje śmierci i niemoralności, w której nie ma miejsca dla rodziny , tradycji i konserwatyzmu. Usunięcie dziecka które powstało w wyniku gwałtu to kara śmierci dla człowieka które niczemu nie zawiniło! A oprawca- gwałciciel jeżeli zostanie schwytany praktycznie nie ponosi kary lub ta kara jest znikoma. Dla mnie zarówno związki homoseksualne , pornografia czy prostytucja to rak który zżera zdrowe społeczeństwo. Tak więc klienttt osobnicy o takich poglądach jak twoje , wyrządzają najwięcej szkody i zła na świecie! Wypowiadasz się o papieżu Janie Pawle ll a nawet nie wiesz że to papież był najbardziej zaangażowany w obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz w obronę rodziny związku kobiety i mężczyzny , przy tym krytykujący lobby homoseksualne. Piszesz że masz czas na pisanie ,a ja mówię szkoda czasu na takich osobników jak ty którzy mają zdeformowany mózg przez dzisiejsze lewackie media i lewackich polityków!

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 mar 2011

  1. "a ja mówię szkoda czasu na takich osobników" - nie szkoda CI czasu tylko brak Ci argumentów. To dwie różne sprawy.

  2. "Liberalizm społeczny i obyczajowy to zło! "
  Co złego jest w tym, że jednostka ma prawo decydować o sobie samej bez udziału osób trzecich?

  3. "legalizowanie morderstw na życzenie zwanych eutanazją"

  Zadałem Ci pytanie - proszę o odpowiedź. Co do cholery Ciebie obchodzi MOJE życie!? Przykład:

  Mam raka z wyrokiem śmierci. Pozostało mi ok 6 miesięcy względnego życia, a potem ogromne cierpienie i ból. Chcę sobie tego sam oszczędzić i proszę o legalne uśmiercenie mnie, bo chce umrzeć godnie, a nie w męczarniach. Co Ciebie jako zupełnie postronną osobę obchodzi moje życie? Jakim prawem JAKIM MORALNYM PRAWEM masz czelność domagać się decydowania o moim własnym życiu!? Nikt nie dał Ci takiego prawa. Nie wiesz o czym piszesz, zatem pudło koleżko.

  4. "Współcześni lewacy ze swoim brakiem szacunku dla wartości rodziny oraz ludzkiego życia czerpie z owego liberalizmu"

  Gdzie napisałem coś co sugerowałoby mój brak szacunku do rodziny? Napisałem przecież jeśli byłbym ciężko lub obłożnie chory to chciałbym nie robić problemów moim najbliższym, dzieciom, wnukom. Niestety - tacy ludzie jak Ty powodują, że nie mogę decydować o sobie samym, bo przecież Ty wiesz lepiej. Ale jakbym był np. sparaliżowany to nie ty myłbyś mi brudne cztery litery tylko np. moja żona, a dla mnie byłoby to ogromnie upokarzające i nigdy nie chciałbym dożyć takiej sytuacji. Nadal tego nie pojmujesz, bo nie przeżyłeś czegoś takiego, albo nie wiesz co to poczucie własnej godności.

  5. "tworzy przy tym nową ideologię cywilizacje śmierci i niemoralności, "

  Przeciwnie, daje ludziom wybór jak chcą żyć, daje wolność.

  6. "Usunięcie dziecka które powstało w wyniku gwałtu to kara śmierci dla człowieka które niczemu nie zawiniło!"

  No to prawda. Tylko, że czy nie warto, aby każdy rozgrywał to we własnym sumieniu? Jedna kobieta nie usunie - wychowa, druga nie będzie mogła patrzeć. Chyba lepiej, że usunie ciąże legalnie i bezpiecznie w szpitalu, niż ma ściągać jakieś wczesnoporonne piguły z neta lub inne gorsze rzeczy.
  Jak ktoś będzie chciał się pozbyć dziecka to to zrobi. Niezależnie od tego czy CI się to podoba czy nie. Bo nie postawisz strażnika przy 20 milionach wagin jakie są w tym kraju.

  7. "la mnie zarówno związki homoseksualne , pornografia czy prosltytucja to rak który zżera zdrowe społeczeństwo."

  Dziwne. Rak? A nie przypuszczasz np. że ksiądz który Cię spowiada to gej? (Bardzo wysoki odsetek księży to geje - wstukaj sobie w Google). Albo lepiej - nie dopuszczasz myśli, że sąsiad z naprzeciwka to biseksualista mający żonę, dzieci, ale sypiający z facetami. No jasne, że nie dopuszczasz takich myśli. Tacy ludzie nie istnieją, no jasne.

  8. "Tak więc klienttt osobnicy o takich poglądach jak twoje , wyrządzają najwięcej szkody i zła na świecie! "

  Dziwne. Ja nikogo nie chce prześladować za poglądy Ty byś jakbyś mógł urządził krucjatę na "niewiernych". Pasowałbyś do partii która już w 3 landach niemieckich weszła do tamtejszych parlamentów. Partii neofaszystowskiej, która domaga się zwrotu polskich ziem na rzecz Niemiec - właśnie w tym miejscu są Twoje poglądy. Nienawiść. To nie sposób na życie. Prowadzi do cierpienia.

  9. "Wypowiadasz się o papieżu Janie Pawle ll a nawet nie wiesz że to papież był najbardziej zaangażowany w obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz w obronę rodziny związku kobiety i mężczyzny , przy tym krytykujący lobby homoseksualne. "

  Papież wypowiadał swoją krytykę z największym szacunkiem do drugiego człowieka. Był wykształconym, oczytanym człowiekiem. Ty niby taki jesteś? Nie jesteś. Nie umiesz pisać zaimków osobowych z dużej litery, masz błędy stylistyczne w wypowiedziach i ZIONIESZ nienawiścią.
  Papież był człowiekiem, którego można szanować niezależnie od wyznania - dlatego, że szanował odmienność i innych. Rozumiesz? Dla niego nie ważne było to, że ktoś to gej, lesbijka, żyd, murzyn, morderca, zbrodniarz - spotkał się ze swoim zamachowcem, okazał mu MIŁOSIERDZIE. Pojęcie Tobie nadzwyczaj OBCE. Nie wiesz co to tolerancja i szacunek do drugiej osoby. Każdy ma żyć wedle Twoich zasad, nieomylnych, jedynych i jedynie słusznych. Serdeczne wyrazy współczucia.

  10. "zdeformowany mózg przez dzisiejsze lewackie media i lewackich polityków!"

  ja po prostu żyję, doświadczam i wiem, że kijem nic się nie zdziała. Tolerancją i szacunkiem da się zdziałać wszystko. Jest takie powiedzonko

  "Z dużą pupą zmieścisz się wszędzie, z dużą gębą nigdzie".
  Jak zrozumiesz to powiedzenie to napisz mi odpowiedź. Chętnie Ci napiszę, kolejną i kolejną, tak bez końca ;-) (Swoją drogą to zabawne ile nienawiści masz w sobie i siły by się przekomarzać - nie mając racji oczywiście ;) - historia ośmieszyła Twoje poglądy i zepchnęła na rubieże życia).

  Odpowiedz
 • Dariusz Szczotkowski 22 mar 2011

  Miałem tutaj nie pisywać. Jednak powyższa dyskusja mnie zmusza. Najpierw ukłony dla "Klienttta" za naprawdę merytoryczną wiedzę, dobrą kalkulację rzeczywistości. Przyznam nawet rację, że faktycznie ugrupowania lewicowe powinny zweryfikować swoją wiedzę ekonomiczną i spojrzeć bardziej na gospodarczy liberalizm, tak by stworzyć w miarę możliwości społeczną gospodarkę rynkową. Świat pokazuje, że może istnieć państwo socjalne o wysokim wskaźniku wolnego rynku jak chociażby Kanada.
  Ustosunkuję się jeszcze, chociaż sam się sobie dziwie do: Czerwonych, Koryta i tego, że zawsze chcemy źle. Czy Ci, którzy tak piszą chociaż raz wysłali maila, odwiedzi nas w biurze czy poważnie porozmawiali z nami o polityce? Jak można oceniać tylko po partyjnym szyldzie. Ja np. znam i szanuje osoby z Prawa i Sprawiedliwości chociaż poglądowo różnicy się praktycznie o 180o. Chyba tyle w tej kwestii bo z MyśleniczaniemNR nie chcę wchodzić w polemikę, jak to się kolokwialnie mówi - żal na to internetu. Podziwami Klienttta za to, że jemu się jeszcze chce:)

  1 2 Odpowiedz
 • 22 mar 2011

  Zgadzam się z wami z MyśleniczaniemNR nie ma co dyskutować, typek wszędzie widzi zło w postaci czających się tuż za rogiemn dzikich hord gejów i wszelakiego lewactwa które tylko czekają by zdeprawować porządnych prawych obywateli. Nie zgodzę się jednak co do liberalizmu ekonomicznego. Moim zdaniem najlepszym przedsiębiorstwem kapitalistycznym jest państwo, krótko- szefowie (politycy) zdobywają zyski (łupiąc w podatkach) dzięki pracy innych (obywateli) utrzymując zaklad pod ścisłą komtrolą (policja, sądy, ) w zamian proponując zaledwie ohlapy z zysków pracowniką (pozorne bezpieczeństwo, służba (nie)zdrowia czy kiepaska edukacja) sami opływając bądź co bądź w luksusach.

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 mar 2011

  Na koniec tego tematu powiem tyle że jeżeli w Polsce mielibyśmy samych takich osobników jak klienttt , szczotkowski czy reszta tej czerwonej swołoczy , Polska już dawno zniknęłaby z mapy świata. Boże chroń Polskę przed czerwoną zarazą! http://www.youtube.com/watch?v=J92PN5U1xTo

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 mar 2011

  Ustosunkuję się jeszcze, chociaż sam się sobie dziwie do: Czerwonych, Koryta i tego, że zawsze chcemy źle. Czy Ci, którzy tak piszą chociaż raz wysłali maila, odwiedzi nas w biurze czy poważnie porozmawiali z nami o polityce?

  Nie zdajesz sobie sprawy Panie Szczotkowski jak często z Wami rozmawiam;-) Może nie z Panem bezpośrednio, ale z Pana kolegami... I dlatego mam takie zdanie a nie inne

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 mar 2011

  MyśleniczaninNR powinien sobie dopisać jeszcze jedną literkę i byłoby ONR a wtedy te poglądy mogą być zgodne ze znanym ugrupowaniem. A właściwie to dziwię się że ten człowiek prezentuje takie "średniowiecze".

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 mar 2011

  Zauważcie, że on nie odpowiada na moje posty tylko mnie obraża. Dziwię się, że redakcja dopuszcza tu do publikowania tak radykalnych poglądów.

  Odpowiedz
 • 22 mar 2011

  [quote=Malatesta][...] Moim zdaniem najlepszym przedsiębiorstwem kapitalistycznym jest państwo, krótko- szefowie (politycy) zdobywają zyski (łupiąc w podatkach) dzięki pracy innych (obywateli) utrzymując zaklad pod ścisłą komtrolą (policja, sądy, ) w zamian proponując zaledwie ohlapy z zysków pracowniką (pozorne bezpieczeństwo, służba (nie)zdrowia czy kiepaska edukacja) sami opływając bądź co bądź w luksusach. [/quote]
  Jakie "przedsiębiorstwo kapitalistyczne" ???? To legalna mafia która polega na wyzysku swoich członków. Jak było za faraonów, Cesarstwa Rzymskiego czy "Króla Świeczka" tak jest i teraz. Tylko zamiast tributum, danin czy pańszczyzny płacimy teraz podatek dochodowy, gruntowy, lokalowy itd. Więc proszę zakończcie dywagacje na temat kapitału. Poczytajcie sobie Marksa a później podyskutujemy.
  Są wbrew pozorom dwa najstarsze zawody na świecie, jeden znacie a drugi to POLITYK. Zasady ekonomiczne dla obu z nich działają TAK SAMO.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 mar 2011

  Czytając wasze wypowiedzi zauważyłam ze Mysleniczanin NR martwi się o losy kraju stąd brak mu tolerancji i miłosierdzia dla zła.
  On martwi się o kraj który jest okradany od 19 lat
  On martwi się ze miliony wykształconych i kreatywnych Polaków pracuje za psie pieniądze w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Włoszech, nie mając nawet szans na społeczny awans lub wracają do krajowej nędzy
  On martwi się bo wielu młodych Polaków nie jest stać na kupno mieszkania za lichwiarski kredyt ?
  On martwi się ze w wyniku wyniszczenia prawdziwej opozycji, od kilkunastu lat w sejmach i rządach polskich zasiadają ludzie, których jedynym celem jest demontaż moralny i ekonomiczny ich ojczyzny “ Rzeczypospolitej Polskiej ?
  On martwi się ze ceny żywności rosną corocznie co najmniej o 10-20%, a ceny energii elektrycznej i cieplnej oraz czynsze o kolejne 10-15%
  On martwi się ze 10 milionów Polaków żyje poniżej minimum socjalnego, a Matki - Polki i ich dzieci popełniają samobójstwa z frustracji i beznadziei życia ?
  On martwi się ze rozgrabiono majątek narodowy i brakuje pieniędzy na modernizacje służby zdrowia bez podnoszenia opłat za usługi medyczne lub likwidacje nierentownych szpitali.
  On martwi się TVP i PR obraz gospodarczo-ekonomicznej idylli życia Polaków, bawiąc się polska narodowa głupota i zarabiając na podatnikach w infantylnych programach rozrywkowych
  On martwi się gdyż ‘’ spółki ‘’ Niemiec, Francji, Portugalii i Włoch stworzyli w swoich supermarketach w Polsce getta pracy niewolniczej za 800-max. 1.500 zł miesięcznie dla polskich ekspedientek i ekspedientów, kasjerek i kasjerów oraz rozkładaczy towarów?
  On martwi się ze 60% polskich rodzin nie jest stać na wysyłkę dzieci na kolonie letnie lub zimowe, lub na zakup książek do nauki?
  On martwi się, że młodzież i dorośli, a także dzieci dewastują dobro publiczne i prywatne, niszczą autobusy i tramwaje miejskie, wagony kolei państwowych i prywatnych, przystanki lub dworce, klatki schodowe i elewacje budynków.
  itd...
  Nie trzeba studiów można być mądrym Polakiem.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 mar 2011

  On się nie martwi. W jego wypowiedziach nie ma sensownej dyskusji ekonomicznej, jest tylko szukanie winnych w ludziach o innych poglądach światopoglądowych, tymczasem gospodarka to zupełnie inna sprawa jak ŚWIATOPOGLĄD.

  1). "On martwi się o kraj który jest okradany od 19 lat"

  Być może sami jesteśmy sobie winni, że wybieramy takie osoby, albo inaczej - może w naturze polaka, leży kradzież?

  2). "On martwi się ze miliony wykształconych i kreatywnych Polaków pracuje za psie pieniądze w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Włoszech, nie mając nawet szans na społeczny awans lub wracają do krajowej nędzy"

  Miliony? A to dobre :D! Człowieku, większość osób która pracuje w UK i Irlandii to ludzie NIEWYKSZTAŁCENI. Byłem - widziałem, mam znajomych. Nie uczą się języka, przebywają w polskich gettach, pracują za najniższe pieniądze. To ludzie, którzy w Polsce i tak pracy by nie mieli. Albo nie mieli żadnego sensownego specjalistycznego wykształcenia, albo skończyli studia dla bezrobotnych, które w Polsce kończy każdy. Naturalną koleją rzeczy jest, że jeśli 15% absolwentów polskich uniwersytetów to różnoracy filologowie to nie znajdą oni pracy w swoich zawodach i będą pracować w innych branżach - w większości, bo rynek się nimi nasyci.

  "On martwi się bo wielu młodych Polaków nie jest stać na kupno mieszkania za lichwiarski kredyt ?"

  Cóż, to może do pracy i oszczędzać? Jakoś mnie stać na wszystko - z tym, że pracuje, a nie mam podejścia "państwo ma mi dać".

  "On martwi się ze w wyniku wyniszczenia prawdziwej opozycji, od kilkunastu lat w sejmach i rządach polskich zasiadają ludzie, których jedynym celem jest demontaż moralny i ekonomiczny ich ojczyzny “ Rzeczypospolitej Polskiej ?"

  Trzeba było buntować się w 1992 roku (ja byłem wtedy za młody), albo napiętnować rodziców za to, że nie umieli walczyć społecznie o rozliczenie się z przeszłością.

  "On martwi się ze ceny żywności rosną corocznie co najmniej o 10-20%, a ceny energii elektrycznej i cieplnej oraz czynsze o kolejne 10-15%"

  Podziękujcie Unii Europejskiej. Chcieliście to macie. Model Szwajcarski - państwa neutralnego by się sprawdził. Ale większość Polaków wolała "łunię". To jest co jest. Ja byłem przeciw. Bo to eurokołhoz. Nie ma NIC wspólnego z wolnym rynkiem.

  "On martwi się ze 10 milionów Polaków żyje poniżej minimum socjalnego, a Matki - Polki i ich dzieci popełniają samobójstwa z frustracji i beznadziei życia ?"

  Bo w tych 10 milionach polaków jest masa takich, któzy pracują na czarno. Chodząc do szkoły widziałem niejednokrotnie świetnie ubranych, w markowe ciuchy ludzi, za to z obiadami z opieki społecznej. Bo oficjalnie nie wykazywali dochodu.

  "On martwi się ze rozgrabiono majątek narodowy i brakuje pieniędzy na modernizacje służby zdrowia bez podnoszenia opłat za usługi medyczne lub likwidacje nierentownych szpitali."

  Kanada ma system opieki zdrowotnej taki sam jak w Polsce - publiczny. Na CT głowy czeka się tam 6 miesiecy, CT kręgosłupa 4 tygodnie. W rezultacie bogatsi Kanadyjczycy jeżdżą się leczyć do Stanów, gdzie opieka zdrowotna jest niezależna od państwa i jest kilkunastu ubezpieczycieli, którzy ze sobą konkurują o klientów. W rezultacie usługi medyczne mają od ręki. Dziwne, że w twoim dennym poście zabrakło dodania "Polscy pacjenci umierają w kolejkach na zabiegi"

  "On martwi się gdyż ‘’ spółki ‘’ Niemiec, Francji, Portugalii i Włoch stworzyli w swoich supermarketach w Polsce getta pracy niewolniczej za 800-max. 1.500 zł miesięcznie dla polskich ekspedientek i ekspedientów, kasjerek i kasjerów oraz rozkładaczy towarów?"

  Wina tego jakich sobie Polacy polityków wybierali. Nasi politycy cudownie realizują politykę i ideę Bismarcka - aby Polska nie miała nic swojego i była w pełni uzależniona od dwóch mocarstw Niemiec i Rosji, przez to miała zostać zepchnięta do roli popychadła - i tak też się dzieje obecnie. Nie mniej w równym stopniu winni są tu obecni rządzący jak i wszystkie poprzednie rządy.

  "On martwi się ze 60% polskich rodzin nie jest stać na wysyłkę dzieci na kolonie letnie lub zimowe, lub na zakup książek do nauki?"

  Żartujesz, podasz źródło danych?

  "On martwi się, że młodzież i dorośli, a także dzieci dewastują dobro publiczne i prywatne, niszczą autobusy i tramwaje miejskie, wagony kolei państwowych i prywatnych, przystanki lub dworce, klatki schodowe i elewacje budynków."

  Tak się dzieje nawet w najbogatszych krajach. Kwestia wychowania / i / lub jego braku.

  "Nie trzeba studiów można być mądrym Polakiem."

  Nie trzeba studiów by stwierdzić, że ultraprawicowe, narodowe poglądy krzywdzą ludzi, prowadzą do dyskryminacji i są szkodliwe. Nie trzeba studiów, aby stwierdzić, że gospodarka społeczna wolno rynkowa, na którą się Dariusz Szczotkowski powołuje jest głupia.

  A bogactwo Szwecji panie Szczota wzięło się stąd, że w XIX wieku ora zI połowie XX wieku prowadzono tam gospodarkę wolnorynkową - liberalizm gospodarczy. Od lat 70 XXw przejęli władzę tam socjaliści i jak znajdzie sobie pan w opracowaniach np. (Instytutu Ludviga von Misesa http://mises.pl ) od lat 70 wartość gospodarki Szwecji, to co wytwarza oraz ilość miejsc pracy nie wzrosła. A ludzie powoli mają dość szalenie wysokich podatków i chcą wolności.
  Dobrobyt Szwecji bierze się też stąd, że ma maksymalnie uproszczony system prawny, dużo mniej zawiły niż Polski.
  Ale o takich sprawach trzeba się niestety dowiedzieć - lepiej wyśmiać Korwina na wizji, by tydzien później pan Rafał Kudas żalił się, że wylądowaliście panowie na YouTube. Cóż. Wszystko wszystkim, możecie mieć panowie takie, a nie inne spojrzenie, ale zakłamujecie fakty i jak pan chce to zaraz wysypię panu taką ilość linków do poczytania + literatura, że może raz na zawsze nie będzie opowiadał pan głupot w mediach.

  Na początek polecam

  David Begg, Mikroekonomia, Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
  Zofia Dach, Mikroekonomia dla Licencjatów, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

  Paul A. Samuelson, William D. Nordhaus Ekonomia Tom I (zakres licencjackich) Tom II (zakres magisterskich)

  Luchinger Rene, 12 ikon ekonomii od Smitha do Stiglitza

  Harry Landreth, David C. Colander, History of Economic Thought (Historia myśli ekonomicznej).

  Oraz zapoznanie się z pojęciami i osobami

  Milton Friedman, Adam Smith, Friedrich von Hayek
  Oraz
  Austriacka Szkoła Ekonomii

  dla przybliżenia, powiem, że w Młodzież Kontra pan Chmielnowski reprezentuje takie poglądy.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 mar 2011

  Musze powiedzieć: Brawo Klientttt...:-) Konkretnie i rzeczowo...;-)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 mar 2011

  Taka pasja, takie studia:)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 mar 2011

  [[[Moim zdaniem najlepszym przedsiębiorstwem kapitalistycznym jest państwo, krótko- szefowie (politycy) zdobywają zyski (łupiąc w podatkach) dzięki pracy innych (obywateli) utrzymując zaklad pod ścisłą komtrolą (policja, sądy, ) w zamian proponując zaledwie ohlapy z zysków pracowniką (pozorne bezpieczeństwo, służba (nie)zdrowia czy kiepaska edukacja) sami opływając bądź co bądź w luksusach.]]]

  Większych bzdetów w życiu nie czytałem.

  Coś jest państwowe - to nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności za nie. Przykład - szpitale. Sprywatyzowane przestały się zadłużać, bo komuś zaczęło zależeć na tym by tego nie robić.
  I teraz kontr model państwa, na Twoje bzdety.

  - państwo ogranicza liczbę urzędów
  - państwo upraszcza przepisy, kodeksy i system podatkowy
  - państwo obniża podatek VAT, akcyzy, podatki
  - państwo wprowadza system prywatnych ubezpieczeń społecznych zostawiając dla ludzi żyjących w ubóstwie możliwość opieki zdrowotnej (model amerykański, najlepszy model opieki zdrowotnej jaki został wymyślony)
  - państwo wprowadza płatne szkolnictwo wyższe, powodując jego gruntowną modernizację, konkurencyjność i w ten sposób likwiduje zjawisko "wiecznych studentów" i bezrobocia po studiach. Dlaczego?
  Bo zmniejszy się dostępność studiów, ludzie przestaną traktować je jak przedłużenie młodości, będą wybierać mądrzej. Zamiast armii filologów potrzeba nam inżynierów.
  Polskie Uniwerki były by wyżej w rankingach, bo miałby kasę na inwestycje.
  - zniesiono by przywileje dla służb mundurowych, nauczycieli. Każdy równy wobec prawa - koniec z równymi i równiejszymi.
  - legalizacja narkotyków, dopalaczy, wraz z podatkiem i akcyzą. Dlaczego?
  Bo jak ktoś ma ćpać to to będzie robił, lepiej czerpać z tego zyski zamiast podnosić VAT... Ponadto do tego wprowadzić płatne odwyki dla nich - wedle zasady - sam chciałeś ćpać, to sam się lecz.
  - Emerytury - oczywiście, prywatne ubezpieczenia, fundusze, inwestycje - jak kto chce.

  W rezultacie państwo zamiast zabierać 1/3 pensji, mogło by zabierać 1/8 pensji. Przez co więcej pieniędzy pozostaje w mojej kieszeni, które wydam na wolnym rynku, dając innym w ten sposób pracę i zwiększając popyt wewnętrzny i konsumpcje, co zaś przyczyni się do poprawy wskaźników makroekonomicznych np. PKB kraju.

  Ponadto
  Nie zauważyłem, by przeciętny Polski obywatel "zatrybił" co nasz rząd zrobił z OFE.

  Obniża się składkę i transferuje pieniążki do ZUSu. OFE dostają ofertę kupna obligacji skarbu państwa np. na okres 10 lat, oprocentowanych na 13% - tak OFE inwestują nasze pieniądze. Ale teraz haczyk.
  Za te 10 lat państwo musi je odkupić od OFE. Czyli:
  OFE kupuje obligacje za 100 tys. zł. Po 10 latach ma dostać 113 tys. zł. Państwo aby oddać te pieniądze musi je skądś pozyskać, np. poprzez podniesienie podatku, albo poprzez "inteligentną księgowość".
  A cała operacja sama w sobie jest inżynierią księgową. I z obecnych władz śmieją się, a nawet więcej - są przerażeni polscy ekonomiści.
  idziemy prostym scenariuszem Greckim, gdzie państwo bankrutuje poprzez życie ponad stan, zbyt wielką armię urzędników i nadmiar przywilejów społecznych.

  O Irlandii proszę nie pisać - Irlandia trzymała się dobrze do tego momentu w którym jakiś idiota ekonomiczny kazał im nacjonalizować banki, wpadli w spiralę zadłużenia i bam, z tygrysa staną się slamsem UE.

  Islandia - tam pozwolono na upadłość banków i już się dźwignęła z kryzysu, ma dobre wskaźniki i wraca na dobre tory.
  Bo logiczne jest, że są okresy hossy i bessy.

  Ja chcę, mieć więcej pieniędzy do wydawania we własnym zakresie (czyli także dawania pracy), socjaliści chcą mi te pieniądze ZABRAĆ.

  http://www.youtube.com/watch?v=kN3TsO-PFrQ - Rozmowa z D. Tuskiem.

  http://www.youtube.com/watch?v=SeDfjtwMRcw&feature=related - dlaczego nie warto głosować na partię socjalistyczne gospodarczo

  http://www.youtube.com/watch?v=2kA0RK9stiA&feature=related - masakra Polskiej Partii Pracy

  http://www.youtube.com/watch?v=SrqlOp_osOk&feature=related - dlaczego PiS jest partią socjalistyczną.

  Miłego oglądania.

  Post Scriptum

  http://szwecja.adamkowol.info/

  Strona "Szwedzka polityka dobrobytu"
  Cytat ze strony :

  "Współcześnie „państwo dobrobytu”, swego czasu hasło tak chwytliwe a polityka na nim oparta tak atrakcyjna dla wielu krajów, przeżywa poważne trudności i jest coraz powszechniej podważana. W państwie dobrobytu upatruje się źródeł kosztownego i nieefektywnego biurokratyzmu życia ekonomicznego ograniczającego wolność przedsiębiorstw i jednostki, jak również obniżającego konkurencyjność międzynarodową[13]. Dyrektor jednej ze szwedzkich fabryk na pytanie „Ile osób tu pracuje?” odpowiedział: „Zaledwie połowa”. W rezultacie szwedzkie wskaźniki makroekonomiczne są nie do pogodzenia z wymogami konkurencji europejskiej[14].

  Analiza danych statystycznych pokazuje, że pewne symptomy pogarszania się sytuacji ekonomicznej Szwecji zauważyć można już w latach siedemdziesiątych. Lata osiemdziesiąte przyniosły dalsze pogarszanie się tej sytuacji, która przekształciła się w głęboką recesję lat dziewięćdziesiątych.

  W latach 1970-1990 tempo wzrostu gospodarczego obniżyło się średnio do 1,1% i było o 0,6% niższe w porównaniu ze średnią dla krajów OECD. Przyniosło to zasadnicze pogorszenie się relacji między produktem krajowym brutto (PKB) na osobę w porównaniu z krajami OECD. Jeśli w 1970 roku produkt ten był w Szwecji o 8% wyższy od średniej dla OECD, to w 1991 roku był o 6% niższy od średniej dla tych krajów. W rezultacie Szwecja spadła na 14 miejsce pod względem wysokości tego wskaźnika na osobę.

  Lata dziewięćdziesiąte przyniosły w Szwecji głęboką recesję gospodarczą, kryzys finansów publicznych i olbrzymi deficyt budżetowy. Jest to największa recesja jaka występowała w tym okresie w krajach OECD. W ciągu trzech lat 1991-1993 produkt krajowy brutto obniżył się łącznie o 6%. Do tego należy dodać wysokie bezrobocie sięgające w 1993 roku 8% siły roboczej. W praktyce udział osób pozbawionych pracy sięga 13%, bowiem 5% uczestniczy w różnego rodzaju programach szkoleniowych oferowanych przez urzędy zatrudnienia. Dane te należy uzupełnić o olbrzymi dług publiczny sięgający 13% produktu krajowego brutto[15].

  Innym zagadnieniem, podnoszonym szczególnie w ostatnim okresie, są aspekty etyczne. Dostrzega się pewną słabość dotychczasowych rozwiązań, które zezwalały zarówno obywatelom jak i instytucjom na wykorzystywanie systemu niezgodnie z jego celami. Przejawami tego są oszustwa, rozwój czarnego rynku z jednej, a z drugiej strony rosnąca społeczna tolerancja dla tych zjawisk. Uważa się również, iż system zabezpieczenia społecznego, płatności transferowych z jednej strony, a podatków z drugiej, przyczyniają się do pogłębiania trudności na rynku pracy, do wzrostu bezrobocia. Bezpieczeństwo dochodowe podniosło bowiem oczekiwania odnośnie do poziomu płac i zredukowało skłonność do podejmowania pracy. Ponadto, jeżeli ludzie mogą zachować jedynie nieznaczną część dodatkowego dochodu, to również wpływa na mniejsze zainteresowanie podjęciem pracy[16"

  Panie Dariuszu, proszę sobie uważnie poczytać.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 mar 2011

  Klientttt

  Nie syp mi cytatami z Biblii, bo ja w Boga nie wierzę, Biblia jest pełna sprzeczności.

  Widzę ze do inteligentnych należysz.Jeśli możesz napisz czemu w Boga nie wierzysz ;) . Tak poza ekonomią.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 mar 2011

  A to już jest moja prywatna sprawa dlaczego jestem niewierzący. Mam swoje powody ;)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 mar 2011

  Przedpołudniowa kawa i ja celem uzupełnienia wypowiedzi ;)

  UPR trafnie podsumowuje przymus ZUS http://www.youtube.com/watch?v=GXEcGxQzZzQ (UPR kontra S. Niesiołowski [PO])

  Podsumowanie zaraz po katastrofie Smoleńskiej polskiej polityki http://www.youtube.com/watch?v=wCoXe1PqzIU - no i powiedzcie sami - sprawdziło się ;).

  O tym jak ludzie dali się nabrać na pseudo-liberalizm platformy http://www.youtube.com/watch?v=XibO1BiD16Y

  (bo PO nie jest liberalna, jest populistyczna)

  Wypowiedź przewodniczącego klubu poselskiego platformy odnośnie liberalizmu http://www.youtube.com/watch?v=JKSNXk51_RE GORĄCO POLECAM!

  UPR kontra Adam Szejnfeld - http://www.youtube.com/watch?v=jSRWet7gTtA

  Kto zyska na EURO 2012 http://www.youtube.com/watch?v=sRHFM_GV7dw

  KASE kontra poseł Mirosław Sekua - http://www.youtube.com/watch?v=YEC2Ljoy8rM

  Ten filmik DOKŁADNIE pokazuje czym jest obecna partia rządząca - to najważniejszy filmik jaki tu wrzucam i polecam jego zobaczenie.

  Odpowiedz
 • 23 mar 2011

  "- państwo ogranicza liczbę urzędów"
  Politycy sami sobie odcinają etaty- wywal się sam z własnej firmy.
  "- państwo upraszcza przepisy, kodeksy i system podatkowy"
  Brak kolejnych etatów dla partyjnych koleżków, bunt adwokatów, prokuratorów, sędziów i wszelkiej maści biurokratów.
  "- państwo obniża podatek VAT, akcyzy, podatki"
  Zmniejsza wpływy do budżetu- powodów mnóstwo- a to dziura budżetowa, a to musimy nowe autostrady, stadiony itp. Zmiejszenie zysków firmy.
  - państwo wprowadza system prywatnych ubezpieczeń społecznych zostawiając dla ludzi żyjących w ubóstwie możliwość opieki zdrowotnej (model amerykański, najlepszy model opieki zdrowotnej jaki został wymyślony)
  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Obama-uleczyl-system-opieki-zdrowotnej-w-USA-2044686.html
  chyba nie jest tak różowo.
  "- państwo wprowadza płatne szkolnictwo wyższe"
  Czyli kto ma pieniądze tego stać na wykształcenie, bez względu na zdolności. Nie lepiej od razu wystawiać dyplomy np. na allegro bedzie prościej.
  "- zniesiono by przywileje dla służb mundurowych, nauczycieli. Każdy równy wobec prawa - koniec z równymi i równiejszymi."
  Generałowie, posłowie, wszyscy wyżsi urzędnicy tracą przywileje, bezrobotni odbierają sobie zasiłki, pracownicy prawa pracownicze a obywatele prawa obywatelskie- sielanka.
  "- legalizacja narkotyków, dopalaczy, wraz z podatkiem i akcyzą."
  Z tym się zgodze ale jeżeli truję sie (alkoholem, tytoniem czy dragami) i płace podatek wyższy niż wszyscy dzięki akcyzie to dlaczgo nie mam byc z tego tytułu leczony na chorobę mojego uzależnienia- chyba że była by to niewielka akcyza. Płace - wymagam.
  "- Emerytury - oczywiście, prywatne ubezpieczenia, fundusze, inwestycje - jak kto chce."
  Tu się zgodze.
  "W rezultacie państwo zamiast zabierać 1/3 pensji, mogło by zabierać 1/8 pensji."
  Mogę cię zapewnić że to jest kompletnie nie realne. Jestem szefem i dobrowolnie rezygnuje z 1/3 zysku zamieniając na 1/8- biznes stulecia.
  co do prywatyzacji szpitali- zastanawiałeś się kto je kupi ?
  a) firmy farmaceutyczne które bedą miec rynek zbytu dla swoich leków (nie koniecznie tanich)
  b) miedzynarodowe korporacje, powiedzmy wykupuje taka szpitale w małopolsce i steruje cenami (monopol państwowy w rece monopolu prywatnego)
  bo nikt raczej nie miałby kasy i interesu by zainwestować w służbę zdrowie. A tak wogólę to wolę być pacjetem niz klientem.
  "Coś jest państwowe - to nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności za nie."
  Czyli każdy bezkarnie może sobie wziąść państwową limuzynę, zamieszkac w urzędzie skarbowym, pojeździć czołgiem czy pożyczyc łóżko ze szpitala.
  p.S. Jeżeli to twoje UPR dorwało by się do żłoba to by wyglądało oddanie władzy ludziom tak jak oddanie bolszewików władzy robotnikom.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 mar 2011

  Klienttt...zapraszam na spotkania do siedziby UPR w Myślenicach w czwartki o godzine 20... Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 mar 2011

  Klienttt nie rób sobie tego :P Unia Polityki Nierealnej żyje po pierwsze w przekonaniach konserwatywnych światopoglądowo i utopijnych gospodarczo :D

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 mar 2011

  A cała reszta sceny politycznej nie żyje w utopii gospodarczej? Nie jestes w stanie udowoddnic, że model gospodarki jaki proponujemy nie sprawdziłby się - możesz to zrobic tylko w teorii. Systemu gospodarczego, który proponujemy nie było, natomiast ten shit, który serwują wszystkie kolejne rzadzące partie na pewno sie nie sprawdza. Jezeli kiedykolwiek poparłeś , którąkolwiek z partii, która rzadziła - to nie masz prawa zarzucac nam czegokolwiek - bo to tacy jak Ty zafundowali nam ten syf.. I nie zapominaj, ze o Koperniku też na początku mówiono, że to wariat...

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 mar 2011

  Polecam zwolennikom "bandy czworga" ciekawą lekturę: " Bunt mas" Gasseta...

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 mar 2011

  [quote=gość: gość z..] Czytając wasze wypowiedzi zauważyłam ze Mysleniczanin NR martwi się o losy kraju...... można być mądrym Polakiem. [/quote] gościu dziękuje za wsparcie , Ty zauważasz tą moją troskę o naszą umordowaną Ojczyznę. Dobrze że są jeszcze tacy ludzie jak my którzy kochają swoją Ojczyznę. Trzeba cały czas walczyć w obronie naszego kraju przeciw siłą zła , przeciwko tej czerwonej zarazie. Dzisiaj większość społeczeństwa to bezmózgowcy za których myśli m.in. tv , sex , narkotyki , alkohol , róbta co chceta - to lewacko liberalny świat który prowadzi do cywilizacji śmierci. A skąd się biorą bezmózgowcy? Dzisiejsza hedonistyczna kultura, ogłupiając i znieczulając znaczną część społeczeństwa przez , prymitywną muzykę i ''kolorowe'' czasopisma, zakłamany świat reklam i mówienie, że polityka jest tylko dla wybranych, decydentów tego świata, religia dla dziadków i dewotów , a wszyscy powinni dbać przede wszystkim o swój interes – w dosłownym tego słowa znaczeniu – czyli dorobienie się kasy – w konsekwencji stworzyła nowy typ ludzi ''bezmózgowców''. Bezmózgowiec nie decyduje sam o tym co ma jeść , w co się ubrać , nie decyduje o wyborze między złem a dobrem. Robią to za niego media i politycy, z agresywnym udziałem reklam. ''Współczesny'' lewak nie jest od myślenia. Jego argumenty za nim stojące to że inni tak postępują'' (tzw tolerancja), ''wszyscy tak robią''( gwiazdy ekranu ,idole) Wydaje się, że w taki sposób zdeformowanemu społeczeństwu można wmówić już wszystko. np to, że zboczenia seksualne, to nie dewiacje, tylko odmienna orientacja seksualna, którą należy chronić. I w ten sposób geje mogą zakładać ''rodziny'', adoptować dzieci. A być może, niebawem będą domagać się ochrony innych zboczeń: pedofilli, nekrofilli, zoofilli, masochizmu itp. Jeśli ktoś chce się ożenić z kozą albo baranem, to dlaczego nie miałby mieć do tego prawa – kto jest dla niego wystarczającym autorytetem by mu cokolwiek zabronić lub nakazać. Przecież nie możemy dyskryminować ''odmiennych orientacji seksualnych'' mówienie w tym miejscu o zboczeniu, jest szowinizmem i zacofaniem. W dzisiejszym świecie moralności następuje groźna w skutkach zamiana chrześcijańskiego miłosierdzia na tolerancję. Prowadzi to do etyki akceptacji zła! Miłosierdzie jest pochyleniem się nad człowiekiem osłabionym przez zło, ale który zła nie chce, natomiast tolerancja jest przyzwoleniem na zło ,wymyślona przez tych którzy chcą zakłócić i zniszczyć prawy i święty porządek dany przez Boga. A prawym porządkiem m.in. jest świętość małżeństw czyli tylko związek między kobietą a mężczyzną a nie jakieś chore jedno płciowe związki. Różnica jakże istotna! Ci którzy niestety nie uznają Pana Boga za Władce tego świata na każdym kroku będą nam podrzucać tą tzw. tolerancje w myśl dobroci i humanizmu ludzkiego a w rzeczywistości to zwykłe oszustwo!.
  Przykład kto jest w tv , kim są ci ludzie co oni sobą reprezentują http://www.youtube.com/watch?v=csJZdQL0Cl4 zapendowska ''Tak epatujesz tym głosem z takim zadowoleniem. Coś okropnego. Chłopie, ciesz się ale nie śpiewaj takich piosenek, jakieś bogoojczyźniane, takie patriotyzmy, to jest COŚ OKROPNEGO. Nie daj się w to wciągnąć, nie idź tą drogą''. Gdzie w mediach i wśród gwiazd miłość do ojczyzny , gdzie patriotyzm , gdzie honor - tylko antypolonizm. Dokąd zmierzasz Polsko?

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 mar 2011

  MyśleniczaninNR - umiesz tylko napisać ''czerwona zaraza''swoimi wypowiedziami sam pokazujesz jakim jesteś bezmózgowcem.
  Próbujesz narzucić innym swoje idee, ale zapominasz o tym, że każdy, ale to KAŻDY ma swój rozum i to on decyduje co chce robić a co nie i co mu odpowiada !
  1.
  Kobieta ma prawo poddać się aborcji, ponieważ ty mówiąc o aborcji mówisz tylko o zbijaniu i to prawda to zabicie niewinnego dziecka ale co z kobietą, która została bez karnie ośmieszona, upokorzona i SKRZYWDZONA.
  Zastanawiałeś się kiedyś to ta osoba musi odczuwać ?
  Nie nigdy, nie prawda ? Liczy się to że usunęła płód !
  A postaw się w jej sytuacji czy później mógłbyś spokojnie patrzeć na dziecko, które było efektem gwałtu ?
  Ile kroć popatrzył byś na nie wracała by chwila twojego upokorzenia i zniesławienia.
  Usuwając taki płód kobieta stara się zapomnieć i my jako naród powinniśmy jej na to pozwolić.
  2.
  Geje - jesteś takim katolikiem a jakbyś nie zauważył to 60 - 70 % księży jest gejami !
  Tyle się słyszy o tym jak molestowali dzieci. Dla człowieka wierzącego to największy grzech a jednak to w większości kapłani - (słudzy Boga) dokonują takich rzeczy !

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 mar 2011

  S.K ja nikomu nic nie narzucam ja tylko pokazuje jaki jest dzisiejszy świat, w poprzednim poście jest to dokładnie opisane. Osobnicy twojego pokroju to bezmózgowcy sterowani przez decydentów tego świata. Tacy osobnicy jak ty przeważnie lewacy , idą po najniższej linii oporu , nie chcą a zarazem boją się wychylać poza szereg poprawnych politycznie. Jeżeli oni mówią że tak ma być np. kobieta ma prawo do swojego ciała i może uśmiercić nowo powstałe życie , wy bezmózgowcy jak papugi krzyczycie tak samo jak oni. S.K różnica między wami bezmózgowcami a mną jest taka że ja sięgam tam gdzie wzrok nie sięga (dużo czytam , interesuje się danym zagadnieniem, wymieniam opinie, nie boje się swoich poglądów) Co do tematu aborcji , to już od młodzieńczych lat interesowałem się tym problemem. I tak z badań naukowców ,lekarzy i biologów wynika że dla kobiety która nie chce urodzić dziecka (nawet ciąża powstała w wyniku gwałtu) rozwiązaniem na pewno nie będzie aborcja. Aborcja jest dziś drugą na świecie przyczyną śmierci , a na skutek powikłań proaborcyjnych rocznie umiera na świecie około 100 tysięcy kobiet. Jednym z problemów bezpośrednio związanym z wykonanym zabiegiem usunięcia ciąży jest syndrom proaborcyjny. Z badań które przeprowadzono na kobietach które usunęły ciążę (nawet kilka lat wstecz). Okazało się że:
  100% kobiet doświadczyło smutku, żalu i poczucia straty;
  92% z nich miało poczucie winy;
  85% zaskoczyła intensywność smutnych przeżyć po dokonanej aborcji;
  81% kobiet czuło spadek poczucia własnej wartości;
  81% badanych było świadomych doznanej krzywdy;
  73% popadło w depresje;
  73% z nich czuło się nieswojo i niepewnie w obecności niemowląt oraz małych dzieci;
  73% czuło niemożność podjęcia rozmowy na temat przeżytej aborcji;
  69% kobiet odczuwało niechęć do współżycia seksualnego;
  65% wykazywało skłonności samobójcze;
  61% rozpoczęło nadużywać alkoholu;
  31% badanych podjęło próby samobójcze;
  23% przeżywało bardzo ciężkie poczucie winy. S.K dlatego to co ty wypisujesz to istne brednie , niby się użalasz a nie masz pojęcia o tym temacie. Co do homoseksualizmu to nie ma znaczenia czy jest to ksiądz , polityk , lekarz , aktor , czy zwykły robotnik. Jeżeli dochodzi do przestępstwa w tym przypadku do molestowania dzieci , kara dla każdego powinna być taka sama (ciupa i tyle) Stop bezmózgowcom!

  1 Odpowiedz
 • 27 mar 2011

  Rozumiem że badania przeprowadziłeś sam ? (bo nie dopatrzyłem sie kto się pod nimi podpisał ). Poza tym mam taka jedną małą prośbę : skoro obrzucasz swoich przeciwników tytułami "bezmózgowców"- sam zacznij myśleć a nie chłonąć jak gąbka propagandę ze "szczerbca" czy jakiejś "jedynie słusznej ideologi". Bo według mnie nie ma większej głupoty niż ślepy fanatyzm.

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 mar 2011

  malatesta - anarchisto który masz gdzieś Ojczyznę badania syndromu poaborcyjnego przeprowadziła Anna Speckhard na Uniwersytecie Minnesota (badała kobiety 5 - 10 lat po aborcji) Wiadomości moje nie są w wyssane z palca czy jak anarchisto sugerujesz ze szczerbca. Moje argumenty zawsze są po parte przez mądrych ludzi profesorów , naukowców , teologów ludzi którzy kierują i kierowali się dobrem człowieka, wiary ,ojczyzny , tradycji i honoru! Dla mnie obecne mass media m.in. wybiórcza , nie , tvn , polsat to jedno anty-narodowe i anty-polskie ścierwo!

  1 Odpowiedz
 • 27 mar 2011

  Człowieku (mam nadzieję że nie obrażam cię tak nazywając). Nigdzie nie napisałem że "mam gdzieś Ojczyznę" więc nie przypisuj mi zdań które według ciebie są moje (no chyba że lepiej wiesz ode mnie co mam gdzieś a co kocham ). co do badań- "Badania opublikowane na Uniwersytecie Minnesota przez Annę C. Speckhard w 1985 roku10 obejmowały 30 kobiet 5 - 10 lat po aborcji:" Powołując się na badania na 30 kobietach które przeprowadzono prawie 30 lat temu gdzieś w stanach- sorry ale mnie to nie przekonuje bo owa pani (nie zauwazyłem tez żadnego naukowego tytułu przed jej nazwiskiem) kierowała się chyba tylko i wyłącznie ''dobrem człowieka, wiary ,ojczyzny , tradycji i honoru". Tyle ode mnie. w jednym masz rację- jestem anarchista ale kompletnie o mnie nic nie wiesz .

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 mar 2011

  Klientttt. Ja w Boga Wierzę ! i szatan też istnieje, oto fragment ciekawy,choć nie we wlaściwym miejscu tematycznym.

  ”Pouczenia demona. Podane przykłady dotyczą przypadków prawdziwego opętania. Niektóre z tych wypowiedzi
  powtarzająsię dość często i w sposób bezpośredni lub pośredni, potwierdzają prawdy wiary chrześcijańskiej. Na przykład demon potwierdza jednoznacznie, że jego główna działalność wśród ludzi to nie tylko opętanie, lecz kuszenie. Kiedyś, podczas egzorcyzmu, kiedy
  wypowiedziane zostały słowa Rytuału Rzymskiego „malorum radix, fomes vitiorum,seductor hominum, proditor gentium”(korzeniu zła, zwodzicielu
  ludzi,zarzewie cierpień) – podsunował swe działanie w sposób bardzokategoryczny: „naszym obowiązkiem jest kusić. Zawsze, każdego bezwyjątku, wszędzie i bez względu na wszystko. Ktoś zawsze wpadnie wnasze sidła. Niektórzy wpadają na zawsze!” Podczas innego
  egzorcyzmustwierdził, mówiąc o Bogu: „On chce, żeby dusze były wolne iświęte, ja chcę, żeby były zniewolone”. Jeśli chodzi o potęgę modlitwy, kiedy padły słowa „Sanctus,Sanctus, Sanctus, Dominus Deus Sabaoth” (Święty, Święty, Święty,Pan Bóg Zastępów), z drugiego egzorcyzmu Rytuału Rzymskiego,powiedział: „Gdybyście padli przed Nim na kolana i wielbili Go, tak
  jakto czynią Aniołowie, nie mielibyśmy nad wami takiej władzy. Sami
  namją dajecie”. Podczas egzorcyzmów, przejawia się zawsze pycha diabła.Pewnego dnia powiedział: „Moja pycha jest moja mocą i moimprzekleństwem”. Bardzo często przejawia się jego pragnienie
  odbieraniaczci, tak jakby był Bogiem. Nie chce pogodzić się z tym, że jest
  tylkostworzeniem. Żyje złudzeniem, że sam jest Bogiem i domaga się, byludzie oddawali mu cześć należną tylko Bogu. Zdarza się, że podczasegzorcyzmów mówi: „Oddawajcie mi cześć! Ja jestem bogiem! Klękajciena dźwięk mego imienia! Ja jestem wszechmogący! Wzywajcie mnie!”.Kiedy padają tego typu słowa, jak sugeruje pkt. 20 Normae
  observandaecirca exorcizandos a demonio z Rytuału Rzymskiego, można
  odpowiedziećcytując Pismo Święte, na przykład słowa Pana Jezusa, wypowiedziane podczas kuszenia na pustyni: „Idź precz, szatanie! Jest napisane:
  Panu,Bogu swemu będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu będzieszsłużył!”. Albo słowa świętego Pawła: „Aby na Imię Jezusa zgięło się każde kolano, istot niebieskich, ziemskich i
  podziemnych, iaby każdy język wyznał, że Jezus Chrystus jest Panem, ku chwale
  BogaOjca” (Flp 1, 10-11). Niektórzy egzorcyści posługują się słowamimodlitwy spontanicznej w rodzaju: „Tylko Bóg Ojciec, Syn Boży i
  Duch Święty odbiera cześć i chwałę. Nie ma innego Boga. Ukorz się przed Nim i oddaj Mu pokłon!”. Kiedy mówi się o czci należnej jedynemu prawdziwemu Bogu, odpowiedź demona jest zawsze gwałtowna, pełnawściekłości, pychy i zarozumiałości: „Nigdy, przenigdy! To ja
  jestem bogiem! Rozejrzyj się dokoła, popatrz jak wszyscy idą za mną! Jakwszyscy szukają tego, co chce im dać!”. Innym razem, kiedypowiedziałem mu: „Nie ma innego Boga! Jest tylko Bóg Ojciec, Syn
  Bożyi Duch Święty... Mój Bóg jest także twoim Bogiem” - odparł: „moimbogiem jest władza, którą mam nad ludźmi”. Praktycznie rzecz
  biorąc,wyznał, że uważa się za boga ludzi. którzy są daleko od prawdziwego Boga i żyją w grzechu. Innym razem, kiedy egzorcysta powiedział: „Oddaj częśćtwemu Bogu, który cię stworzył, pokłoń się mu!” - demonzaprotestował: „Stał się człowiekiem. Wcielenie to najbardziej obrzydliwa i upokarzająca rzecz jaka mógł zrobić! Także my wiemy
  jakąodrazą nas napełnił, kiedy przyjął na siebie wasze wstrętne ludzkieciało!”. Zdumiewające jest to, co zaczyna się dziać, kiedy
  egzorcysta powtarza modlitwę, którą anioł przekazał pastuszkom a Fatimie.
  Zanim Matka Boża objawiła się Franciszkowi, Hiacyncie i Łucji, mniej
  więcej rok przedtem, trzykrotnie ukazał się im anioł. Przychodząc dopastuszków po raz trzeci, trzymał w ręku kielich, a nad nim Hostię,
  z Której spływały krople Krwi. Kielich i Hostia, zostały jakby
  zwieszone w powietrzu, anioł zaś ukląkł, pochylają się twarzą do ziemi i trzykrotnie powtórzył modlitwę: „Trójco Przenajświętsza, Ojcze,Synu, Duchu Święty! W najgłębszej pokorze cześć Ci oddaję i
  ofiaruje Ci Przenajdroższe Ciało i Krew, Dusze i Bóstwo Jezusa Chrystusa,
  obecne na ołtarzach całego świata, jako wynagrodzenie za zniewagi,świętokradztwo i obojętność, którymi On jest obrażany. Przez nieskończone zasługi Jego Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, proszę Cię, o nawrócenie biednych grzeszników”. Kiedy egzorcysta zaczyna odmawiać tę modlitwę, diabeł reaguje bardzo gwałtownie. Reakcja nasila się przy słowach „jakowynagrodzenie za zniewagi, świętokradztwa i obojętność, którymi Onjest obrażany” a także przy ostatnich słowach „proszę Cię onawrócenie biednych grzeszników”. Innym typowym zachowaniem demona podczas egzorcyzmów są groźby. Wyszydza wszystko, co piękne, dobre, zdrowe, harmonijne.
  Grozi,że wszystkich zabije. Nie ukrywa swych zamiarów zniszczenia. „ Nie mało ludzi jest na naszych usługach. Dajemy im najwyższe
  stanowiska,skąd mogą dominować i niszczyć”. Nienawidzi zwłaszcza sakramentu małżeństwa i życia rodzinnego. Gwałtownie reaguje podczas błogosławieństwa małżonków lub w chwili, gdy małżonkowie odnawiają obietnice małżeńskie. Kiedyś zdradził swą nienawiść do rodziny,mniej więcej takimi słowami: „Nadal nie jestem zadowolony z tego,
  jaksię ubierają kobiety. Muszą być coraz bardziej rozebrane, żeby seks był coraz ważniejszy. Wtedy będę mógł niszczyć więcej rodzin!”.Innym razem określił organy płciowe, używając metafory „centrumświata”(środek świata). Wściekłe reakcje zdarzają się także wsytuacji, gdy egzorcysta błogosławi narzeczonych, którzy
  postanawiają przeżywać swe narzeczeństwo w czystości. Ich wybór nazywa
  świństwem.Uderzająca jest czysta nienawiść, jaka przejawia się w jego satysfakcji, kiedy dzieje się coś złego. Kiedyś powiedział do egzorcysty: „Weź tę obrzydliwą Apokalipsę. Tam jest napisane o Niewieście, Która rodzi. A ja zawsze próbuję pożerać Jej dzieci.Wiesz jak?”. I tu, w sposób mrożący krew w żyłach, opisał zabijanie dzieci w łonie matki oraz przemoc seksualną i gwałty
  cielesne popełniane na dzieciach. Do tych odrażających opisów dodawał za każdym okrzyk: „ale ubaw!”. Tak samo wyraził się mówiąc o młodych ludziach, którzy przez narkotyki doprowadzają się do ruiny.Innym razem, podczas egzorcyzmów, ponownie wspominał o aborcji,
  zaczął się perfidnie śmiać i powiedział: „Nawet ustawowe pozwolenie od was dostałem!”. Uderzający jest również sposób, w jaki odwraca do górynogami całą rzeczywistość i podstawowe zasady moralne, uważając
  dobro za zło, a zło za dobro. Przykładowo, na widok relikwii krzyczał:
  „Ale smród! Tak cuchną ci, którzy wybrali Jego!”.(Te słowa odnoszą siędo Jezusa Chrystusa, przez nienawiść i pogardę, prawie nigdy niewypowiada Jego imienia). Na widok różańca, powiedział: „Ten przeklęty łańcuch z Krzyżem na końcu”. Kiedy ksiądz używał wody święconej, demon zaprotestował: „Nie chcę, żeby mnie myli w tej wodzie, która śmierdzi gnojem i mnie parzy”. Na słowa:„Pobłogosław Panie Boże naszego brata” odpowiedział: „Niechbędzie przeklęty, zabiorę go ze sobą do piekła!”. Na słowaEwangelii: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzenie i
  obciążenijesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28), natychmiast
  odpowiedział:„Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy wesoło sobie żyjecie,
  przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście zepsuci i przewrotni, a ja was pokrzepię”. Innym razem, kiedy egzorcysta wymawiał słowa Rytuału Rzymskiego „inimice fidei, hostis generis umani, mortis adductor”(nieprzyjacielu rodzaju ludzkiego, sprawco śmierci), diabeł taką
  oto metaforą wyraził nieodpartą chęć czynienia zła dla samego zła:„Tego dnia, kiedy odeszliśmy od Niego, powiedzieliśmy Mu, moc
  grzechu będzie naszym ołtarzem, na którym będziemy składać w ofierze dusze tych przeklętych dzieci. Po tym ołtarzu, będzie spływać krew twoich
  przeklętych dzieci. Istnieje bóg dla tych, którzy nienawidzą i towłaśnie on jest moim bogiem”. W wyzwiskach, które wykrzykuje, widać, że demon
  nieustannie próbuje skłócić ludzi i podżega jednych przeciwko drugim. Lubi podkreślać, że podoba mu się nienawiść pomiędzy ludźmi. Łaknie ludzkiej złości i przewrotności, ponieważby, jak sam wielokrotnie wyznał: „to jest pokarm, który mnie pokrzepia i dodaje mi sił”.„My chcemy niezgody, chcemy nienawiści i wojny. Nie ważne gdzie i zjakiego powodu”. „Wiesz ilu naszych”potępieńców” krąży poświecie?”. Innym razem, w momencie, w którym Rytuał Rzymski
  przewiduje zadawanie pytań demonowi, na pytanie jak się nazywa, odpowiedział,
  że nazywa się Sahaar i przychodzi z pustyni. Kazano mu wrócić na pustynię, skąd przyszedł. Wtedy egzorcysta usłyszał w odpowiedzi:„Ja noszę pustynie przy sobie”. (Te słowa można przetłumaczyćtakże: Przynoszę pustynię ze sobą). Podczas kolejnych egzorcyzmów,stało się jasne, że chciał w ten sposób wyrazić swe dążenie dowzniecenia nienawiści, z której rodzi się oschłość, rozpacz iśmierć w relacjach ludzkich. A także pokazać, że cieszy gobezpłodność i pustka – zarówno fizyczna jak i duchowa. W niektórych przypadkach, jego wypowiedzi bywają
  dow*****ne,pół żartem pół serio, jak na przykład sytuacja, kiedy egzorcysta usłyszał pod swoim adresem: „Każdy klecha przynosi na pecha,zwłaszcza taki, który robi co do niego należy. Bo przez takiego,
  nic namsię nie uda.!”. Szczególną nadzieją napawa Maryjne doświadczenie, płynące
  z egzorcyzmów. Kiedy mówi się o Matce Bożej, demony reagują atakami furii. Nienawidzą Matki Bożej, nigdy nie odważą się wypowiedzieć
  Jej imienia. Mówią „ona” albo „tamta”. Pada cały stek najgorszych bluźnierstw pod adresem Matki Bożej. Uskarżają się, że niszczy ich plany. Demon reaguje gwałtownie, na wspomnienie Niepokalanego Serca
  Maryi.Wykrzykuje, że ten... taki nie taki (i tu mówi o Janie Pawle II
  słowami,których nie da się powtórzyć) poświęcił świat Temu Niepokalanemu Sercu, i że ten akt pokrzyżował piekłu pewne plany na skalęświatową. Jeżeli chodzi o Różaniec Święty, kiedyś założono koronkę Różańca na szyję osoby egzorcyzmowanej. Demon zaczął krzyczeć:„przygniata mnie, jaki to nieznośny ciężar! Zabierzcie ten łańcuch
  z Krzyżem na końcu!”. Egzorcysta powiedział: „Od dziś, nasza siostra będzie codziennie odmawiała Różaniec”. A diabeł natychmiast odparł:„I co z tego? I tak jest was niewielu! To nic nie znaczy, w
  porównaniu zcałym światem! (mówił o osobach odmawiających Różaniec). W to migraj! Przeszkadza mi, kiedy ja wzywają, to mi przypomina Jego
  życie”(ma na myśli życie Pana Jezusa, które rozważamy w Różańcu). Innymrazem egzorcysta, wyjął z kieszeni koronkę Różańca. Demon
  natychmiast zaczął krzyczeć: „zabierz ten łańcuch!”. „Jaki łańcuch?”„Ten z krzyżem na końcu. On nas biczuje tym swoim łańcuchem!”. Zpewnością chodzi tu o swoistą metaforę, jednak pozwala ona
  zrozumieć,i to w sposób bardzo konkretny, jak wielka jest moc Różańca i jak bardzo demon się go lęka. Innym razem, ku wielkiemu zaskoczeniu egzorcysty, kiedy
  podczas modlitwy, odczytywane były wezwania do Matki Bożej, demon zaczął krzyczeć: „Tylko Ona jest wszędzie. Ona mnie zabija. Zawsze mniezabijała. Wszystko przewraca do góry nogami. Ten Jej przeklęty
  płaszcz mnie dusi, za każdym razem. Żaden z nas tego nie wytrzyma”. Wtedy egzorcysta zawołał: „Dziękuję Ci Matki, dziękuję Twemu Niepokalanemu Sercu!” Demon odpowiedział: „Zostaw to Serce w
  spokoju.Przebiliśmy Je mieczem – a Ono nie umarło. Ukrzyżowaliśmy Jej Syna,
  a Ona nie umarła, dostała więcej dzieci!”. Podczas innego egzorcyzmu,kiedy egzorcysta oddawał cześć Niepokalanemu Sercu Maryi demonpowiedział: „Jej Serce, sprawia nam ból. Im bardziej przebijaliśmy
  to Serce, tym mocniej biło. Im bardziej miażdżyliśmy to Serce, tym bardziej Ona miażdżyła nas. Im bardziej cierpiała, tym bardziej cierpieliśmy i my. Chcieliśmy zrobić jej na złość, a Ona zabijała nas swoim płaczem. Jej łzy są ogniem, który nas zabija”. Innym
  razem ten sam egzorcysta wzywał wstawiennictwa Niepokalanego Serca Maryi,
  a demon zaczął mówić o kolcach, które tkwią w tym Sercu (są one symbolem grzechów ludzkich) oraz o ludziach, którzy chcą ofiarować Maryi swe zadośćuczynienie. Powiedział wtedy: „Ludzie pomogli mi
  wbić w to Serce mnóstwo kolców, tysiące miliardów. Samiście mi pomogli wbić te wszystkie kolce. Właśnie wy! Ale im więcej kolców, tym większą ma siłę! Im więcej krwi, tym więcej mocy! Im więcej cierpienia, tym więcej chwały! Wasze grzechy zamieniły się w
  chwałę,bo wiele dusz poświęciło się Jej, żeby zadośćuczynić za zniewagi.Każda dusza, która Jej się poświęca, wyciąga kolec z Jej serca. Akażdy taki wyciągnięty kolec, jest jak ognisty pal, który przebija
  nasz mózg. My ich bijemy, pokonujemy ich, palimy, drapiemy,
  rozszarpujemy ichna kawały, a oni padają na kolana i się modlą. My im ubliżamy,szkalujemy ich, znieważamy – a oni padają na kolana i się modlą. Tatortura nigdy się nie skończy! Ta tortura nigdy się nie skończy!
  Jestich za dużo! Za dużo! Tylu głupców się Jej poświęca. Tylko na toczekają, żeby umrzeć dla tej... i dla Jej Syna!”. Podczas innego egzorcyzmu, demon chełpił się, że zadał
  cierpienieniewinnym ludziom. Egzorcysta zaczął modlić się tymi słowami”„Panie Jezu Chryste, wydawało się, że zostałeś pokonany na Krzyżu– wydawało się, że moce ciemności zwyciężyły, a w rzeczywistości TY odniosłeś decydujące zwycięstwo”. Diabeł odparł: „To wszystko przez Nią! Wszystko z winy Jego Matki! Uczyłem tę idiotkę (mówił oosobie dręczonej) nienawiści do Niej, a Tamta i tak wygrała. Ona
  (tzn.Matka Boża) nieustannie się modli. Nawet przez chwilę nie siedzi
  cicho.I ciągle nas biczuje tymi swymi modlitwami”. Z pewnością znaczy to,że Maryja wstawia się u Boga za tą dręczoną osobą. Chodzi także oto, że ta kobieta coraz bardziej kochała Maryję. Podczas innego egzorcyzmu demon powiedział: „Za każdym razem, kiedy schodzi tu naziemię, pogrążamy się coraz niżej. Każda Jej łza, to dziura w
  naszej skórze. Każde Jej spojrzenie, szarpie nasz mózg na kawałki. Każdy
  Jej krok, to nasz koniec. Usiłujemy Ją powstrzymać, ale nie możemy, bo
  Ona jest silniejsza od nas. Zły nie ma nad Nią żadnej władzy”. Innym razem miał miejsce szczególnie wstrząsający epizod.Pewnego dnia, zwracając się w stronę wizerunku Matki Bożej,znajdującego się w pomieszczeniu, gdzie sprawowany był egzorcyzm,
  demonzaczął krzyczeć: „Czemu wszystko ofiarowałaś Temu? Dlaczegoooooo!
  Pocoooooo!”. Egzorcysta zapytał: „Co ofiarowała?” A demon odrzekł:„Pod Krzyżem Tamtego! Ona cierpiała!” Niewątpliwie, odnosi się todo ofiary cierpienia, którą Maryja złożyła Ojcu Przedwiecznemu wimieniu własnym, i w imieniu Syna, podczas ukrzyżowania.> > Wtedy egzorcysta powiedział: „Pamiętaj, że Maryja, u stópKrzyża, ofiarowała Bogu Ojcu Jezusa i siebie samą wraz z Nim. Za
  nas ofiarowała to cierpienie, ponieważ jesteśmy Jej dziećmi”. W tym momencie zaczęły się wrzaski nie do opisania. Nie mogąc znieść siły płynącej z ofiary Chrystusa i Maryi, złożonej na Kalwarii,
  powiedział:Dosyć! Dosyć tego! Nie przypominaj mi tego! Basta! Pali mnie to
  żywymogniem!”W Wielki Piątek 2006 roku, kiedy egzorcysta odczytywał
  fragment Ewangelii Świętego Jana, przy słowach, które Pan Jezus skierował doMaryi i Świętego Jana: „Niewiasto, oto syn Twój”, „Oto Matka twoja!”, demon nie wytrzymał i powiedział: „W jednej chwili umiłowała swe dzieci. Przez wszystkie pokolenia. I znowu powiedziała”tak”. Angolowi powiedziała „tak”, a pod Krzyżem znowu powiedziała „tak” swemu Synowi. Po to, żebyście stali się Jej dziećmi”. Egzorcysta zrozumiał, że demon wbrew swojej woli, musiał wyznać coś, czego nigdy nie chciałby powiedzieć. Czytał dalej: „Odtej chwili, uczeń wziął Ją do siebie”. Diabeł, okazując wielką odrazę, która przejawiała się w tonie głosu i w całej postawie,dodał: Czyste dusze przyjmują do serca Matkę Boga. Wasze ciało i
  wasz duch to dom Pański i do tego domu Ją przyjmujecie. Wszystkie
  dzieci Boże, powinne wziąć Maryję do siebie. Tego was uczyła swoim życiem.
  W Maryi, macie wielką pomoc, powinniście częściej z niej korzystać.Módlcie się, módlcie się do Niej więcej. Weźcie Ją do siebie. Ona towarzyszy każdemu z was”. Egzorcysta wiedząc, że Wielki Piątek
  jest dniem szczególnej łaski, przypomniał wtedy ofiarę Pana Jezusa na Krzyżu, poniesioną z miłości do nas. Jego rany. Jego krew i
  cierpienie.Jego upokorzenie i ofiarę złożoną Bogu Ojcu, łzy i cierpienie Maryi
  ustóp Krzyża i ofiarę, którą złożyła Bogu Ojcu, łącząc się zofiarą Syna. Kiedy modlił się, wspominając te wielkie wydarzenia,demon stwierdził, ku wielkiemu zdumieniu egzorcysty: „My też
  staliśmypod Krzyżem. Podburzaliśmy niektórych przeciwko Niemu, żeby Mu ubliżali, żeby Go obrażali, żeby rzucali Mu wyzwania. Innych kusiliśmy, wzbudzając w nich wątpliwości. Wmawialiśmy im, że to niemoże być prawdziwy Mesjasz. Niektórzy poszli tam, żeby zobaczyć
  jakiś cud i przekonać się na własne oczy, że to On jest Mesjaszem. Co
  zadurnie! Przepędziliśmy stamtąd mnóstwo ludzi. Przestali w Niego wierzyć, przerazili się widząc jak umiera. Zostało paru
  niedobitków.Oni z kolei, doszli do przekonania, kiedy już umarł, że to wszystko nieprawda. Bo skoro umarł, to już po wszystkim. Nic się już nie dazrobić. Kiedy zdejmowali ciało z Krzyża, kusiliśmy nawet Jana.Wmawialiśmy mu, zobacz jak skończył wasz Mesjasz! Zobacz, jak
  skończył Ten twój Mesjasz. Kusiliśmy nawet jego Matkę. Miała rozdarte Serce.
  Ale jednocześnie, w tym Sercu panował nieopisany pokój. Wszystko przebaczała. Kochała i cierpiała. Jej przebaczenie było całkowite.
  Jej miłość była całkowita. Jej ofiara była całkowita. I to na spokonałoooooo! Bezskutecznie podkopywaliśmy Jej wiarę. Ona nieprzestawała się modlić. Tylko Ona Jedna wierzyła Zmartwychwstanie.
  Jej Serce już wszystko wiedziało. I tamtego dnia o świcie, w dzień poszabacie, On przyszedł najpierw do Niej. Nie wiemy co do siebie
  mówili.Widzieliśmy ich. Widzieliśmy tylko, że to spotkanie promieniowało pokojem i nieskończona miłością. Anie nie mogliśmy nic słyszeć.
  Ichrozmowa była poza naszym zasięgiem. A potem zobaczyliśmy Magdalenę idącą do grobu”.Innym razem, kiedy podczas sprawowania swej posługi,
  egzorcysta powiedział, że odprawi Mszę Świętą w intencji tej osoby, demon niemiał już sił, żeby zareagować, zbliżał się moment uwolnienia. Alepowiedział: „Nie mam pojęcia,co Mu strzeliło do głowy. Skąd Mu to przyszło, żeby się za was poświęcić. Za was, którzy nie jesteście niczym więcej, tylko cuchnącymi śmieciami i kupa gnoju. Jak On to zrobił! Jak On mógł! Poświęcić się za takie marne, paskudne, nic
  niewarte kreatury, które nic nie rozumieją. Nie wiecie jak bardzo On
  was kochał i jak was kocha, bo Go bez przerwy obrażacie. Jemu Msza jest
  niepotrzebna. On ma wszystko. Tylko dla was Ją wymyślił. Tylko dla
  was,żeby was do do Siebie zbliżyć. Żebyście mogli Go mieć na co dzień.
  Awy, głupcy, plujecie na to. A wy nie przyjmujecie tego. Wy, którzy naprawdę moglibyście być tacy jak On. On chce was mieć przy sobie
  (tesłowa demon wypowiedział z wielkim trudem). I każdego dnia, daje
  wam to Swoje Ciało i Krew. Dla nas to coś obrzydliwego, ale dla was to
  wszystko.To jedyny środek zbawienia, żebyście nie poszli na zatracenie, tak
  jakmy. A do was to nie trafia! Jak można nie zrozumieć? A wy nie
  rozumiecie.On Tam jest i mówi do was: „Oto Jestem! Weźcie mnie do siebie!Pójdźcie za mną”. Do mnie powiedział: „Vade retro” (Idź precz!)A do was mówi: „Oto Jestem, przyjdźcie do Mnie”. Innym razem,podczas gwałtownej walki, egzorcysta zrozumiał, że demon nie chce powtórzyć czegoś, co Chrystus rozkazał mu powiedzieć. W pewnym momencie, zupełnie pokonany mocą Bożą, krzyknął: On mi kazał powiedzieć: Nie lękajcie się, wyjdźcie na spotkanie waszego Boga.Zostawcie wszystko, co was wiąże ze złem. Wypełnijcie swoje życie Bogiem. Niech w waszym sercu, będzie miejsce tylko dla Jezusa
  Chrystusa.Idźcie za Nim w radości i w cierpieniu. Uwielbiajcie Go zawsze. On
  jestwaszym zbawieniem”. A potem demon zaczął przeraźliwie wyć.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 mar 2011

  anarchisto według życzenia ''Od poczęcia człowiek''
  ''Wypowiedzi naukowców i lekarzy''
  Życie człowieka rozpoczyna się w momencie poczęcia. To fakt biologiczny, medyczny,
  niepodważalny. Przyjęcie do wiadomości tego faktu winno u każdego, niezależnie od wyznawanego
  światopoglądu, prowadzić do bezwarunkowego szacunku wobec życia każdej
  poczętej istoty ludzkiej. A oto wypowiedzi naukowców i lekarzy:
  „Komórkę jajową od momentu zapłodnienia nazywamy zarodkiem, ale nie ulega wątpliwości,
  że jest to człowiek.” prof. dr hab. med. Bogdan Chazan, specjalista krajowy
  w dziedzinie położnictwa i ginekologii, „Służba Życiu. Zeszyty Problemowe” nr 2/3/1999.
  „Żywot człowieka rozpoczyna się w momencie poczęcia, to jest zapłodnienia i kończy
  się w momencie śmierci.” prof. zw. dr hab. med. Rudolf Klimek, członek Królewskiego
  Towarzystwa Lekarskiego w Londynie, CM UJ.
  „W świetle obecnej wiedzy nie ulega wątpliwości, że życie człowieka zostaje zapoczątkowane
  w następstwie połączenia się dwu komórek rozrodczych – gamet – żeńskiej i
  męskiej w postać komórki macierzystej zwanej zygotą, która o tej chwili zaczyna żyć
  własnym rytmem.” prof. dr hab. med. Maria Rybakowa, Komitet Rozwoju Człowieka Wydziału
  Nauk Medycznych PAN Warszawa-Kraków „Służba Życiu. Zeszyty Problemowe” nr
  2/3/1999.
  „Po zapłodnieniu, to jest zespoleniu się jądra komórki jajowej z jądrem plemnika (co
  następuje w jajowodzie, blisko jego ujścia od strony jajnika) powstaje całkowicie
  nowa, odbiegająca od genotypów rodzicielskich, odrębna jakość genetyczna – nowa
  osoba ludzka. Zestaw jej genów w komórkach somatycznych nie ulegnie już zmianie
  do końca życia.” prof. dr hab. Bolesław Suszka, biolog, pracownik naukowy PAN.
  „Szacunek dla nowego życia od samego poczęcia i uznanie dziecka za partnera
  w dialogu są bardzo ważne. Ten dialog rozpoczyna się w momencie poczęcia.” prof. dr
  hab. Peter G. Fedor-Freybergh, „Psychologia i medycyna pre- i perinatalna: nowa interdyscyplinarna
  nauka w zmieniającym się świecie”, „Menopauza”, Zeszyt 1. Tom 1, 2002.
  „Nowe życie – życie Waszego dziecka – zaczyna się w momencie zespolenia ze sobą
  żeńskiej komórki jajowej i męskiej – plemnika. Powstaje jedna komórka, która zawiera
  wszystkie cechy przekazane przez komórki rodzicielskie i jest ona wypadkową
  dwóch różnych linii dziedzictwa oraz stanowi pod tym względem jedyny i niepowtarzalny
  zawiązek nowego życia (...) Ten wielki cud natury, jakim jest zapłodnienie
  (...) jest początkiem życia dziecka w łonie matki”. dr nauk przyrod. R. Kurniewicz-
  Witczakowa w: „Nasze dziecko” red. prof. dr hab. med. J. Kopczyńska-Sikorska,
  Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, Warszawa 1994, s. 31.
  „Połączenie komórki jajowej i plemnika, czyli gamety matczynej i ojcowskiej daje początek
  odrębnemu życiu. W wyniku zapłodnienia powstaje w pełni genetycznie uformowany
  nowy człowiek, którego rozwój dokonuje się w czasie życia ludzkiego. Tak
  więc embrion, płód, noworodek, niemowlę, dziecko, dorosły, starzec to określenia poszczególnych
  biologicznych etapów rozwoju zawsze tego samego człowieka.”
  dr n. med. Antoni Marcinek dyrektor Szpitala Położniczo-Ginekologicznego im. R. Czerwiakowskiego
  w Krakowie, specjalista regionalny do spraw położnictwa i ginekologii województwa
  małopolskiego, „Służba Życiu. Zeszyty Problemowe” nr 2/3/1999.
  „ Dzięki nadzwyczajnemu postępowi techniki wtargnęliśmy do prywatnego życia płodu
  (...). Przyjęcie za pewnik faktu, że po zapłodnieniu powstała nowa istota ludzka, nie
  jest już sprawą upodobań czy opinii. Ludzka natura tej istoty od chwili poczęcia do
  starości nie jest metafizycznym twierdzeniem, z którym można się spierać, ale zwykłym
  faktem doświadczalnym.” prof. dr med. J. Lejeune, kierownik Katedry Genetyki na
  Uniwersytecie im. R.Descartesa w Paryżu, cyt. za: „Wiedza i życie”, nr 11, 1986, s. 8.
  „Rozwój dziecka zaczyna się nie w chwili jego urodzenia, lecz w momencie poczęcia.”
  prof. dr hab. med. K. Bożkowa, była dyrektor Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie w:
  Zdrowie rodziny, pod red. prof. dr hab. med. K. Bożkowej i dr med. A. Sitko, Państwowy
  Zakład Wydawnictw Lekarskich, Warszawa 1983, s. 35.
  „Życie osobnicze, czyli ontogeneza, rozpoczyna się od momentu zapłodnienia i trwa aż
  do śmierci.” prof. dr hab. med. H. Kędzia, Akademia Medyczna w Poznaniu, cyt. za: Medycyna
  perinatalna, pod red. prof. dr hab. med. Z. Słomko, Państwowy Zakład Wydawnictw
  Lekarskich, Warszawa 1985, t. l, s. 19.
  „Życie człowieka nie zaczyna się z chwilą narodzin, ale od momentu poczęcia.” prof. dr
  hab. n. med. J. Roszkowski, członek-współzalożyciel Międzynarodowego Towarzystwa Ginekologicznego,
  członek Rady Naukowej Instytutu Matki i Dziecka, cyt. za: Pielęgniarka i
  położna, nr 12/1988, s. 15. Poza tym piąte przykazanie się kłania Nie zabijaj. a anarchia to dla mnie jedno wielkie dziadostwo: wolnościowy socjalizm, chaos , nędza , brud i syf - a o to obraz dla anarchii a ha ha ha http://www.youtube.com/watch?v=qALWweL4mJw

  Odpowiedz
 • 27 mar 2011

  widzę że system kopiuj-wklej działa http://angelusdomini.bloog.pl/id,5150756,title,kiedy-zaczyna-sie-zyciewypowiedzi-naukowcow,index.html?ticaid=6c05f . Moim zdaniem kobieta powinna być poinformowana przed aborcją o jej wszystkich skutkach i postąpić zgodnie ze swoim sumieniem, nie mam macicy i nigdy nie będę na szczęście stawał przed takim wyborem. Wiem tylko jedno- ani kościół , ani państwo ani hordy feministek czy zastępy moherów nie powinny decydować co mamy robić z własnymi ciałami. Co do "cudownego" filmiku- Antifa nie jest organizacją anarchistyczną , więc raczej nie bardzo trafiłeś. Co do anarchizmu- mógłbyś trochę poczytać bo o myślenie (i to jakiekolwiek) cię nie posądzam. Nie chce mi się też pisać o twoim całym nacjonalizmie i jak on tak naprawdę działa w praktyce (a uwierz mi że łamie nie tylko prawa dekalogu )

  Odpowiedz
 • 29 mar 2011

  A dal mnie twój cały nacjonalizm to : zamawianie pięciu piw przez nawalonych po jednym chłopaczków, czczenie światowida i gromowała przez zadrugowców, "saluty rzymskie" w Myślenicach całkiem podobne do pozdrowień hitlerowców (dość dziwnie historycznie bo Jezus był Żydem a zamordowali go Rzymianie), antysemityzm dość namolnie propagowany przez Bubla, "wybielanie" morderców (akcja pt. Niewiadomski), "przejmowanie" metod antify- Autonomiczni Nacjonaliści, Nawoływanie do przemocy wobec innych wyznań, ras czy narodowości itd. itd. A tak z ciekawostek, najchętniej byś pozamykał wszystkie "antypolskie" media a nacjonaliści we wrocku manifestowali....- w obronie wolności słowa :) Co do mnie - nie pije , nie biorę narkotyków, nie robię syfu, myje się a w burdelu nigdy nie byłem (mam kochającą mnie dziewczynę więc nie mam tam po co zaglądać) i jestem anarchistą. Wiem że twoje próby dążenia by stać się "obrazem anarchisty" nie powiodły się i jak sam wyznajesz "zdeformowały mózg" lecz niestety wybrałeś nie odpowiednią taktykę.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  29 mar 2011

  anarchisto ale ty jesteś zaślepiony a twój mózg jest wyprany przez anty-narodowe media dla których: Patriotyzm = szowinizm(?), Nacjonalizm = faszyzm(?)
  Tradycja = zacofanie (?),
  Religijność = fanatyzm (?), tolerancja = szacunek (???) - zła, ?
  Dodam że tego typu zmiana nazewnictwa jest chorobą umysłową o nazwie afazja ekspresywna. A ja powtarzam i nauczam tam sięgaj gdzie wzrok nie sięga. Prawy porządek chrześcijańskiego miłosierdzia nie zabrania prawowitej miłości Ojczyzny, ani nacjonalizmu; przeciwnie, kontroluje on go, uświęca i ożywia.
  Pius XI - „Caritate Christi Compulsi” ,,Każdy katolik u nas powinien być nacjonalistą, a każdy nacjonalista przynajmniej filo-katolikiem" o.Józefa M. Bocheński ''Narodowiec - nie faszysta. Prawdziwy Polak - nacjonalista''. Salut rzymski – XVIII-wieczny gest, w starożytności oznaczający rzekomo pozdrowienie, odpowiadający i często towarzyszący zawołaniu Ave (łac. "bądź pozdrowiony"). http://www.youtube.com/watch?v=sVWGx7SZ0nQ

  1 Odpowiedz
 • 29 mar 2011

  forum narodowiec, (czy dawniej nacjonalista), oficjalne strony grup nacjonalistycznych- ONR, NOP, Falanga, Małopolscy Patrioci, Autonomiczni Nacjonaliści to twoje "media anty-narodowe" ? Moim zdanie anty myślowe :)

  Odpowiedz
 • 29 mar 2011

  A poza tym jak ten twój salut rzymski ma się do naszego narodu ? o ile nie "sfałszowano" historii to gdy państwo Rzymskie istniało nie było jeszcze narodu Polskiego ? na ziemiach na których mieszkamy były albo lasy albo plemiona Słowiańskie.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  30 mar 2011

  [quote=Malatesta] A dal mnie twój cały nacjonalizm to : zamawianie pięciu piw przez nawalonych po jednym chłopaczków, czczenie światowida i gromowała przez zadrugowców, "saluty rzymskie" w Myślenicach całkiem podobne do pozdrowień hitlerowców (dość dziwnie historycznie bo Jezus był Żydem a zamordowali go Rzymianie).......

  Tłum podburzonych Żydów domagał się Jego śmierci,więc jacy Rzymianie !? Czy możesz mi wyjaśnić ?

  Odpowiedz
 • 30 mar 2011

  Z tego co wiem skazał go rzymski urzędnik, biczowali rzymscy żołdacy, potem poprowadzili z krzyżem na golgotę i tam ukrzyżowali. Cały czas rzymscy żołnierze, także jeden z nich przebił włócznią bok. Raczej mówimy o tym samym wydarzeniu ? (domagać się a zabić to raczej dość spora różnica)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  31 mar 2011

  http://www.youtube.com/user/GTVMPL#p/c/A7F73D2EA4DE20F9/64/AX_CNo-S1S0 I kto zabił Jezusa ? KREW JEGO NA NAS I NA DZIECI NASZE - (Mat.27:25)!

  Odpowiedz
 • 31 mar 2011

  Czy ty tylko z youtube umiesz korzystać ? A może jakieś treściwsze źródło ? Biblia, pismo święte ? Gdybym zmontował filmik o tym że ONR nie istnieje i jest to tylko spisek marsjańsko- radziecki to też byś uwierzył ?. Te twoje filmiki są po prostu żałosne ale świadczy to tylko o ty że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną a brak własnego zdania musisz podpierać czyimiś wypowiedziami. Tak więc oglądaj sobie te twoje filmiki i raduj się w swojej "mądrości".

  Odpowiedz
 • 2 kwi 2011

  Rzeczywiście twoje argumenty są bardzo mocne, szczególnie filmiki na youtube to potężne i nie do obalenia fakty. Zastanawia mnie tylko taka rzecz- ja jako anarchista wiem więcej o tym co się dzieje w tym twoim śmiesznym "ruchu nacjonalistycznym" od ciebie. Naczytałeś się (lub prędzej naoglądałeś filmików) o "wielkich obrońcach Ojczyzny" i postanowiłeś sam pewnie nim zostać ale skoro "marsze na Myślenice" się skończyły to odcięło cię od reszty i zostałeś sam. I biednego nacjolka nikt nie chce przytulić :)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  2 kwi 2011

  anarchisto śmieszny to jesteś ty z tym swoim pistolecikiem na awatarze a o ruchu nacjonalistycznym o obrońcach naszej Ojczyzny o marszu na Myślenice wiesz tyle co oglądniesz w tvn czy na waszych debilnych punkowych stronach . Już ci to nie raz powtarzałem że mózg masz wyprany prze anty-narodowe media. A dlatego wklejam you tube bo film prędzej obejrzą niż cokolwiek przeczytają tacy ograniczeni osobnicy jak ty.

  Odpowiedz
 • 2 kwi 2011

  Tak sie niestety składa ze często sobie odwiedzam także "narodowe" fora (poprawia mi to humor), na punkowych nie bywam ,telewizji nie oglądam. A oto i twoi (moi ulubieni) "obrońcy Ojczyzny" (powinieneś kojarzyć bo w końcu you tube, łysy z wąsem a szczególnie jego znajomość angielskiego) http://www.youtube.com/watch?v=0LCIQUJdSsQ&feature=related i pioseneczka narodowa z genialnym perkusista :D http://www.youtube.com/watch?v=3c6n-0tjys4

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 kwi 2011

  Co do linków anarchisty. Narodowcy (partie , organizacje , stowarzyszenia narodowe) organizują wiele akcji patriotycznych i społecznościowych: Uczestniczą w marszach upamiętniających wielkie wydarzania narodowe takie jak m.in. Święto Niepodległości , Konstytucja 3 maja , powstania. Przypominają o wielkich wydarzeniach m.in. o Bitwie pod Grunwaldem, Bitwie warszawskiej,Katyniu , Stanie wojennym. Przypominają i oddają cześć wielkim polskim bohaterom. Organizują manifestacje i akcje w obronie życia nienarodzonych dzieci , w obronie rodziny i normalności Występują przeciw dewiantom i zboczeńcom. Stają w obronie niepodległości , polskości , tradycji i wiary (sprzeciw wobec unii i konstytucji ue , herezji w tym satanizmowi) Udzielają się charytatywnie, niosąc pomoc najuboższym. A co w tym czasie robią anarchiści, czym się mogą pochwalić? Jedynie tym że robią jedno wielkie bydło: m.in. tarzają się w błocie na woodstoku (czyt. brudstok) i jarocinie , chlają, ćpają i żebrają , uczestniczą w marszach dewiantów w paradach miłości. Jednym słowem przyczyniają się do niszczenia naszej Ojczyzny - są jak rak który wyniszcza organizm!

  Odpowiedz
 • 4 kwi 2011

  Narodowcy jedyne co robią to czczenie historii i to nie zawsze tej "szczytnej" (marsz na Myślenice, promocja mordercy Niewiadomskiego czy ostatnio modne "kosovo je serbia"). Natomiast anarchiści panie dzieju nie taplają się w błocie jak to sugerujesz kłamliwie, nie ćpają, i chleją na umór. odsyłam do FA Kraków chociażby (bo najbliżej) http://fakrakow.wordpress.com/ . Więc skończ waść wstydu oszczędź bo kompletnie nie wiesz o czym piszesz (w twoim gimnazjum uczą jak klepać w klawiaturę ale pomysłu na to jak czytać napisy to już nie maja ?)

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  6 kwi 2011

  punolu ty to historie znasz z wybiórczej albo z innych lewackich czasopism lub książek, dlatego dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu. A ten link co przesłałeś to jest nic innego to co ja przedstawiałem czyli osobnicy w brudnych dredach i w poszarpanych strojach którzy paradują w marszach dewiantów i feministek. Jednym słowem = http://www.youtube.com/watch?v=Mqqm2ktJIDY Gnój , syf i brud

  Odpowiedz
 • 6 kwi 2011

  Napisze ci tak- Kompletnie nie wiesz o działaniach anarchistów ani w Małopolsce ani w kraju ani na świecie ale dziwi mnie (a raczej powinno) że tyle samo wiesz o działaniach swoich narodowców. Ktoś kto potrafi tylko wklejać słabe filmiki z you tube od czasu do czasu podkreślić czyimś cytatem, nie koniecznie mądrym i na temat nie powinien się wypowiadać o których nie ma pojęcia. a z tego co tutaj wypisujesz tak właśnie taka osobą jesteś. A do nacjonalistów którymi ideologią się posługujesz to ci naprawdę daleko, słaby jesteś po prostu oby takich więcej po ich stronie.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  7 kwi 2011

  Do Malatesta

  Narodowcy jedyne co robią to czczenie historii i to nie zawsze tej "szczytnej"......

  Prawy Polak nigdy się nie wyrzeknie miłości do Ojczyzny do swojego Narodu, do swojej ziemi i do swojej wiary. To fundament każdego Polaka. Sam Jan Paweł II, podkreślał naszego nacjonalizmu chrześcijańskiego nie musimy się wstydzić ani maskować pod słowem Patriotyzm. Myśleniczanin ma racje . W Polsce są ludzie z rodowodu Owsiaka dywersanci, ateiści, degeneraci polskiej młodzieży, propagatorzy ruchu Hare Kryszna, piewcy wszelkich patologii, anarchii, narkomanii i rozwiązłości, spec od anarchizmu i deprawacji. Polityce rządu i takim istotom z rodowodu Owsiaka przeszkadza polskość i polscy patrioci. Dlatego dziś . Tak ważne dla nas staje się zawołanie: Żeby Polska była Polską!

  Jestem za Myśleniczaninem NR.

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej